Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    11-11-2008
    Postime
    2,899

    Sqarim mbi moderimin

    Z. Pratolini-

    Me behet qejfi qe po shkruaj per here te pare ne forumin qe moderon. Kam pershtypjen se para se te moderohet forumi, te leshohen kercenime ultimative, dhe te mbyllet tema, personi i ngarkuar e ka per detyre jo vetem te lexoje, por edhe te kuptoje cfare eshte thene dhe pse, ne diskutim.

    Pas mendimit tim ajo qe eshte thene, ka te beje me adoptimin e kodeve te huaja sociale (siriane/greke, turke, sllave) ne shoqerine shqiptare gjate kursit e shekujve. Keto zakone ne menyre te gabuar po trumbetoheshin si zakone tipike te kultures se mirefillte shqiptare.

    Nderkohe qe eshte e drejta e cilitdo qe te mos pelqeje traditen e shoqerive nga rrjedh, eshte pamaturi dhe sensitivitet medioker te ofendohesh nga nje FAKT.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga javan : 17-04-2009 mė 14:11

  2. #2
    Moderator Maska e Pratolini
    Anėtarėsuar
    10-01-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    724
    I/e nderuar javan :

    Pike se pari postimi yt i dyte u fshi sepse nuk ka lidhje me temen. Sqarime te ketij lloji mund ti beni shume mire me ane te mesazheve private apo ne ndonje teme te pershtatshme.

    Per sa i perket verejtjeve te mia :

    Nuk kam asgje kundra kunderargumentave apo debatit, nese nje prej anetareve shkruan dicka qe per ty eshte e padrejte apo e pavertete, je i lire te provosh te kunderten dhe prej meje nuk do censurohesh asnjehere.
    Po kur vjen puna per etiketime te tipit : je serb, je turk, je islamik, sdo kombin, je i shitur, agjenture apo gjera te ketij tipi une jam shume kategorik. Pjesen time te forumit une une perpiqem ta mbaj larg kesaj forme te te diskutuarit.
    Nqs je dakort me keto qe une po te them, perpiqu ti respektosh dhe cdo gje do shkoje per mire. Nqs nuk je dakort, je i lire te ankohesh tek supermoderatoret apo administratoret e forumit !

    Kjo teme mbyllet ketu !

Tema tė Ngjashme

  1. Njė Sqarim rreth Forumeve nė Internet
    Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 16-04-2009, 10:29
  2. Sqarim i Dyshimeve nė Lidhje me Jetėn e Shejhul-Islam Muhamed Ibn Abdul-Uehab
    Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 21-01-2009, 10:43
  3. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 12-03-2007, 12:47
  4. Sqarim i dyshimeve nė lidhje me risitė
    Nga hasanii nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 29-05-2005, 11:21
  5. Sqarim
    Nga shigjeta nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 05-01-2003, 11:58

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •