Close

Rezultati i Sondazhit: Per cilin kandidat do votoni?

Votues
73. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Sadi Bexheti

  50 68.49%
 • Hazbi Lika

  23 31.51%
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 330
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime

  Pr. Dr. Sadi Bexheti vs Hazbi Lika

  Gara mė e fortė do tė zhvillohet nė Tetovė si zakonisht mes dy partive mė tė mėdha shqiptare, PDSH-sė dhe BDI-sė .
  PDSH si kandidat tė mundshėm pėr kryetar tė komunes do te garoj me Pr. Dr. Sadi Bexhetin, kurse nga ana tjetėr BDI do tė rrinxjer kryetarin aktual Hazbi Lika.


  P.S Do ju kisha lut qė tė i pėrmbahemi temės, tė diskutojm reth dy kandidatėve se cili ja vlen tė udhėheq me Tetovėn.

  Me respekt Armendi.
  Sui generis

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar RaPSouL pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  shqiptari Maska e faruk_01
  Anėtarėsuar
  24-09-2006
  Vendndodhja
  maqedoni
  Postime
  590
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Sadi Bexheti..keto zgjedhje Tetova i takon pdsh qe ne rethin e pare
  O Sa mir t'jesh Shqiptar...

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar faruk_01 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #3
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  44
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime
  Ktheni koken pas, kater vite me pare si ka qene Tetova dhe si eshte sot.
  Un jam per Hazbiun

  Heret pak sondazhi, ndoshta do ket edhe kandidat te tjere.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Tigrimelara : 31-01-2009 mė 19:08

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Tigrimelara pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #4
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Anėtarėsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tigrimelara Lexo Postimin
  Ktheni koken pas, kater vite me pare si ka qene Tetova dhe si eshte sot.
  Un jam per Hazbiun

  Heret pak sondazhi, ndoshta do ket edhe kandidat te tjere.
  Ktheje koken ne te majte ndertesa e Hazbi Likes, ktheje ne te djathe ndertesa e Hazbi Likes, ec drejt te del para ndonje banese e Hazbi Likes. kthehesh pas ske ku shkon krejt Hazbi Lika vilage.


  Shume ka ndryshuar yeaaa

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Cimo pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #5
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  44
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga Cimo Lexo Postimin
  Ktheje koken ne te majte ndertesa e Hazbi Likes, ktheje ne te djathe ndertesa e Hazbi Likes, ec drejt te del para ndonje banese e Hazbi Likes. kthehesh pas ske ku shkon krejt Hazbi Lika vilage.


  Shume ka ndryshuar yeaaa
  Dmth qenka shume i FORTE, mos u lodhni kot, humbja eshte e sigurte per cilindo.

  A do jape doreheqje Rektori pasi qe futet ne politike ?

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Tigrimelara pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 11. #6
  i/e regjistruar Maska e panteri
  Anėtarėsuar
  04-01-2006
  Postime
  196
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tigrimelara Lexo Postimin
  Ktheni koken pas, kater vite me pare si ka qene Tetova dhe si eshte sot.
  Un jam per Hazbiun

  Heret pak sondazhi, ndoshta do ket edhe kandidat te tjere.
  Po e kthejm, qendra ishte me granit, tash oshte e shtrume me begatona... Investim kapital, me shifra maramendse
  Banesa sa te dush te ndertume ne Tetove prej Hazbi Likes...
  Deri dje ska pat pare buk te haje, sot eshte bo multi-milioner...
  Krejt punet qe i kan fillu, krejt ngjyse i kan lan, se i kan hanger parat...
  e ke rastin e rrethit te stadiumi, rastin e rrugve te qyteti, rastin e qendres se Tetove( po ta verejsh nji pjese, boll e madhe, eshte ende me grell e shtrume) se skajn para ta mbarojn, bore rra 1 meter, a rruget e qyteti mbeten pa pastru, se kishin mendu kto te komunes se nuk dot kete bore, e i kishin harxhu paret per qellime personale... haha sa te mjer jane.
  Mos e harojm rastin e dhenies se lejes per ndertimin e kishes... e mos dhenien e lejse per ndertimin e: pishines olimpike, xhamise ne qender te Tetoves, Biblotekes dhe Salles se sportit ne Poroj.

  E nese te duken investime kapitale, ndrcimi ne disa rruge te Tetoves, ateher skam koment.

  Thote nji fjale popullore: Mos ja jep buken gjithkujt, se te mbyt buka vet....
  Vazhdojmė SHQIP...

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar panteri pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 13. #7
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Anėtarėsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tigrimelara Lexo Postimin
  Un jam per Hazbiun
  Kjo qe voton ti eshte mbushje klasike e votave ,

  Prej komunes tjeter vjen i mbushen kutite ne tetove
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Cimo : 31-01-2009 mė 19:42

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Cimo pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 15. #8
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  44
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga Cimo Lexo Postimin
  Kjo qe voton ti eshte mbushje klasike e votave ,

  Prej komunes tjeter vjen i mbushen kutite ne tetove
  Cimo nuk i vjedh une nuk do votoj, kur them jam nuk them votoj, ju do votoni, as nuk va vjedh votat , ju do bindeni

  Panter total i pa informuar je, do keshe rastin ne fushate te mesosh shume gjera.
  P.S- e ke nderuar foton?

  hahah edhe ndicimi ne Tetove duhet, a se shohish si shoferit naten nuk i ndezin dritat e veturave, se verejne se eshte nate .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Tigrimelara : 31-01-2009 mė 19:53

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Tigrimelara pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #9
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  O Tigri mendoj se ne kete rast ti je me pak i informuar ose shtiresh si i tille e gjith Tetova e din se cfar ka ber Hazbiu dhe sa eshte i koruptuar ti ketu thua te kunderten me habit pak! garant ke hedhur ca gota si teper me duket.
  Sui generis

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar RaPSouL pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #10
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  44
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga Armend Lexo Postimin
  O Tigri mendoj se ne kete rast ti je me pak i informuar ose shtiresh si i tille e gjith Tetova e din se cfar ka ber Hazbiu dhe sa eshte i koruptuar ti ketu thua te kunderten me habit pak! garant ke hedhur ca gota si teper me duket.
  E gjejshi nje kandidat me te mire ku e gjetet ket Sadiun.
  Skeni me te mire se Sadiu, deshtim total, e njohim Sadiun te gjithe, nuk dua te them gjera ktu kot, sja vlen, vota le te vendose.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Tigrimelara : 31-01-2009 mė 20:02

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Tigrimelara pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 21. #11
  i/e regjistruar Maska e panteri
  Anėtarėsuar
  04-01-2006
  Postime
  196
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tigrimelara Lexo Postimin

  Panter total i pa informuar je, do keshe rastin ne fushate te mesosh shume gjera.
  P.S- e ke nderuar foton?

  .
  Haha, po pasi ti je mire i informum, ateher dot kisha lut, te na informojsh edhe neve... Pse na len kshtu, ne terr, pa informata
  Vazhdojmė SHQIP...

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar panteri pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 23. #12
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  44
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga panteri Lexo Postimin
  Haha, po pasi ti je mire i informum, ateher dot kisha lut, te na informojsh edhe neve... Pse na len kshtu, ne terr, pa informata
  Pranoj, vetem nje nga nje pyetjet jo grumbull , ju nuk jeni ne terr por nuk doni te shikoni.

 24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Tigrimelara pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 25. #13
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tigrimelara Lexo Postimin
  E gjejshi nje kandidat me te mire ku e gjetet ket Sadiun.
  Skeni me te mire se Sadiu, deshtim total, e njohim Sadiun te gjithe, nuk dua te them gjera ktu kot, sja vjen, vota le te vendose.
  Ti o vertet ke tepruar pak gotat o ka dicka ketu
  Eshte turp te krahasosh Sadiun me Hazbiun nuk ja vlen nje her te besh nje krahasim te tille! Mendoj qe Sadiu eshte ideal per kryetar komune pasi ka te gjitha tiparet kurse Hazbiu ska as shkoll as vizione as asgje me raketash me kasiranta nuk ndertohet Tetova o Tigri.
  Megjithate jam i bindur se BDI se ka pasur ne plan te nxjer Hazbiun po e ka nxjer nga halli nga kercnimet, gjithashtu vlen te theksojm se BDI ska punsuar asnje drejtor asnje nga Tetova njerzit qe e perkahin Hazbiun kan ngelur pa funksione kete her per shkak te mosmarveshjeve midis Aliut dhe Hazbiut. Un mendoj se kete her Hazbiu do te deshtoj totalisht.
  Sui generis

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar RaPSouL pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 27. #14
  i/e regjistruar Maska e panteri
  Anėtarėsuar
  04-01-2006
  Postime
  196
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tigrimelara Lexo Postimin
  Pranoj, vetem nje nga nje pyetjet jo grumbull , ju nuk jeni ne terr por nuk doni te shikoni.
  Tash a jena te painformum, apo nuk duam te shikojm... nuk tkuptoj ???

  Realiteti eshte i hidhur, prandaj miresh me etikime te kota, e nuk miresh me ceshtjen ne fjale...
  Vazhdojmė SHQIP...

 28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar panteri pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 29. #15
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  44
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga Armend Lexo Postimin
  Ti o vertet ke tepruar pak gotat o ka dicka ketu
  Eshte turp te krahasosh Sadiun me Hazbiun nuk ja vlen nje her te besh nje krahasim te tille! Mendoj qe Sadiu eshte ideal per kryetar komune pasi ka te gjitha tiparet kurse Hazbiu ska as shkoll as vizione as asgje me raketash me kasiranta nuk ndertohet Tetova o Tigri.
  Megjithate jam i bindur se BDI se ka pasur ne plan te nxjer Hazbiun po e ka nxjer nga halli nga kercnimet, gjithashtu vlen te theksojm se BDI ska punsuar asnje drejtor asnje nga Tetova njerzit qe e perkahin Hazbiun kan ngelur pa funksione kete her per shkak te mosmarveshjeve midis Aliut dhe Hazbiut. Un mendoj se kete her Hazbiu do te deshtoj totalisht.
  Kta qe i thua jane pjese e do lojrave qe nuk ti them ktu, seshte e vertete qe njerzit e tij nuk kane funksjone, por eshte e vertete se edhe Shkupi ka funksjone.
  Aliu dhe Hazbiu jane NJE.

 30. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Tigrimelara pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 31. #16
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  44
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga panteri Lexo Postimin
  Tash a jena te painformum, apo nuk duam te shikojm... nuk tkuptoj ???

  Realiteti eshte i hidhur, prandaj miresh me etikime te kota, e nuk miresh me ceshtjen ne fjale...
  Nje anshem shikon, dhe nje anshem je i informuar, plus mos beso ne propagande.

 32. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Tigrimelara pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 33. #17
  i/e regjistruar Maska e panteri
  Anėtarėsuar
  04-01-2006
  Postime
  196
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tigrimelara Lexo Postimin
  Nje anshem shikon, dhe nje anshem je i informuar, plus mos beso ne propagande.
  O Tigri, as nuk shikoj nji anshem, as nuk besoj ne propagand... Se nivelin e arsimimit e kam teper te lart... dhe ket e din ti mire.
  Per rastin konkret, nuk me nevojiten as propaganda, as edicione te tera me lajme, se jam nga Tetova dhe cdo dite, ballafaqohem me problemet cka i permenda me lart... Ballafaqohem me realitetin, qe ket nuk mund ta thuajm per ty, mbasi edhe je i komunes tjeter, edhe nuk i din hallet e Tetoves dhe tetovarve... E sipas kesaj, kjo dmth se ti je aj qe meresh me propaganda dhe shpekulime
  Vazhdojmė SHQIP...

 34. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar panteri pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 35. #18
  i/e regjistruar Maska e BAC4
  Anėtarėsuar
  20-04-2008
  Postime
  337
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Zgjedhja mes ktyre kandidatve eshte shume e lehte...

  Perball kemi nje prof.dr dhe nga ana tjeter kemi nje hoshtapler

  Profesor Doktor Sadi bexheti dhe hoshtapleri, Hazbi Lika

 36. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BAC4 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 37. #19
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  44
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga panteri Lexo Postimin
  O Tigri, as nuk shikoj nji anshem, as nuk besoj ne propagand... Se nivelin e arsimimit e kam teper te lart... dhe ket e din ti mire.
  Per rastin konkret, nuk me nevojiten as propaganda, as edicione te tera me lajme, se jam nga Tetova dhe cdo dite, ballafaqohem me problemet cka i permenda me lart... Ballafaqohem me realitetin, qe ket nuk mund ta thuajm per ty, mbasi edhe je i komunes tjeter, edhe nuk i din hallet e Tetoves dhe tetovarve... E sipas kesaj, kjo dmth se ti je aj qe meresh me propaganda dhe shpekulime
  Sme dhaje pergjigje pse e ke nderuar foton ?
  Pse je i informum a .
  hahaha

  Ti kur flen edhe ecish neper Tetove, se une vetem kur fle nuk jam ne Tetove.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Tigrimelara : 31-01-2009 mė 20:31

 38. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Tigrimelara pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 39. #20
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tigrimelara Lexo Postimin
  Kta qe i thua jane pjese e do lojrave qe nuk ti them ktu, seshte e vertete qe njerzit e tij nuk kane funksjone, por eshte e vertete se edhe Shkupi ka funksjone.
  Aliu dhe Hazbiu jane NJE.
  Shum gjera ka qe si di ose i di po nuk deshiron ti hapesh po ok de lem keshtu.
  Te jesh me se i vertet sepse dega e Tetoves nuk funksionon ne BDI per kete jam shum i sigurt mos te filloj te rendis emra qe kan udhehequr neper institucione te larta ne vitin 2002-2006 qe tani po te njejtet persona kan ngelur askund.!
  Shkupi ka ne dor BDIn per momentin
  Sui generis

 40. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar RaPSouL pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Universiteti Shtetėror i Tetovės (USHT)
  Nga babadimri nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 01-07-2009, 17:11
 2. Pr. Dr. Sadi Bexheti, kandidat pėr kryetar tė komunės sė Tetovės
  Nga RaPSouL nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-01-2009, 15:59
 3. Luan Bexheti
  Nga dodoni nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 16-01-2009, 08:18
 4. Vizita e rektorit Bexheti nė Austri kurorėzohet me sukses
  Nga refik nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2007, 06:32
 5. Akademik Qosja u prit nga rektori Bexheti
  Nga ARIANI_TB nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 21:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •