Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime

  Sonte fillon matja verore e kohės


  Sonte, nė orėn 02:00 pas mesnate, nė vendin tonė akrepat e orės do tė lėvizin njė orė pėrpara, pra nė 03:00, ashtu siē do tė ndodhė nė tė gjitha vendet evropiane.

  Ky ndryshim realizohet nė javėn e fundit tė marsit dhe zgjatė deri nė javėn e fundit tė tetorit, pra 25 tetor 2009.

  Ky ndryshim i orės, nė bazė tė njė marrėveshjeje tė pėrgjithshme, quhet ndryshe edhe numėrimi i orės verore. /telegrafi/
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 2. #2
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  32
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  leje fare do flejm nji ore me pak
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 3. #3
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,575
  Faleminderit
  4
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  leje fare do flejm nji ore me pak
  dhe do punojme nje ore me shume, uffa
  Elegance is an attitude.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  ok neser nese zgjoheni ne ora 08 ! ahhhh jo jo asht ora 09 ...

  e ndrrimi i fundit behet me 25-Tetor ne te njeten mennyr,nese zgjohesh ne ora 8 ehhhh jo jo je zgju ne ora 09 ....
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  242 falenderime nė 197 postime
  Ketej nga ne eshte nderruar ora qe javen e pare te marsit.
  Feelings change - memories don't.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Postime
  1,283
  Faleminderit
  3
  4 falenderime nė 3 postime
  Ka ndonje spjegim logjik kjo ? Ku eshte kuptimi i ketij vendimi ? Sepse, me sa di une,kjo ceshtja e kohes eshte pune e astronomeve,meridianeve,ca grenuiqrve etj.
  Cka perfiton nje qytetare i ketyre hapsirave me kete nderrim artificial kohe ?

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  242 falenderime nė 197 postime
  Kursim energjie. Keshtu degjova. Nuk e di sa e vertete eshte.
  Feelings change - memories don't.

Tema tė Ngjashme

 1. Fillon Kreshma e Madhe
  Nga I KTHYERI nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 09:20
 2. A ju ka marre malli per kampet verore
  Nga Alda1 nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-02-2007, 15:01
 3. Katalog i Kodikėve Kishtarė Mesjetarė tė Shqipėrisė
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 01-02-2005, 23:19
 4. Data te rendesishme ne historin e popullit shqiptar.
  Nga bela70 nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2004, 15:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •