Close
Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 103
 1. #21
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Citim Postuar m par nga padrilla Lexo Postimin
  me duket palidhje, vetem ato te semuret dhe esteriket shkojne ne sex shop, shikojne filma porno, turp e faqja e zeze per ato si e frekuentojne at lloj dyqani.
  peverse nuk mund ta quash
  gjera normale


  ndoshta per mentalitetin shqiptar duket pak cudi

  po ne shqiptaret njerez jane
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 2. #22
  Perjashtuar
  Antarsuar
  15-04-2008
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Me ne fund, me sa duket kryeqytetit shqiptar i shtohet edhe nje aksesor i domosdoshem i civilizimit perendimor.

  Prane nje qendre tregetare ne Tirane (evitohet ta permendim per arsye publicitare) do te mund te blihen te gjitha lodrat seksuale per te cilat keni enderruar.

  Natyrisht nder kryesoret jane lodrat per femra, ato qe dridhen apo rrotullohen (nuk me vjen ne mend emri). Por mund te gjeni te brendshme lekure, parfume me feromone, veshje te tjera sexy, aksesore te ndryshem me teme seksuale etj etj.

  Per meshkujt nuk mungojne kukullat qe fryhen te specializuara ne disa pozicione baze. (Mund te sherbejne edhe si jeleke shpetimi, keshtu rekomandohet ti mbani gjithmone me vete ne udhetim)
  C'te them me teper... te tjerat i merrni me mend vete.

  Ju c'mendoni per kete? Ishte nje domosdoshmeri e lindur nga nevoja reale apo...?

  Interesant me duket fakti qe ky lajm lancohet si ndonje BOOM ne Tirane. Me habit fakti qe qenka hapur kaq vone nje shop i tille.

 3. #23
  Erando
  Antarsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Citim Postuar m par nga Izadora Lexo Postimin
  peverse nuk mund ta quash
  gjera normale


  ndoshta per mentalitetin shqiptar duket pak cudi

  po ne shqiptaret njerez jane


  Izadora,

  njerez jemi ne por, vetem ato qe nuk kan tru e nuk kane turp shkojne te aj lloj dyqani. keto nuk jane gjera normale sepse atje mund te shkojne dhe femije te moshave 18 e poshte. Ai lloj dyqani eshte per njerez te semureeeeeeeeeeeeeee.
  kshuqe nuk bie aspak dakort me mendimin tend, dhe nqs ke mundesi me gjej ca fakte qe ndikojne per mire.

  Erando

 4. #24
  un Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Antarsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropoj
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga xfiles Lexo Postimin
  Personalisht nuk shoh asgje te keqe.
  As une nuk shof naj gjo te keqe biles mireshume..
  Mendja sht Dhurat - Shfrytzimi i Saj Mrekulli!

 5. #25
  Perjashtuar
  Antarsuar
  09-02-2009
  Postime
  814
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga padrilla Lexo Postimin
  Izadora,

  njerez jemi ne por, vetem ato qe nuk kan tru e nuk kane turp shkojne te aj lloj dyqani. keto nuk jane gjera normale sepse atje mund te shkojne dhe femije te moshave 18 e poshte. Ai lloj dyqani eshte per njerez te semureeeeeeeeeeeeeee.
  kshuqe nuk bie aspak dakort me mendimin tend, dhe nqs ke mundesi me gjej ca fakte qe ndikojne per mire.

  Erando
  avash ore...e para e punes askush nuk te forcon ty te shkosh ne sex shop...
  e dyta sex shop ka tek dera shum qart shenjen 18+. e treta ndihmon disa njerez qe kan te veshtire te kene marredhenie sexuale normale...keni degjuar per ca video qe qarkullojn ku disa trapa bejn sex me kafsh te ndryshme ..do ishte me mir per to ta blenin 1 nga kto kukullat shpetojn dhe kafshet e shkreta..tjeter dhe me e rendesishmja ..keni degjuar per femra te perdhunuara nga mashkuj te perveluar per sex..sikur te ishin keto plastiket ne qarkullim ndosht disa nga kto perdhunimet nuk do te ndodhnin..tjeter esht biznes dhe dikush do ushqej familjen me buk..tjeter ka edhe femra te martuara me kalamaj qe nuk u mjafton sexi qe bejn me burrat e tyre dhe do ishte me mir te blenin ndonje nga kto rabbit se sa te gjenin ndonje te dashur gje qe do te shkaterronte kete familje..
  sex shop esht normal dhe nuk esht turp ta vizitosh ndonjher...

 6. #26
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Sex-shop eshte normal, bile nevojitej nje per Tiranen. Jashte Shqiperise ke sex-shops ne cdo vend dhe eshte gje normale, pasi ato nuk jane dyqane per perverse apo te semure por per njerez qe duan lojra seksuale. P.sh. a eshte me mire qe nje te shkoje me prostituta apo te perdhunoje ndonje apo te perdore nje vagine artificiale? Duke ditur dhe frustrimin qe ka ne shqiperi, mendoj se ky sex-shop eshte dicka e mire; te pakten shume persona qe jane gati te perdhunojne, tani do te shfryjne epshet e veta ne nje vagine artificiale.

 7. #27
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Antarsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga padrilla Lexo Postimin
  me duket palidhje, vetem ato te semuret dhe esteriket shkojne ne sex shop, shikojne filma porno, turp e faqja e zeze per ato si e frekuentojne at lloj dyqani.
  ti cna keshillon ne kete rast vetem misionarin me drita fikur ??? qe mos behemi histerike dhe te shkojme tek sex shopi ???
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 8. #28
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga padrilla Lexo Postimin
  Izadora,

  njerez jemi ne por, vetem ato qe nuk kan tru e nuk kane turp shkojne te aj lloj dyqani. keto nuk jane gjera normale sepse atje mund te shkojne dhe femije te moshave 18 e poshte. Ai lloj dyqani eshte per njerez te semureeeeeeeeeeeeeee.
  kshuqe nuk bie aspak dakort me mendimin tend, dhe nqs ke mundesi me gjej ca fakte qe ndikojne per mire.

  Erando
  Padrilla, ti ben seks? po porno sheh? Prezervativ perdor? nese po, ku e blen? Gjera normale ka sex shop-e, mos kujto se eshte si neper filma me pedofila e sadomazokista.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Collectivemind
  Antarsuar
  20-01-2009
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  sex shop ne tirane??
  kush ka mundesine le ta djegi!

 10. #30
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Antarsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  47
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 8 postime

  E shoh si dicka normale

  E shoh si dicka normale,nuk shoh asgje te keqe ne kete mes.
  Duhej edhe kjo se mungonte ne Tiran!

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Eneaa
  Antarsuar
  30-12-2008
  Vendndodhja
  n'Bote
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nuk e di pse Shqipetaret mundohen te ju ngjasojne te tjerve me zor, edhe ate jo me vepra te duhura e.. cudi shum dhe per te ardhur keq, jo per kete lloj dyqani por per faktin se meremi me gjera jo te duhura ne kohe te gabuara!
  Zero tolerancc per tradheti!

 12. #32
  Moderator Maska e arbereshi_niko
  Antarsuar
  16-10-2006
  Postime
  3,101
  Faleminderit
  54
  146 falenderime n 126 postime
  seksi shop, e kujt po i rruhet...
  bile do te thoja, SKANDAL!
  Nje vend qe Evropa e njeh si nje nga kryetrafiqet e prostitucionit..., s'mund te mendohej, e mos te me ajne koken predikuesit gojearte moralistet qurravece..., dihet mire se sa jane marre me goca, neper rruget evropiane.
  si ka munci, qe e paskan ngritur kaq vone???
  Ne jemi klasike, ashklen te huna nuk e lejm me kalu, po pallen mrapa se shofim!
  U hap nje Sex-shop..., buuu, e 'e pastaj?
  U skandalizuat ju.
  Shqiperia ka imituar te gjitha te ligat e botes, i ka pervetesuar ose me mire i ka plotesuar me nje stil dhe permbajtje tjeter, paska harruar te jete ne linje te pare edhe me shopaseksi...
  Tani e kuptova pse ju jeni te skandalizuar, per faktin qe jemi mbrapa me kopjimet.
  Por ndoshta kjo verteton qe ka pak hipokrizi! tek ne.

 13. #33
  Erando
  Antarsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Citim Postuar m par nga Edvin83 Lexo Postimin
  Padrilla, ti ben seks? po porno sheh? Prezervativ perdor? nese po, ku e blen? Gjera normale ka sex shop-e, mos kujto se eshte si neper filma me pedofila e sadomazokista.

  o bosi, porno nuk shof se nuk jam i smure. Nqs me shkon mendja te shof porno shkoj ne strip club dhe marr nje goce aty me lek. kurse prezervativa nuk ka vetem ne sex shop, por ka dhe ne farmaci e ne vende te ndryshme tjera.  Sas , ka femra me lek sa te duash nqs te shkon mendja, dhe ske nevoj te perdorish misionin me drita fikur.

 14. #34
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Po te mos kerkohen keto lloj dyqanesh apo sex shop,nuk do hapeshin.

 15. #35
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga Edvin83 Lexo Postimin
  ... eshte gje normale, pasi ato nuk jane dyqane per perverse apo te semure...
  Edvin e lexon veten ti???

  Citim Postuar m par nga Edvin83 Lexo Postimin
  P.sh. a eshte me mire qe nje te shkoje me prostituta apo te perdhunoje ndonje apo te perdore nje vagine artificiale?...

  ...shume persona qe jane gati te perdhunojne, tani do te shfryjne epshet e veta ne nje vagine artificiale.

  Sa per dijeni, ata qe perdhunojne apo qe shkojne me vagina artificiale jane te shmangur seksualisht, jo normale... rrjedhimisht mund te quhen me plot gojen perverse!
  DHE PO!... ESHTE ME MIRE PO TE SHKONIN ME NJE PROSTITUTE SE SA ME NJE VAGINE ARTIFICIALE!!!


  Nuk e kuptoj se ku po shkon kjo bote???
  Tani ata qe kane filluar te shkojne me vagina artificiale duke shpetuar nga perdhunimi te tjeret kane filluar ti quajne "normale"

 16. #36
  Audaces Fortuna Iuvat
  Antarsuar
  07-02-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  46
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nje Sex Shop ne Tirane as nuk i shton e as nuk i heq gje dhjetera aresyeve te tjera pse ne shqiptareve duhet te na vije turp.
  Forgive Your Enemies, but Never Forget Their Names
  JFK

 17. #37
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga padrilla Lexo Postimin
  o bosi, porno nuk shof se nuk jam i smure. Nqs me shkon mendja te shof porno shkoj ne strip club dhe marr nje goce aty me lek. kurse prezervativa nuk ka vetem ne sex shop, por ka dhe ne farmaci e ne vende te ndryshme tjera.
  Sas , ka femra me lek sa te duash nqs te shkon mendja, dhe ske nevoj te perdorish misionin me drita fikur.
  Po ti ke leke per te marre nje vajze ne strip club, po tjetri nuk ka...pastaj ne farmaci nuk ka cdo lloj gjeje qe perdoret ne seks. Prostitucioni eshte i ndaluar me ligj sa per dijeni, dhe shpresoj qe se shpejti dhe shqiperia ta aprovoje ligjin qe denon klientin dhe jo prostituten!

 18. #38
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Edvin e lexon veten ti???
  Sa per dijeni, ata qe perdhunojne apo qe shkojne me vagina artificiale jane te shmangur seksualisht, jo normale... rrjedhimisht mund te quhen me plot gojen perverse!
  DHE PO!... ESHTE ME MIRE PO TE SHKONIN ME NJE PROSTITUTE SE SA ME NJE VAGINE ARTIFICIALE!!!


  Nuk e kuptoj se ku po shkon kjo bote???
  Tani ata qe kane filluar te shkojne me vagina artificiale duke shpetuar nga perdhunimi te tjeret kane filluar ti quajne "normale"
  Eshte me mire te perdhunohet nje femer se nje vagine artificiale..hajde antifeminizem hajde, edhe talibanet do t'ju kishin zili. Perdhunuesve duhet t'i pritet miku, kurse prostitucioni duhet ndaluar sepse poshteron figuren e femres.

 19. #39
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Ore vella merr vesh ti?
  Ca flet per normalitet kur fillon i referohesh perdhunuesve edhe atyre qe shkojne me vagina artificiale.

  Nese nuk je i afte te jesh koherent te ato qe thua, me mire bjeri shkurt si ca te tjere qe thane :

  Eshte normale edhe pike. Mos u mundo te justifikosh ata qe blejne vagina artificiale.
  Nejse se nuk harxhoj me fryme. Fiton ti.
  Shendet

 20. #40
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Une se kuptoj pse e beni kaq sensacionale se na qenkash hapur nje sex-shop. Oh well, c'a ka per tu cuditur kur shqiptaret njihen per hamshoraaaa neper bote.

  Ska pse te gjykoni kush shkon apo kush nuk shkon. Koburen, njeri te koka sdo jua vej. Kujt i duhet nje lubrifikant psh qe ta perdori mire do bej te shkoj ta blej ne vend qe te perdori ... uje apo ndonje liquid te pakendshem
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Lista e 813 personave n krkim nga Interpoli
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 29-12-2014, 09:16
 2. Polifonia Popullore
  Nga Eni n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-07-2012, 15:27
 3. Libra te rinj
  Nga dodoni n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 89
  Postimi i Fundit: 11-01-2012, 20:14
 4. Kishat, Famullite dhe Misionet... ne Shqiperi, Kosove etj.
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-04-2006, 18:11
 5. Kishat dhe Misionet e Veprimit Katolik ne Shqiperi
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-04-2006, 16:50

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •