Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
    Anėtarėsuar
    12-08-2005
    Vendndodhja
    Atje ku nuk me gjeni dot!
    Postime
    3,639

    Humor nga GV_USA

    Tre te bardhe, njerez trima dhe te dhene pas qefit vendosin qe me aereplanin e tyre privat te shkojne ne Afrik per me be qef midis fiseve te xhunglave te Zambezit.
    Nje te zbritur , te armatosur deri ne dhemb me arme moderne , fillojne ti vjedhin fshataret, tua rembejne grate dhe tua perdhunojne vajzat.
    Fshataret ne nervozuar nga gjendja e krijuar vendosin te kerkojne ndihme nga perendija e tyre XHuxhumba.
    Xhuxhumba ishte nje perendi qe ishte 10 here me i madh se King Kongu, pra shuuum i madh.
    Me te degjuar problemin e fshatareve Xhuxhumba niset me i kap keto te bardhet , dhe mbrenda tre minutave i kap te tre me doren e tij gjigante.
    Te bardhet frigohen aq shum , por xhuxhumba u thot qe nese mbledhin nga tre fruta do ti leshoj te kthehen ne vendin e tyre te gjalle.
    Keto behen dakort dhe nisen secili ne drejtime te ndryshme, pas 10 minutave kthehet i pari me tre portokaj ne duar duke qeshur dhe duke kenduar dhe i thot Xhuxhumbes urdhero portokajt, ndersa Xhuxhumba i kthehet " FUTI NE B.YTH SE TE VRAVA" , duke mos pasur rrugedalje tjeter detyrohete ti fusi portokajt ne b.yth.
    Nejse me vone,pas nja gjys ore kthehet personi i dyte me tre banane ,duke kenduar nga qefi , i afrohet Xhuxhumbes dhe i thot "ja thot une mblodha tre banane, urdheroni jane te tuat", ndersa Xhuxhumba i kthete me ton te larte " FUTI NE B.YTH SE TE VRAVA",duke mos pasur rugedalje tjeter detyrohet ti fus bananet ne b.yth.
    E fut te paren , e fut te dyten dhe duke e futur bananen e trete ne b.yth i hyn e qeshmja , aq shum po qeshte sa qe nuk ishte ne gjendje te permbahet.
    Ne keto momente i kthehet Xhuxhumba dhe e pyet " Ore dreq , a pederast je ti a ?!!" ,ndersa ky i bardhe i kthehet me fjalet " JO NUK JAM PEDERAST, POR ME QESHET ME ATE SHOKUN E TRETE I CILI PO VJEN ME TRE SHALQI NE DORE"!!!


    GV_USA
    WE WILL NOT GO DOWN!

  2. #2
    Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
    Anėtarėsuar
    12-08-2005
    Vendndodhja
    Atje ku nuk me gjeni dot!
    Postime
    3,639

    Parashutisti!!!

    Muja njiheshte si nje ner parashutistat me zemr luani. I me trimi nga te gjithe ushtaret tjere. Cdo dite i pari futej ne avion dhe i pari kercente ne avion, sa qeper trimerine e treguar kishte marrur nje grusht me dekorata.

    Nje dite te gjithe ushtaret futen ne aeroplan, vetem Muja nuk futet! Kete e veren kapetani dhe i afrohet dhe e pyet " Mujdin pse ti nuk futesh ne aeroplan?!! Ti je trimi dhe nderi i brigades sone, pse nuk futesh ne aeroplan?!!"
    Ndersa Muja i pergjigjet " Zoteri kapetani , dje Tezja ime kishte pa nje ender se parashura ime nuk do te hapet, andaj nuk dua te futem ne aeroplan"!
    Me te degjuar keto fjale kapetani i thot Mujes : "A edhe ti i beson fjalet e grave a?!! Ja , urdhero parashuten time dhe ma jep parashuten tende".

    I nderojne parashutat dhe te dy futen ne aerplan. Pasi aeroplani arin ne lartesi prej 5000 metrave, hapet dera dhe nje nga nje fillojne te hudhen ushtaret me parashute.
    I vjen rradha Mujes, ky i zverdhur nga frika, i dhridhen kembet dhe tan kohes i lutet Perendise qe ti hapet parashuta, hidhet dhe numeron 1, 2, 3....10 Zot thot te lutem hapma parashuten , e shtyp butonin , bufff i hapet parashuta !
    Ne keto momenta sa po fillon Muja te qetesohet degjon kapetanin e tij duke bertitur: " MUJOOOO TA Q.IFSHA ATE TEZEN TATE OROSPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII"


    GV_USA
    WE WILL NOT GO DOWN!

  3. #3
    Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
    Anėtarėsuar
    12-08-2005
    Vendndodhja
    Atje ku nuk me gjeni dot!
    Postime
    3,639

    "Welcome to the beautifull Island Of Jamajka"!!!

    Nje i bardhe vendos te shkone ne pushime ne Xhamajka , pershkak se nuk e merte me vehte te dashuren e tij , vendosi te emrin e saj ta bej tatuazh tek penisi i tij!!!
    Sa here qe ti kujtohej e dashura , mjafton te nxjeri mjetin dhe do te cmalleshte vetem duke lexuar emrin e saj.
    Nejse , te dashuren ia quajshin Wanda. E ben tatuazhin, por kishte vetem nje problem te vogel , ne gjendje normale mundeshte te lexoj vetem shkronjen e pare dhe ate te fundit dmth WA, per te lexuar krejt emrin duheshte te eksitohet.

    Vete ne Xhamajka dhe ne nje moment kishte nevoje per te urinuar dhe futet ne nje wc publike. Aty prane tij po urinonte nje zezak!
    Dhe ky i bardhi deshironte te dij mos valle edhe ky zezaku kishte tatuazh tek penisi i tij, dhe ashtu me bishtin e syrit ia shikon penisin.
    Per habi te tij , edhe zezaku kishte tatuazh tek penisi i tij , biles me te njejtat shkronja WA.

    Ne keto momenti ky tipi i bardhe i kthehet zazakut dhe i thot : A veme une e ti nje bast! Pse jo thot zezaku, cfar baste do te vesh?!!
    Une thot i bardhi e di emrin e te dashures tende, edhe pse hera e pare eshte qe shoh, por jam 100% se e di emrin e te dashures tende. Jo thot i ziu nuk ka mundesi te dish ti emrin e te dashures sime, pse mendon ti qe e din emrin e te dashures sime ?!!
    I bardhi i kthehet " Eshte shume e lehte shikoj qe tek penisi ke tazuazhin e njejte sic e kam une , pra kur nuk je i eksituar , lexohet shkronja e pare dhe e fundit e emrit te se dashures tende WA, dmth eksitohesh lexon emrin e te dashures tende, Wanda pra"!!
    Ndersa i ziu ne keto momente i kthehet me fjalet bene mire qe nuk e vendosem basten, aty tha nuk shkruan Wanda, kur une eksitohem tek penisi im lirisht mund te lexojsh " WELCOME TO THE BEAUTIFULL ISLAND OF JAMAJKA"!!!

    GV_USA
    WE WILL NOT GO DOWN!

  4. #4
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    26-10-2008
    Vendndodhja
    Republic oF Kosovo
    Postime
    1,162
    ...ahahahahhaahhaahhaha...
    Gostivari_Usa...
    te 3 barcoletat t'mira....

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-02-2009
    Postime
    68
    shum e bukur kjo e treta

  6. #6
    Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
    Anėtarėsuar
    12-08-2005
    Vendndodhja
    Atje ku nuk me gjeni dot!
    Postime
    3,639
    Falemnderit qe i pelqeni barcatelat qe ua tregoj.
    Tani du tju tregoj nje ndodhi te vertete te diteve kur isha student ne shqiperi.
    Per shkak se dua emrat te mbeten sekret uk do ti permesi emrat e vertete.

    Nje une dhe dy shoke te mij ishim te ulur prane shkalleve te universitetit. Njeri shok ishte nga Maqedonia (Tetova) ndersa tjetri ishte nga Shqiperia (Pogradeci).
    Dhe ashtu duke biseduar pran nesh po kalonte nje bionde , po cfar bione, u bukur qe nuk pershkruhet me fjale.
    Ky shoku i Pogradecit vendosi qe ta nguci kete vajzen dhe na kthehet neve me ton aq te forte sa qe ta degjoj edhe ajo vajza dhe thot " E bab , cfar pele"!!!
    Kjo vajza e degjoi dhe i erdh inati dhe per nje moment u ndal dhe iu drejtua ketij shokut tone dhe i tha : " Idiot, une pele jam, biles edhe kale kerkoj, por ama mbaje ne mend se GOMAR SI PUNA JOTE KURRE NUK DOT PRANOJ "!!!


    GV_USA
    WE WILL NOT GO DOWN!

  7. #7
    Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
    Anėtarėsuar
    12-08-2005
    Vendndodhja
    Atje ku nuk me gjeni dot!
    Postime
    3,639

    Doktori!!!!!

    Nje grua kishte burrin ne gurbet, dhe pershkak se nuk e kishte afer qe te plotesoj epshet e saja, kapi per dashnor nje doktor.
    Nejse kthehet burri nga gurbeti dhe gruaja merr ne tel te dashurin, dokton pra e i thot :degjo mire perderisa burri im eshte ketu, ne te dy nuk ben te takohemi, dakort?!!
    Dakort i thot doktori. Nejse kalojne ca dite dhe doktori nxehet keq, e merr kete te dashuren e vete ne tel e i thot: Degjo mire ose ti do te vish sonte tek une , ose une do te vij tek ti, por sonte doemosdo te bejme ate pune, se plasa, ne vend vdiqa, sduroj dot"!
    Duke ditur se sa "budalla"eshte doktori ,kjo gruja fillon dhe akrton si e semure. E pyet burri "cke moj grua, ca te dhemb, me trego", stomaku ore burre i thot gruaja.
    Po hajde te te coj tek doktori - i thot burri.
    E gruaja i thot , ktu afer eshte nje doktor i mire , pese minuta larg shkojm tek ky se ai ka reputacion te mire, din ce cfar ben.
    Shkojne tek doktori, futen mbrenda.
    Urdheroni thot doktori, cfar eshte problemi ?!!!
    Gruaja ime doktor eshte e semure , ka dhimje stomnaku.
    Po pse merzitesh ore burre, per ate pune jemi ne ketu a, nukkemi be shkolle kot. Ta sherojme gruan , tip top fare do ta bejm.
    Eja ketu i thot gruaj dhe nxire ate fustan qe me ke vesh.
    Ne keto momente kercen burri i gruas dhe i thot doktorit : Aman doktor cfar je duke be?!!
    E doktori i pergjigjet" Ore zotni kush eshte doktor ketu ?!!Ti ose une?!!
    Ti je doktor- thot burri.
    E atehere ri tha ne nje vend dhe shiko aman, me le te bej punen rehat.
    Nejse gruaja mbetet me veshjen e mbrencme, para doktorit , e ky fillon ta ferkoj tek gjijnte, ne keto moment burri perseri kercen : Doktor tha cfarje duke be aman, se ma more ftyren!
    O zotni tha doktori, kush ka be 10 vite shkolle per doktor ti ose une ?!!
    Ti ke be , ti. Po atehere ri aman ore dreq me le te bej punen rehat.
    Pasi e ferkon tek gjijnte pese minuta i thot doktori gruaj,e di cfar eshte puna, nxiri te gjitha teshat qe ke, te dua cullak, nudo dhe shko shtrihu tek divani.
    Kur degjon keto fjale burri, luan mendesh: Aman tha doktor, tani tha i nxore fundin, cfar je duke keshtu se mi nxore trute nga koka!!!
    E doktori i thot: Ore zotni a do qe te ta sheroj gruan ose jo?!! Po dua tha, si sdua. Po atehere tha ri dhe shiko se si sherohet gruaja, ndoshta heren tjeter e sheron vet, ku i dihet.
    E nxjer doktori mjetin dhe i kercen gruas tek divani. Kur e shikon burri kete pune plasen,sduron dot i thot doktorit: Tani doktor i kalove krejt kufijte,cfarje duke be aman ?!!
    Ore zotni kush eshte doktor ketu ti ose une ?!! Ti je tha ti. Kush di te sheroj njerezit ti ose une?!! Ti tha, ti i sheron njerez, ku di une gje se si sherohen njerezit.
    Po atehere tha pasi une jam doktor dhe pasi une di te sheroj njerez, a me le te bej punen time rehat ose jo.
    Bene tha punen rehat, vetem gruan ma shero, se kjo me intereson mua.
    Nejse doktori ia "sheron" gruan dhe ky burri i shikon perdet e hapura dhe me vrap shkon dhe i mbyll. Me kete gjest ia eresoj dhomen doktorit, gje qe i pengonte , ei kthehet doktori ketij burrit : Ore bab c'pate me perden, pse e mbylle perden a!?!
    E ky burri i pergjigjet: O doktor, degjom mire, une e di se ti me sheron gruan, po ben vaki e kalon ndonje budalla e shikon nga dritarja do te mendoj se ma q.. gruan, perkete arsye i mbylla perdet une !!!!!!


    GV_USA
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gostivari_usa : 15-03-2009 mė 17:53
    WE WILL NOT GO DOWN!

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •