Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 103
  1. #41
    Audaces Fortuna Iuvat
    Anëtarësuar
    07-02-2009
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    90
    Jam absolutisht dakord me ty Force-Intruder qe do te ishte shume me mire te shkonim me nje prostitute se me nje vagine artificiale. Besoj se jemi te gjithe dakord qe prostitucioni duhet te jete i kontrolluar, per te shmangur nje mori problemesh.
    Atehere, gjykoje pak situaten: ne Shqiperi hapet nje shtepi publike e licencuar dhe e kontrolluar nga shteti. E imagjinon dot se ç'komente do te jepnin njerezit per kete fakt? Ma ha mendja qe do te thonin shume me teper se ç'thone per Sexy Shop.
    Eshte thjesht nje çeshtje delikate, e cila do interpretuar me kujdes dhe gjakftohtesi.
    Forgive Your Enemies, but Never Forget Their Names
    JFK

  2. #42
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    1,230
    Citim Postuar më parë nga Aedson Lexo Postimin
    Jam absolutisht dakord me ty Force-Intruder qe do te ishte shume me mire te shkonim me nje prostitute se me nje vagine artificiale. Besoj se jemi te gjithe dakord qe prostitucioni duhet te jete i kontrolluar, per te shmangur nje mori problemesh.
    Atehere, gjykoje pak situaten: ne Shqiperi hapet nje shtepi publike e licencuar dhe e kontrolluar nga shteti. E imagjinon dot se ç'komente do te jepnin njerezit per kete fakt? Ma ha mendja qe do te thonin shume me teper se ç'thone per Sexy Shop.
    Eshte thjesht nje çeshtje delikate, e cila do interpretuar me kujdes dhe gjakftohtesi.
    Une nuk e kuptoje ku e shikojne te keqen ne kete problem. Si perversiteti po ashtu dhe ato perdhunuesit apo dhunuesit jan ne dem te njerezimit. Per rastin e perversitetit eshte problem individual, sa per perdhunimin eshte nje rast qe nuk duhet toleruar. Po krijimi i kushteve si hapje e nje shtepie publike apo nje sexy shop nuk mund ti zgjidhi keto probleme. Ato persona qe kane deformime seksuale gjithmon do jen problem per shoqerin, sa do ti krijohen kushtet. Po te shikosh ne France dhe Holland qe njihen si dy vendet qe kane shtepi te kuqe me shum ne bote, akoma ekzistojne keto fenomene, dhe nuk eshte aspak e lehte per ti evituar, po duhen bere shum shembuje qe te mesojne pak dhe te reduktohet.

  3. #43
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anëtarësuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Citim Postuar më parë nga PÆON Lexo Postimin
    Ato persona qe kane deformime seksuale gjithmon do jen problem per shoqerin, sa do ti krijohen kushtet.
    Dakord deri ketu...
    Ore as une nuk eshte se e shikoj me sy paragjykues... ne fund te fundit kush do iken ble edhe mbaroi.

    Po acarohem kur vijne edhe thone qe eshte zgjidhje per perdhunuesit. Kaq ceket nuk toleroj dot...

    Nje perdhunes ka deshire ta beje viktimen te vuaje... te ndihet superior... te komandoje... Vjen njeri edhe thote qe e zgjidh me vagine artificiale...ppffffff

  4. #44
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    1,230
    Citim Postuar më parë nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Dakord deri ketu...
    Ore as une nuk eshte se e shikoj me sy paragjykues... ne fund te fundit kush do iken ble edhe mbaroi.

    Po acarohem kur vijne edhe thone qe eshte zgjidhje per perdhunuesit. Kaq ceket nuk toleroj dot...

    Nje perdhunes ka deshire ta beje viktimen te vuaje... te ndihet superior... te komandoje... Vjen njeri edhe thote qe e zgjidh me vagine artificiale...ppffffff
    Deri tani po rija dhe vetem po lexoja, dhe nuk kisha deshire te shkruaja pasi nuk i mbushet mendja shumices dhe thash sa te lodh veten time me mire po i le te plotesojne deshiren e tyre dhe ate iden e tyre ta perforcojne ne ne mendjet e tyre se kane te drejte. Ndoshta i urrejne mazokistat Eshte teper e veshtire te penetrosh ne mendjen e atyre personave te larte permendur si acarues

  5. #45
    Besimtar Katolik Maska e altint71
    Anëtarësuar
    27-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    933
    Citim Postuar më parë nga Aedson Lexo Postimin
    Jam absolutisht dakord me ty Force-Intruder qe do te ishte shume me mire te shkonim me nje prostitute se me nje vagine artificiale. Besoj se jemi te gjithe dakord qe prostitucioni duhet te jete i kontrolluar, per te shmangur nje mori problemesh.
    Atehere, gjykoje pak situaten: ne Shqiperi hapet nje shtepi publike e licencuar dhe e kontrolluar nga shteti. E imagjinon dot se ç'komente do te jepnin njerezit per kete fakt? Ma ha mendja qe do te thonin shume me teper se ç'thone per Sexy Shop.
    Eshte thjesht nje çeshtje delikate, e cila do interpretuar me kujdes dhe gjakftohtesi.
    Nga bota eshte bote ka pasur shtepi publike qe ne kohet me te lashta aty ku ka pas qytetrim,cdo shoqeri duhet ti ket cdo shtet dhe ai me i varfi,se jo kto njerez ku shkojn ,e keni menduar ndonjehere?

  6. #46
    Erando
    Anëtarësuar
    19-07-2004
    Vendndodhja
    Perendim
    Postime
    865
    Force Intruder, paskemi te njejtin mendim, shyqyr qe po ja u mbush mendjen ktyne qe jane pro

  7. #47
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anëtarësuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Une jam i zoti te penetroj mendjet... LoL

  8. #48
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    1,230
    Citim Postuar më parë nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Une jam i zoti te penetroj mendjet... LoL
    Mund te arish te penetrosh, perfundimi nuk do fitosh asnjegje vetem do humbesh kohen qe eshte teper e shtrenjte per ta humbur me disa loser

  9. #49
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anëtarësuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Po thosha "penetroj" ne kuptimin qe nuk kam nevoje per dildo

  10. #50
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    1,230
    Citim Postuar më parë nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Po thosha "penetroj" ne kuptimin qe nuk kam nevoje per dildo
    Nuk te akuzova as e vura ne dukje fare Ti pyesim njeher keto mendje ndriturit e forumit

  11. #51
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-05-2008
    Vendndodhja
    Oslo, Norway
    Postime
    759
    Citim Postuar më parë nga Aedson Lexo Postimin
    Do thoja qe dyqane te tilla duhen konceptuar si aksesore te jetes seksuale te nje personi normal (por me fantazi ne lemin ne fjale) dhe pa lidhje me perversitetin. Ne librat qe flasin per seksin perdorimi i aksesoreve eshte nje teme qe permendet shpesh, gjithmone si pjese e normes. Megjithate, duhet te jesh person pa komplekse fare te futesh aty e te mos e vrasesh mendjen se kush te pa. Personalisht do zgjidhja metoden qe kane perdorur te gjithe shqiptaret: sapo te dilja jashte Shqiperise do te futesha ne Sexy Shop me te pare, duke qene i qete se s'me njeh njeri.


    Ato "lodrat" jon shume te demshme per jeten sexsuale,(sidomos per femrat)

    mjeksia por edhe feja (hoxha) i ndalon rreptesisht

  12. #52
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-02-2009
    Postime
    4
    Citim Postuar më parë nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Me ne fund, me sa duket kryeqytetit shqiptar i shtohet edhe nje aksesor i domosdoshem i civilizimit perendimor.

    Prane nje qendre tregetare ne Tirane (evitohet ta permendim per arsye publicitare) do te mund te blihen te gjitha lodrat seksuale per te cilat keni enderruar.

    Natyrisht nder kryesoret jane lodrat per femra, ato qe dridhen apo rrotullohen (nuk me vjen ne mend emri). Por mund te gjeni te brendshme lekure, parfume me feromone, veshje te tjera sexy, aksesore te ndryshem me teme seksuale etj etj.

    Per meshkujt nuk mungojne kukullat qe fryhen te specializuara ne disa pozicione baze. (Mund te sherbejne edhe si jeleke shpetimi, keshtu rekomandohet ti mbani gjithmone me vete ne udhetim)
    C'te them me teper... te tjerat i merrni me mend vete.

    Ju c'mendoni per kete? Ishte nje domosdoshmeri e lindur nga nevoja reale apo...?
    me vjen keq qe ndodhin keto ne Shqiperi nuk e kemi kuptuar akoma evropjanizimin

  13. #53
    Sensual
    Anëtarësuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    Mire do ishte te hapeshin ca dyqane kontracepsioni si fillim .

  14. #54
    Citim Postuar më parë nga Enii Lexo Postimin
    Mire do ishte te hapeshin ca dyqane kontracepsioni si fillim .
    Nuk ka rrezik shtatzanie prej ktyne lodrave.

  15. #55
    Sensual
    Anëtarësuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    ka prej veshjeve , eksitohen aq shum robt sa pjellin si kinezat pastaj

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    Citim Postuar më parë nga Enii Lexo Postimin
    ka prej veshjeve , eksitohen aq shum robt sa pjellin si kinezat pastaj
    kinezat, pjellin vetem 1, me vendim te KQPKK.

    apo deshe me thon si leprat
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  17. #57
    Citim Postuar më parë nga Enii Lexo Postimin
    ka prej veshjeve , eksitohen aq shum robt sa pjellin si kinezat pastaj
    Kinezve i duhen kto lodrat se nuk din me bo shaka. Nuk bohet shaka me 1 miljard e gjys

  18. #58
    Citim Postuar më parë nga loni-loni Lexo Postimin
    Ato "lodrat" jon shume te demshme per jeten sexsuale,(sidomos per femrat)

    mjeksia por edhe feja (hoxha) i ndalon rreptesisht
    Hahahahhahahahhaha

    O zot ca behet O loni e ke pyetur gje hoxhen who wears the strap-on ne shtepine e tij se ndoshta ndaj e ndalon rreptesisht. lol

    Eshte nje business o njerez dhe nuk ka asgje te keqe, apo i ka zene frika cunat shqiptare se mos po zevendesohen nga nje loder?! Meqe i shikoni si competition keto lodra, take your skirt off (please not literally lol) and be a MAN dhe s'keni pse te shqetesoheni nga nje dyqan.
    Ndryshuar për herë të fundit nga INFINITY© : 20-02-2009 më 01:15

  19. #59
    i/e larguar Maska e SKRAPARI
    Anëtarësuar
    13-01-2005
    Postime
    867
    Ai pronari ka per te falimentuar shume shpejt se vetem drogmenet kane per tiu futur brenda.

  20. #60
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anëtarësuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    po si perfundim ku ishte ky sex-shop qe te shkojme ta shohim njehere?

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Polifonia Popullore
    Nga Eni në forumin Folklori shqiptar
    Përgjigje: 27
    Postimi i Fundit: 23-05-2023, 16:43
  2. Lista e 813 personave në kërkim nga Interpoli
    Nga Albo në forumin Portali i forumit
    Përgjigje: 54
    Postimi i Fundit: 29-12-2014, 10:16
  3. Libra te rinj
    Nga dodoni në forumin Enciklopedia letrare
    Përgjigje: 89
    Postimi i Fundit: 11-01-2012, 21:14
  4. Kishat, Famullite dhe Misionet... ne Shqiperi, Kosove etj.
    Nga NoName në forumin Komuniteti katolik
    Përgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 11-04-2006, 18:11
  5. Kishat dhe Misionet e Veprimit Katolik ne Shqiperi
    Nga NoName në forumin Komuniteti katolik
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 04-04-2006, 16:50

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •