Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,305
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Si ta besh te Lumtur Partnerin( Femren, Mashkullin)

  Kete tem po e hapi qe te diskutojm dhe te mendojm se me qfar duhet te ta bejm partenirin e lumtur.....
  Une mendoj keshtu :

  Te jesh:

  1. Mik
  2. Shok
  3. Dashnorė
  4. Vėlla
  5. Babė
  6. Mėsues
  7. Instruktor
  8. Kuzhinier
  9. Marangoz
  10. Instalues uji
  11. Mekanik
  12. Dizajner
  13. Kreator
  14. Seksolog
  15. Gjinekolog
  16. Mami
  17. Psikolog
  18. Psikiatėr
  19. Terapeut
  20. I organizuar
  21. Babė i mirė
  22. Shumė i pastėr
  23. Simpatik
  24. Atlet
  25. I ndieshėm
  26. I kujdesshėm
  27. Gjentėlmen
  28. Inteligjent
  29. Ėndėrrues
  30. Kreativ
  31. I dashur
  32. I fortė
  33. Plotė mirėkuptim
  34. Tolerant
  35. I matur
  36. Ambicioz
  37. I sukseshėm
  38. I guximshėm
  39. I vendosur
  40. I besueshėm
  41. I rrespektueshėm
  42. Me pasion
  43. Skofiar
  44. Me prirje pėr blerje
  45. Jo problematik
  46. SHUMĖ I PASUR
  47. Pa kėrkesa
  48. Qė nuk shikon tė tjerat

  Gjithashtu duhet tė kesh kujdes qė:

  49. ...tė mos jesh xheloz (por jo edhe i painteresuar)
  50. ...tė shkosh mirė me familjen e saj (jo tepėr)
  51. ...mos tė ja kufizosh lirinė (por tė interesohesh ku dhe me ke del)

  Gjithashtu ėshtė shumė me rėndėsi:

  52. Tė mos harrosh datat me rėndėsi:
  - Martesa
  - Fejesa
  - Takimi i parė
  - Pėrvjetori i maturės
  - Dita e emrit
  - Menstruacionet


  Kurse per ne..
  Si ta bėshė tė lumtur njė mashkull ?

  1. Jepja !!!
  2. Jepja kurdoherė qė dėshiron !!!
  3. Jepja edhe nėse nuk dėshiron !!!

  Jemi modest eeeee????
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Citim Postuar mė parė nga Roi;


  [COLOR="Red"
  Kurse per ne..[/COLOR]
  Si ta bėshė tė lumtur njė mashkull ?

  1. Jepja !!!
  2. Jepja kurdoherė qė dėshiron !!!
  3. Jepja edhe nėse nuk dėshiron !!!

  Jemi modest eeeee????
  24 ore non stop kjo pune mo Roi?!
  BoBoooooo cfare torture. Me duken me te lehta kerkesat tona.
  Feelings change - memories don't.

 3. #3
  Besimtar Musliman Maska e GjeNcHe.-.D
  Anėtarėsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  23
  Postime
  520
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up

  Citim Postuar mė parė nga Roi Lexo Postimin
  Kete tem po e hapi qe te diskutojm dhe te mendojm se me qfar duhet te ta bejm partenirin e lumtur.....
  Une mendoj keshtu :

  Te jesh:

  1. Mik
  2. Shok
  3. Dashnorė
  4. Vėlla
  5. Babė
  6. Mėsues
  7. Instruktor
  8. Kuzhinier
  9. Marangoz
  10. Instalues uji
  11. Mekanik
  12. Dizajner
  13. Kreator
  14. Seksolog
  15. Gjinekolog
  16. Mami
  17. Psikolog
  18. Psikiatėr
  19. Terapeut
  20. I organizuar
  21. Babė i mirė
  22. Shumė i pastėr
  23. Simpatik
  24. Atlet
  25. I ndieshėm
  26. I kujdesshėm
  27. Gjentėlmen
  28. Inteligjent
  29. Ėndėrrues
  30. Kreativ
  31. I dashur
  32. I fortė
  33. Plotė mirėkuptim
  34. Tolerant
  35. I matur
  36. Ambicioz
  37. I sukseshėm
  38. I guximshėm
  39. I vendosur
  40. I besueshėm
  41. I rrespektueshėm
  42. Me pasion
  43. Skofiar
  44. Me prirje pėr blerje
  45. Jo problematik
  46. SHUMĖ I PASUR
  47. Pa kėrkesa
  48. Qė nuk shikon tė tjerat

  Gjithashtu duhet tė kesh kujdes qė:

  49. ...tė mos jesh xheloz (por jo edhe i painteresuar)
  50. ...tė shkosh mirė me familjen e saj (jo tepėr)
  51. ...mos tė ja kufizosh lirinė (por tė interesohesh ku dhe me ke del)

  Gjithashtu ėshtė shumė me rėndėsi:

  52. Tė mos harrosh datat me rėndėsi:
  - Martesa
  - Fejesa
  - Takimi i parė
  - Pėrvjetori i maturės
  - Dita e emrit
  - Menstruacionet


  Kurse per ne..
  Si ta bėshė tė lumtur njė mashkull ?

  1. Jepja !!!
  2. Jepja kurdoherė qė dėshiron !!!
  3. Jepja edhe nėse nuk dėshiron !!!

  Jemi modest eeeee????
  shumicen ketu qe i ke permendur Ti!!!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e kleantin
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  ku shkel aty jetoj
  Postime
  74
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  jo vetem me ta dhene ben te lumtur nje mashkull. se ja jep dhe ndonje ndonje tjetri dhe na mori lumi

 5. #5
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,305
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Kleantin bota e civilizuar ore hahahahahaha, Tani nuk dihet kush po i bje thumbit e kush patkoit hahahaha...
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 6. #6
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,305
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga dea_07 Lexo Postimin
  24 ore non stop kjo pune mo Roi?!
  BoBoooooo cfare torture. Me duken me te lehta kerkesat tona.
  O Dea_7,
  Ne te shkretit e duam ate po sa dhe ju, Por neve nuk e fhsehim se jemi transparent...
  E ju duke e fshehur transparencen kerkoni ato tjerat.
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

Tema tė Ngjashme

 1. Lumturia
  Nga nitROSHI nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2006, 18:48
 2. Pėr tė qenė tė lumtur
  Nga hope31 nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-05-2006, 17:36
 3. Kjo Shoqeri E Pamoral Burrash
  Nga kolombi nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 28-05-2005, 07:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •