Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do te fitoj ?

Votues
40. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Sali Berisha

  27 67.50%
 • Edvin Rama

  13 32.50%
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  34
  Postime
  1,153
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime

  Kush i fiton zgjedhjet...?

  Nese sot shqipetaret do te votonin kush i fiton zgjedhjet sipas jush.
  Nga kjo do te shihet se si eshte i ndar elektorati i forumit...
  _____________________________________
  ™I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

 2. #2
  ***
  Anėtarėsuar
  03-07-2008
  Postime
  846
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Hysni Milloshi

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Ky ēuni ktu lart
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 4. #4
  ***
  Anėtarėsuar
  03-07-2008
  Postime
  846
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Nga more vesh qe kom hudh kandidaturen per kryeminister....

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Po punojm ne ēuni pse ēna di ti neve ,dhe prandaj thash qe e fiton ti ....dhe fjala ime ne vesh te perenis per ty,se e meriton
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Linda5 : 31-03-2009 mė 09:11
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 6. #6
  ***
  Anėtarėsuar
  03-07-2008
  Postime
  846
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga goca-bules Lexo Postimin
  Po punojm ne ēuni pse ēna di ti neve ,dhe prandaj thash qe e fiton ti ....dhe fjala ime ne vesh te perenis per ty,se e meriton
  I parashikoke gjonat me afat t'gjat ti goce megjithate, fjala jote nvesh tperenis.

 7. #7
  cmitizuese Maska e zerbina
  Anėtarėsuar
  16-01-2008
  Vendndodhja
  S`e di me thane
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ishalla Sali Berisha .Shume projekte veprash presin te zbatohen dhe nese vinin socialistet do shkonin dem. Saliu ka drejtuar shume mire deri tani.
  Ich bin Chef
  Ich habe immer recht
  Du tust was ich sage

 8. #8
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  41
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime nė 20 postime
  Shpresoj per fatin e shqiptareve qe ti japin fund kesaj vjedhje poshte hundes....

  P.S Zgjedhjet nuk jane as prone Sali Berishes dhe As e Edi Rames,jane te popullit dhe bejne mire disa njerez te mos e ngaterrojne sapunin per djath dhe sidomos shqiptaret e kosoves te flasin per zgjedhjet ne shqiperi,dhe te bazohen ne iniciativat e marra nga qeveria socialiste nga qershori 1997 e deri ne me 3 Korrik 2008...qe se fundi po shkojne si merite e kesaj qeverie Hajdutesh e manjakesh seksual,qeveri qe i vuri flaken shqiperise per te dyten here.


  Vota ime shkon per Partine Socialiste !!

  Albmaster

 9. #9
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  33
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ej po Ilir Meten pse se keni vendosur ju ore apo ja keni friken kshu??

  Bejeni dhe njeher sondazhin qe te votojm te gjithe
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 10. #10
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Salėn ska forcė qė e rėzon momentalisht, si Hashin nė anėn tjetėr, lol
  Sui generis

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e firaku
  Anėtarėsuar
  03-04-2008
  Vendndodhja
  Nen qiell
  Postime
  666
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ma i "afti"

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Kaoni
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  268
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sala i hum i her, po ishalla i fito Xhuveli qe te mori Salen ne koalicion.

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2009
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mos e vini ne dyshim dhe 4-vjet....sa te rrite pak G99...keni kohe dhe 4 vjet te mendoni se cfare opozite do beni....Berisha do ti fitoj zgjedhjet...

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e beerti
  Anėtarėsuar
  11-08-2007
  Postime
  197
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Edhe pse jam nga Kosova , mendoj qe Sali Berisha do te jet Fitus , ka bo shume per SHqiprin , dhe shqiptaret , sidomos ktO vitet e fundit ,


  P.s Sot , e pash ktu , e lexova qe Edin Rama , e ka kshtu emrin Edvin Rama , veq nese e keni bo gabim aty , :P

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Ej po Ilir Meten pse se keni vendosur ju ore apo ja keni friken kshu??

  Bejeni dhe njeher sondazhin qe te votojm te gjithe

  Nuk kan frik por duhet te rritet dhe pak ai .......mos i jepni raki se nuk rritet pastaj
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  34
  Postime
  1,153
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Eh Vetvendosja ne Kosove eshte alternativ te rinjesh te cilet jan plotesisht te zhveshun nga komunistet dhe jan kunder te gjith sistemit. Kjo duhet te jet modalitet edhe per shqipetaret e rinj te Shqiperis, kam pas nje simpati per Erionin sa ishte te Mjafti por tani shihet se ska kurgjo te re tek ai, perpos moshes qe eshte i ri dhe ajo qe shoh une tek ai, shoh Edvinin e ri dhe kurgjo me shum pra ai eshte nje Edvin i ri me shum ska kurgjo. paramendone po te ndodh edhe ne shqiperi nje kualicion i gjer mes PD dhe Ps sikur qe eshte ne Kosove cka do te deklaronte ather Erioni, ather do te fliste mir per PD.

  Nuk mund te jet Edi njeriu i ndryshimeve kur fushaten e fillon me Gerdecin, e zhvillon me Gerdecin dhe perseri e perfundon me Gerdecin, pra ai nuk ka asnje alternativ reale te ndryshimeve dhe nuk ne rast te fitores qytetaret Shqiptar nuk e din se cdo te bej ai sepse ai vazhdimisht ben fushata me manipulim duke lozur me familjaret e viktimave te Gerdecit, duke i perdor ata per fushat.
  _____________________________________
  ™I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

Tema tė Ngjashme

 1. Fatos Nano: PS ka per ti humbur zgjedhjet e qershorit
  Nga juanito02 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 07:02
 2. Godo: Zgjedhjet, pėrgjegjėsi e Berishės
  Nga Albmaster nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-11-2008, 14:55
 3. Kėrcėnime me armė nė qėndrat e votimit nė zgjedhjet e 1921
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-07-2005, 20:27
 4. Vetėm shqiptarėt mund t'i fitojnė zgjedhjet
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-06-2005, 01:24
 5. Strategjia e opozitės nė zgjedhjet lokale
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-08-2003, 11:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •