Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836

    Dy kallepe tritol tek shkolla Zemra e Krishtit

    Tani sa po e degjova ne lajme , mesa duket i kane pare nxenesit dhe kane lajmeruar mesuesit te cilet kane lajmeruar policine e cila ka boshatisur shkollen nga nxenesit dhe personeli , i ka ēmontuar pasi ishin gati te aktivizoheshin me telekomande .
    Policia eshte duke bere hetime per te gjet autoret . Shpresojme t'i gjejne t'i shohim se kush jane se e dyshimte po duket ti vesh bomba nje shkolle te krishtere e kur dihet se here pas here ka pasur probleme ne Shkoder .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga daniel00 : 23-02-2009 mė 08:39

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-05-2005
    Vendndodhja
    Shkoder
    Postime
    139

    Thumbs down Mos na futni percarje me keto lajme e komente.

    Dyshimet se ne oborin e shkolles 9-vjecare "Zemra e Krishtit" ne qytetin e Shkodres, ndodhej nje sasi e konsiderueshme lende shperthyese kane vene ne alarm policine. (UPDATE)
    Mengjesin e se henes u lajmerua nga mesuesit e kesaj shkolle se ne oborrin e shkolles ndodhej eksploziv i lidhur me qark elektrik. Policia e Shkodres mberriti menjehere ne vendngjarje, ndersa femijet u evakuuan me urgjence.

    Per shkak te rrezikshmerise qe mund te paraqitej u kerkua ndihma e eksperteve te eksploziveve te repartit RENEA. Nderkohe forcat e rendit bllokuan levizjen ne te gjithe zonen.

    Pakoja perbehej nga kater kallepe te lidhur se bashku dhe ishte roja e shkolles qe e kishte pare ate mbremjen e kaluar por nuk ka dyshuar per eksploziv.

    Mengjesin e sotem nje nga mesuesit e shkolles ka lajmeruar menjehere policine e cila me pas ka pritur deri ne mesdite forcat e RENEA-s.

    Ne fund ne nje komunikate per shtyp Drejtoria e Policise se Shkodres doli ne konkluzionin se pakoja ne oborrin e shkolles kishte vetem fishekzjarre.

    Marre nga top channel.
    Kur u ndane, keshtu na rane.

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    a dihet nej gja ma shume per kete ngjarje
    ju lutem
    JO SEKS PARA MARTESE

  4. #4
    Une jam shqiptar Maska e gjergj arianiti
    Anėtarėsuar
    29-12-2008
    Vendndodhja
    ne boten e cudirave
    Postime
    92
    Citim Postuar mė parė nga daniel00 Lexo Postimin
    Tani sa po e degjova ne lajme , mesa duket i kane pare nxenesit dhe kane lajmeruar mesuesit te cilet kane lajmeruar policine e cila ka boshatisur shkollen nga nxenesit dhe personeli , i ka ēmontuar pasi ishin gati te aktivizoheshin me telekomande .
    Policia eshte duke bere hetime per te gjet autoret . Shpresojme t'i gjejne t'i shohim se kush jane se e dyshimte po duket ti vesh bomba nje shkolle te krishtere e kur dihet se here pas here ka pasur probleme ne Shkoder .
    Ti me duket se e beke qimen, tra, qellimisht apo jo nuk e di.Une tani sa e degjova ne lajme qe policia kishte boshatisur shkollen dhe zonen perreth por si perfundim ishin vetem fishekzjarre.
    Me kujdes me ato qe shkruan se dashje padashje mbjell percarje.
    Duaje atdhene si shqiponja folene.

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Ashtu e dhane lajmet ne dreke , nese jane fishekzjarre atehere gazetaret e kane fajin qe thane dy kallupe tritoli me telekomande , tekstualisht shkruajta faktet siē u thane .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga daniel00 : 23-02-2009 mė 15:29

  6. #6
    Une jam shqiptar Maska e gjergj arianiti
    Anėtarėsuar
    29-12-2008
    Vendndodhja
    ne boten e cudirave
    Postime
    92
    Citim Postuar mė parė nga daniel00 Lexo Postimin
    Ashtu e dhane lajmet ne dreke , nese jane fishekzjarre atehere gazetaret e kane fajin qe thane dy kallupe tritoli me telekomande , tekstualisht shkruajta faktet siē u thane .
    Per te tilla gjera miku im, dhe sikur te jene te verteta nuk ngutesh menjehere te besh tellallin si mbjellin percarje.Kete gje duhet ta kuptoje vet.
    Duaje atdhene si shqiponja folene.

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Shpesh here kemi pasur lajme te tilla bombastike nga Shkodra prandaj nuk ēuditem te vene edhe bomba .

  8. #8
    Une jam shqiptar Maska e gjergj arianiti
    Anėtarėsuar
    29-12-2008
    Vendndodhja
    ne boten e cudirave
    Postime
    92
    Citim Postuar mė parė nga daniel00 Lexo Postimin
    Shpesh here kemi pasur lajme te tilla bombastike nga Shkodra prandaj nuk ēuditem te vene edhe bomba .
    Ti vazhdon te ngulesh kembe, edhe pak dhe do e krahasosh Shkodren me Bagdatin.
    Duaje atdhene si shqiponja folene.

Tema tė Ngjashme

  1. Referenca e burime historike
    Nga Kreksi nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 72
    Postimi i Fundit: 09-04-2015, 16:42
  2. Disa data historike
    Nga urtesia nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 12-10-2006, 13:47
  3. Ē'ėshtė Krishti?
    Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 23-07-2006, 17:18
  4. Kronologjia e ngjarjeve qė nga 360 para Krishtit deri mė sot.
    Nga ALBA nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 21
    Postimi i Fundit: 25-09-2005, 17:42
  5. Ministria e Arsimit luan vetem rrolin e gazetes
    Nga Vinny_T nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 22-08-2002, 15:36

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •