Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 41
 1. #21
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Beni kujdes se Ajo qe kishte fsheh henen 9 here mund ta fshehe edhe forumin .

  Mos u tallni me fatkeqesit e te tjereve
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 2. #22
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime
  Si e ka mbiemrin ajo? Minxha? lool

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Anėtarėsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga BOKE Lexo Postimin
  Si e ka mbiemrin ajo? Minxha? lool

  mos e njeh gje

 4. #24
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Ka naj gabel knej t'na e pėrkthej se ēa do me thonė minxha?
  Life's too short to remove USB safely.

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime
  tani si puna e kesaj eshte mbush plot njeri me profet se tjeteri po te pakten dine ta fshehin lekuren dhe sdalin e bejne mashtrimet e tyre publike, po kjo zoja na kish tama te madhe mire leke nga budallenjte merte sa ti donte kokra e qefit por pretendonte ta shpallnin dhe shenjtore keshtu qe do kish dhe nje karier VIPI. ah ska ligj aty ta lith ate skizofrene se nuk ka vend marrezia e saj!
  failure is not an option!

 6. #26
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  kjo eshte profete sac jam une presidenti i shteteve te bashkuara te amerikes !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 7. #27
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime
  mos e njeh gje
  Se mos e ke ti gje.

  Po une di gabelēe, prandaj.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BOKE : 27-02-2009 mė 15:27

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e ani-d
  Anėtarėsuar
  18-11-2006
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Ka naj gabel knej t'na e pėrkthej se ēa do me thonė minxha?

  (sa kohe kisha pa e degju)
  The biggest difference between people is those who have had love in their life and those who haven't

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e juanito02
  Anėtarėsuar
  09-07-2007
  Postime
  2,993
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Pashe videon te siti top channelit. Ca skandali ! Da doli profet i ri !
  Shum keq me vjen qe shoqeria e con deri ne talk-show nje injorante e mashtruese te tille.
  Ca me keq injorantet qe e ndjekin
  Mu kujtohet qe kur kam qene aty bente reklame njefare Dazmend Male (dora e Zotit) qe sheronte xhindet e ku di une.
  Akoma publiku shqiptar konsumon tema te tilla

 10. #30
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Anėtarėsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  863
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Gazmend Male jo Dazmend. lol Ehuuu ka Gazemndra plot edhe ky forumi yne...
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 11. #31
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Ne blogun e profetes ne internet, thuhet se do te organizohet se shpejti nje pelegrinazh i shkurter deri te Mali me Gropa i cili do te perfundoje ne nje ritual vetevrasjeje masive.

  Ju lutem shume shume shume.... MOS LAJMERONI POLICINE!!!!

 12. #32
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  per cdo gje kishim qene ne qender te vemendjes ne si shqiptar ,por tani e siguruam pergjithmon vemendjen e popujve te tjere,,,,,,,,,,,po si tha mo ,si tha anila,,,,,, gjithe mediat boterore do te shkruajn per mua ,,,,,,,loooooooooooooooooooooooooool,hajde vetbesim ajde
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 13. #33
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Kjo profete, ndryshe nga Jezusi, nuk ndante buke e peshk falas, por me pagese, dhe nese e tallje nuk thoste "Zot fali", por thoshte -"Te rente kanceri". Sa kane perparu profecite tani !

 14. #34
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  38
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga altruisti_ek84 Lexo Postimin
  ***
  Besoj se eshte penduar edhe Alban Dodushi qe ka ber nje emision me te, sepse ishte shum arrogante dhe i shkaktonte problem ne drejtimin e emisionit.
  Mos me thoni qe Alban DUDUSHI i ka marre "zanatin" Arian CANIT?!?
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  690
  Faleminderit
  4
  7 falenderime nė 7 postime
  Sot ne gjith boten mendohet te kete mbi 10 mije njerez me DHUNTI MREKULLUSE, sherus, parashikus, etj, jon njerez qe respektohen nga shteti e populli perkates, ne Shqipni fatkeqsisht nuk asht zhduk ala mentaliteti komunistomarksitmaterialist

  Ajo zonjusha edhe sikur 1% te pacienteve te sheroj asht shenjtore

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Agim Doēi
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, Ministria e Mbrojtjes
  Mosha
  69
  Postime
  2,799
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 16 postime
  nJE SQARIM. mOS NGATERRONI profecinė me Hazretin Muhamet apo Jezu Krishtin. Anila asht me nje dhunti profecije te paparė. Jam deshmitar i shume fakteve por ajo qe ka randsi asht se Prof. Emin Riza kur u linēua nga serbo-greket para 16 muajsh dhe u flak ne nje vend ku brenda 2 oresh mund te humbiste jeten (Prof. Emini asht i vetmi qe din sekretin se pse DARDANIA -kosova asht shqyptare), ishte bashkepunimi i Aniles me Policin e Shtetit qe zbuloi vendngjarjen dhe shpetoj Prof. Eminin qe asht Pasuri dhe Vlere Kombetare Shqiptare.
  Kaq sa per dijeni. Kur te gjej kohe do shkruaj ma gjate me fakte. TOP CHANEL - funksion me mashtru shqiptaret se gjoja edhe Georg W. Bushit i vodhem sahatin e dores (!)

 17. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-01-2009
  Postime
  345
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ajo eshte nje MASHTRUESE e PAFYTYRE, ajo eshet nje BASHKEPUNETORE e PASTER me boten e xhindve qe ben MAGJI, dhe iluzione dhe kurrsesi ajo nuk mund te jete Profete sepse PROFETESIA ka perfunduar me ardhjen e Profetit Muhammed deri ne diten e Kijametit, dhe te gjithe te tjeret qe e kane pretenduar apo do ta pretendojne Profetesine pas tij jane mashtruese dhe genjeshtare, sespe vete I Derguari i Allahut Muhammedi Alejhi Selam na ka njoftuar per keto gjera qe nga shenjat e Kijametit eshte se DO TE SHFAQEN PROFETE TE RREM , porse ka thene ata jane mashtruese sepse une jam VULA E PROFETEVE DHE NUK KA PROFETE TE TJERE PAS MEJE.........

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  Ajo ishte injorante na hiqej si profete gjoksin jasht ta kishe ta mysje ca sbo robi per lek nuk di qe profetetet te kene marre shperblime per punet e tyre kurse kjo 100 ne xhep per vizit aman

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Agim Doēi
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, Ministria e Mbrojtjes
  Mosha
  69
  Postime
  2,799
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 16 postime
  The boy
  Ke shume te drejte! Ne KUR'ANI-nė e shenjte nuk shkruhet asnje Kadre, apo Sure qe mbas Hazreti Muhamedit do te vijne profete te tjere.
  Pershendetje

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Begby
  Anėtarėsuar
  28-05-2008
  Postime
  247
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime
  Mashtruese
  Psikopate
  Delirante
  Ordinere
  BASHKIMI BEN FUQINE!

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Dialogu i Muslimanit me Krishterin
  Nga forum126 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 07-05-2013, 10:59
 2. Kush eshte antikrishti i bibles?
  Nga _Mersin_ nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 12:48
 3. Bibla, Arkeologjia dhe Historia
  Nga Shpresmiri nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 14-05-2002, 19:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •