Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 23

Tema: Celine Dion

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime

  Celine Dion

  A New Day Has Com...eshte albumi ri i Yllit te kenges Celine Dion.

  Natyre Boy.., nji nga kenget e Albumit eshte ndoshta kenga me e bukur e Celine Dion.

  Kush eshte fans e Celine Dion?

 2. #2
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  31
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Une vdes per ate. Ka nje ze krejt te mire..dhe shume te vecant.
  Albumi i say i ri..eshte i mirekullueshem...c'do album qe ajo ben..merr fame te madhe. Nga te gjitha kenget e say, une mendoj se "My heart will go on" eshte akoma numer 1.
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 3. #3
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  31
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  edhe nje gje..Celine e ka djalin shume te bukur ;-)
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 4. #4
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime nė 93 postime
  E kam degjuar ate kenge Brari...Shume e bukur.
  E mrekullueshme. Fantastike. Magjepsese. lol
  Te pelqeka kjo kengetare , he? Ndersa mua me pelqen burri i saj.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #5
  °»¤«°mģ§§ÆŠee°»¤«° Maska e ^BabY__GirL^
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  babys heart :)
  Mosha
  30
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Celine Dion ka nje ze te vecante edhe te mrekullushem me pelqen shume edhe mendoj se asnjeri smund ta arrij sado qe provojne.
  The Heart Has Reasons That Reason Cannot Know

 6. #6
  Shqiptar nga gjaku! Maska e hboy213
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Ohio - U.S.A.
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Meqe po flasim per Celine Dion!
  Ketu ne Las Vegas me 23 Mars ajo do te behet Residence Singer dhe ka shkruajtur 3 vjet kontrate.
  Ne nje nga hotelet me lluksoze te Las Vegas, ka filluar puna per nje "stage" vetem per koncertin e kesaj qe do kusshtoj mbi $1milion.
  Vetem per kuriozitetin tuaj
  Oh mountains of Albania

  Oh mountains of Albania and you, oh lofty trees!
  Broad blossoming plains, you are in my thoughts day and night!
  You fair highlands and you sparkling streams!
  Peaks, hills, slopes, cliffs and verdant forests!
  I shall sing of the herds you hold and feed,
  Oh blessed places! How you nourish and delight me!

  You, Albania, bestow upon me honour and the name Albanian,
  You have filled my heart with flame and desire.

  Albania! Oh mother! Though I am afar,
  My heart has never forgotten your love.

 7. #7
  -->
  Anėtarėsuar
  14-07-2002
  Postime
  473
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Celine Dion...Zerin ta degjofsha (vetem kur kendon ama) dhe me sy mos te pafsha...

  Celine Dion, eshte snobistja numer 1 ... me falni he...per ju qe e pelqeni...nuk kam asgje persa i perket zerit...por kur ngre ate kemben neper koncerte dhe i bie parakrahut me pellemben e djathte ne vend te duartrokitjes...dhe kur grushton kraharorin e saj...bahhhhhh shume qesharake ...

 8. #8
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  31
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  ajo e ben ate sepse ashtu ndihet ne ate kohe...ka thene vet se levizjet i perkasin si e ndjen muziken qe po kendon ne ato momente.
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 9. #9
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  35
  Postime
  511
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  me pelqen shume celin.....kam qene fanse e saj qe kur kam qene 13 vjec dhe vazhdoj te jem fanse e saj....ka nje ze shume te embel dhe tingellues.....une e pelqej ate
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 02-02-2003 mė 01:14

 10. #10
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  31
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  uaa edhe un gerta..vdes per te ;-)
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Postime
  112
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Brari, te pelqeka dhe ty kjo bashkfshatarja ime ??
  Bukur kendon vertete e cdo kenge te saj e degjoj me qejf..
  Po nga ky album mua me pelqen kenga "I Surrender".
  Ju pershendes me kete kenge

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-09-2002
  Vendndodhja
  kepi rodonit
  Postime
  347
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Celine Dion eshte kengetare madhe.
  Dhe si njeri eshte e mrekullueshme.

  Her Vona !

  Ate "I Surrender" e degjova nji dite meqe ty te pelqen.
  Vertete eshte keng e mrekullueshme.

  Edhe duetet e saje me Pavarottin, Sinatren, Barbara Straizand etj jane fantastike.
  Ate Bocellin e ka xhan ajo me duket dhe ishin puthur njedizaj mora vesh. E kish pare dhe burri po nuk kish then gje.
  Me ate puthu i kish thene ama jo me ata rapistat se i kam inat..
  lol.
  shtriji kembet sa ke jorganin ..se te ha bubi.

 13. #13
  afer detit Maska e Simpatikja
  Anėtarėsuar
  13-09-2003
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Eshte nje nder DIVAT muzikore.
  Kenget e saj me te bukura do te thoja jane:
  * MY HEART WILL GO ON*
  * IS ALL COMING BACK TO ME NOW*
  * I LOVE YOU*
  * I SURRENDER*

  ETJ.............!

 14. #14
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  dhe une jam nje nga fansat e saj ... deri tani kengetarja me me class and the "best "

  kenget e saj sa here ti degjosh nuk ke te ngopur .. sidomos kenget

  i drove all night
  it's all coming back to me now
  have u ever been in love
  power of love
  e shume te tjera ....
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 15. #15
  In God I Trust! Maska e MisCongeniality
  Anėtarėsuar
  02-05-2003
  Vendndodhja
  QHC
  Postime
  419
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kjo kenge me pelqen nga Celine Dion "Seduces Me".
  What bond is there between me and the world? I am like a rider on a summer day who takes shelter to rest under the shade of a tree, then goes on his way. ~ Profeti Muhamed Salallahu Alayhi Wa Salam

 16. #16
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Kanadezja me zerin fantastik.
  Me pelqejne kenget e saja,poashtu edhe te rejat por do vecoja kenget e vjetra te saja. Diva e vertete e skenes pop.
  Kenget ne frengjisht "Pourquoi tu m`aime encore" dhe "Je sais pas" me pelqejne pa mase.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 17. #17
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Ka edhe web faqen e vete : www.celinedion.com
  Ka gjera interesante mbrenda,po qe se nuk e ke ditur,vizitoje.
  Ndegjim te kendshem!
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 18. #18
  BluEyEsS * AnGel Maska e KoTeLja_VL
  Anėtarėsuar
  26-08-2003
  Vendndodhja
  nel mio piccolo mondo
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime


  Celine Dion me burrin edhe cunin ....

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  celin djoni kendon kto kohet e fundit at kengen nga filmi molin ruzh..

  bukur e kendon..

  e kam ne cd dhe e degjoj shpesh..

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  35
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  kur digjoj celine dion eshte njesoj sikur te digjosh dike duke gricur thonjte ne drrase te zeze

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Prej erresires ne drite!
  Nga INDRITI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 79
  Postimi i Fundit: 12-09-2011, 04:45
 2. Kafeneja "Muzike e Zgjedhur" (Origjinali)
  Nga Brari nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 24-04-2003, 12:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •