Close
Faqja 15 prej 19 FillimFillim ... 51314151617 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 281 deri 300 prej 366
  1. #281
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-09-2010
    Postime
    4

    Arrow

    Mendoj se shume nga shqiptaret e martuar me te huaja jane kryesisht nga halli pra per arsye dokumentash dhe gjera te tjera si keto .
    gjithesesi nuk mungojne edhe rastet e dashurise se vertete.
    Por si vajzat dhe grate shqiptare zor se gjen.

  2. #282
    humble
    Anėtarėsuar
    24-03-2007
    Vendndodhja
    in M.T's heart
    Postime
    637
    Citim Postuar mė parė nga kthetrat Lexo Postimin
    ta kesh grun te huje ,,do te thot te mos te ndahet lecka nga dora.mbas pune duhet me la enet .te djelave duhet me la robat.po pate kalamaj duhet me ja nderu pelenat..me vu perparse sa te vish ke shpia..me ta nxi jeten cedit kartat.me pa prindrit ne shqiperi haroje njeher ne 5 vjet po i pe. nje fjal jet leshi,,,
    Kjo mund te mos jet absolutisht e vertet vlla. Per virtyt te vertetes asht mir me kuptu qe ashtu sic ka vajza shqiptare te mira ka edhe te huaja te mira per me u martu e kriju familje me to. Duhet me nejt larg pergjithsimeve sepse ja zvoglojm shancet vetit ne jet.
    Yevgeny Rodionov
    Rroft AMERIKA!

  3. #283
    Citim Postuar mė parė nga kthetrat Lexo Postimin
    mbas luftes se 2 botrore ata gjermanet qe shef ti sot ,, shkonin edhe per nje lug supe,,,ato italianet kan lene me name po ashtu edhe greket ,,si do qe te jete shqiptaret akoma e kane nje far karakteri ,,,,
    lol gjermanet kur vine ne greqi akoma edhe tani ne 2010 shkojne per nje shishe birre
    sidomos keto gjermanet edhe anglezet mbajne numrin 1 neper ishuj kane lene ndjenja te vecanta lol
    ne nuk krahasohemi me asnje fis se kemi nje fare cipe
    flasim per femra nga familje te mira

    se kemi edhe ketu qe dalin ca maloke ne oren 6 per pune
    kuptohen qe jane nje % femrash nga malet edhe sju ben pershtypje ajo lloj pune
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  4. #284
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
    lol gjermanet kur vine ne greqi akoma edhe tani ne 2010 shkojne per nje shishe birre
    sidomos keto gjermanet edhe anglezet mbajne numrin 1 neper ishuj kane lene ndjenja te vecanta lol
    ne nuk krahasohemi me asnje fis se kemi nje fare cipe
    flasim per femra nga familje te mira
    lol. lere se edhe shqiptaret po i afrohen cdo dite e me shume... i marrin si shembuj keto gjermanet e anglezet qe thua ti...

    me mjaftojne dy jave plazh ne shqiperi per ta kupetuar nje gje te tille...
    pa permendur ca nete qe kam kaluar neper tirane.
    Vasudhaiva Kutumbakam

  5. #285
    Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
    lol. lere se edhe shqiptaret po i afrohen cdo dite e me shume... i marrin si shembuj keto gjermanet e anglezet qe thua ti...

    me mjaftojne dy jave plazh ne shqiperi per ta kupetuar nje gje te tille...
    pa permendur ca nete qe kam kaluar neper tirane.
    Ylli i forumit jam e sigurte se femrat me karakter te forte nuk jepen kaq kollaj ne nje mashkull
    tani sa per tiranen atje ka lloj lloj femrash edhe nga lloj fshatrash edhe nga shume vende te tjera zdo te thote se te gjtiha jane tiranse ato qe shikon ti
    sepse une kam shoqe tiranse qe jane cupa per sembera edhe pse jan 25 vjec jane akoma virgjerushe
    ka te beje me edukimin familjar qe ka marre femra edhe jo aq me origjinen e saj
    po tani une se ve dot veten time ne nivelin e gjermanes edhe te anglezes shoku se ato rriten vetem qe ne moshe shume te vogel edhe cthuren me shpejt kurse ne kemi akoma trandita ne familje
    secili ka te drejt ne sex
    dolem pak nga tema te na falni
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HELEN OF TROY : 12-12-2010 mė 17:01
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  6. #286
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
    lol. lere se edhe shqiptaret po i afrohen cdo dite e me shume... i marrin si shembuj keto gjermanet e anglezet qe thua ti...

    me mjaftojne dy jave plazh ne shqiperi per ta kupetuar nje gje te tille...
    pa permendur ca nete qe kam kaluar neper tirane.
    te siguroj se po te kalosh pushimet aty ku jeton , ne ate menyre sic i ke kaluar ne Shqiperi, do te gjesh femra per jete nate sa te duash, bile edhe per jete dreke e per jete mengjezi
    Por ju o mjerane , aty ku jetoni vetem punoni e flini dhe as qe e njihni boten qe ju rrethon.
    Kur vini ketu jeni te ngrefur , te pispillosur, dhe tere diten vetem bridhni pas ku.rvave, duke harxhuar mundin dhe djersen e nje viti per 15 dite.
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  7. #287
    ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
    Anėtarėsuar
    01-11-2010
    Vendndodhja
    Perendim
    Postime
    946
    Citim Postuar mė parė nga AGREPI_25 Lexo Postimin
    Shume mashkuj shqiptar jane martua me femra te ndryshme te kombeve te tjera.Ndoshta arsyeja kryesore ka qen per arresye te paisen me dokumenta ne shtetet ku ata jetojne apo ishte thjeshte dashurija A munde te jete nje femer e huaj me e mier se nje femer shqiptare per te krijuar familje ? Ne se mendon se nje femer shqiptare eshte me e mire jep shpjegjimet e tua ne se mendon se nje femer e huaj eshte me e mire per te krijuar familje jep shpjegimet tua???????
    Mendoj qe shumica e rasteve(martesa me te huaj) jane lidhje interesi, pra nje zgjedhje nga halli dhe jo zgjedhje e lire.
    Nuk e mohoj faktin qe disa martesa jane te deshiruara.Nje femer e huaja mund te jete po aq e mire sa nje shqiptare.Dashuria nuk njeh "te brendshme" apo te "jashtme".
    Nese je i/e bindur qe ke gjetur gjysmen tjeter pse mos martohesh?S'ka gje te keqe.Njeriu duhet te martohet me ate qe ndjehet mire.Nese ai/ajo deshiron te kontriboj edhe per mireqenjen e kombit, atehere ka plot menyra te tjera.
    Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

  8. #288
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    une do martohem me nje afrikane e do ju ftoj ju miqte e mi
    JO SEKS PARA MARTESE

  9. #289
    Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
    te siguroj se po te kalosh pushimet aty ku jeton , ne ate menyre sic i ke kaluar ne Shqiperi, do te gjesh femra per jete nate sa te duash, bile edhe per jete dreke e per jete mengjezi
    Por ju o mjerane , aty ku jetoni vetem punoni e flini dhe as qe e njihni boten qe ju rrethon.
    Kur vini ketu jeni te ngrefur , te pispillosur, dhe tere diten vetem bridhni pas ku.rvave, duke harxhuar mundin dhe djersen e nje viti per 15 dite.
    haha nga postimet e tij admiral nuk besoj se te jep pershtypjen e lypsit ose te ndonje qe ka dy pale brek laj thaj
    ke ngatru refugjatet e greqise
    se ne angli ska refugjat te etur:P
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  10. #290
    Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
    Ylli i forumit jam e sigurte se femrat me karakter te forte nuk jepen kaq kollaj ne nje mashkull
    tani sa per tiranen atje ka lloj lloj femrash edhe nga lloj fshatrash edhe nga shume vende te tjera zdo te thote se te gjtiha jane tiranse ato qe shikon ti
    sepse une kam shoqe tiranse qe jane cupa per sembera edhe pse jan 25 vjec jane akoma virgjerushe
    ka te beje me edukimin familjar qe ka marre femra edhe jo aq me origjinen e saj
    po tani une se ve dot veten time ne nivelin e gjermanes edhe te anglezes shoku se ato rriten vetem qe ne moshe shume te vogel edhe cthuren me shpejt kurse ne kemi akoma trandita ne familje
    secili ka te drejt ne sex
    dolem pak nga tema te na falni
    Plotesisht dakord me ty. Eshte e vertete qe kto vitet e fundit jane shthurur cik si shume ne shqiperi, por ka plot vajza per se mbari. Tirana eshte mbushur me lloj lloj femrash, plus fakti qe eshte plot me studente qe vijne nga qytete te tjera dhe duke menduar qe aty nuk i njeh njeri, bejne 1000 te zezat
    Nuk njoh shume vajza tiranse por ato pak qe njoh jane vertete te mira!

    Sa per temen... nuk e di ne e keni pare ate reklamen qe ka bere Belleair? Eshte e vertete qe shume jane martuar per dokumenta, por jane dhe sh te tjere qe jane martuar sepse e donin vertete.


    La vita non si spiega, si VIVE!

  11. #291
    Hahahhahahha O Sa Kam Qeshur
    Kleadoni Tamam Ashtu Po Ketu Skane Pse Te Martohen Per Letra Se Nenshtetesija Nuk Jepet Kollaj Mbas Dhjete Vjete Dasme Mbase Edhe E Mer
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  12. #292
    LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
    Anėtarėsuar
    16-02-2005
    Vendndodhja
    Ne mes te llumit
    Postime
    360
    O njerez te mir, Po me gjeni mua nje nuse se nuk jam qibar un dhe Kongoleze te jete :P

    Helene e Trojes, dua kafe nga ty mos harro
    E Lehte Ta Kujtosh Veshtire Ta Harrosh

  13. #293
    Citim Postuar mė parė nga PaToSaRaK Lexo Postimin
    O njerez te mir, Po me gjeni mua nje nuse se nuk jam qibar un dhe Kongoleze te jete :P

    Helene e Trojes, dua kafe nga ty mos harro
    PATOOOOOOOOOOOOOO vvlacko ne vend mo zbehet llaf do bejme ndonje mbledhje te vime te te takojme aman?
    akoma aty je?
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  14. #294
    Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
    se kemi edhe ketu qe dalin ca maloke ne oren 6 per pune
    kuptohen qe jane nje % femrash nga malet edhe sju ben pershtypje ajo lloj pune
    Ktu ja ke fut kot!

  15. #295
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
    te siguroj se po te kalosh pushimet aty ku jeton , ne ate menyre sic i ke kaluar ne Shqiperi, do te gjesh femra per jete nate sa te duash, bile edhe per jete dreke e per jete mengjezi
    Por ju o mjerane , aty ku jetoni vetem punoni e flini dhe as qe e njihni boten qe ju rrethon.
    Kur vini ketu jeni te ngrefur , te pispillosur, dhe tere diten vetem bridhni pas ku.rvave, duke harxhuar mundin dhe djersen e nje viti per 15 dite.
    hahaha. po pse flet kot ore trupeshk, kur nuk me njeh fare???

    sa per te treguar ty, ne vere bej 2 muaj pushime dhe i bej ne vende qe ti i sheh vetem ne tv.
    vende ku per te shkuar bej nga 10-12 ore fluturim.
    ne shqiperi shkoj cdo vit nga 2-3 jave, sepse kam prinderit...

    mos fol kot per mua, pasi as une nuk po flas kot per ty. apo thashe ndonje gje qe te dogji?
    Vasudhaiva Kutumbakam

  16. #296
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
    Ylli i forumit jam e sigurte se femrat me karakter te forte nuk jepen kaq kollaj ne nje mashkull
    tani sa per tiranen atje ka lloj lloj femrash edhe nga lloj fshatrash edhe nga shume vende te tjera zdo te thote se te gjtiha jane tiranse ato qe shikon ti
    sepse une kam shoqe tiranse qe jane cupa per sembera edhe pse jan 25 vjec jane akoma virgjerushe
    ka te beje me edukimin familjar qe ka marre femra edhe jo aq me origjinen e saj
    po tani une se ve dot veten time ne nivelin e gjermanes edhe te anglezes shoku se ato rriten vetem qe ne moshe shume te vogel edhe cthuren me shpejt kurse ne kemi akoma trandita ne familje
    secili ka te drejt ne sex
    dolem pak nga tema te na falni
    ke shume te drejte.
    une thjeshte e kisha fjalen qe femrat shqiptare, po behen gjithnje e me te perdala dhe diferencat me ato gjermanet dhe anglezet qe permende me pare, po zvogelohen gjithnje e me shume...
    i urrej pergjethsimet, por e kam fjalen qe te pakten ai klas femrash per te cilat po flasim, po rritet ndjeshem.
    besoj se nuk mund te mendosh as ti ndryshe. apo jo?

    p.s. une nuk desha te flas keq per tiraneset. absolutisht. thjeshte veren e kaluar kam kaluar nje jave ne tirane, dhe te them te drejten, nuk shikova ndonje ndryshim te madh me europen. duke folur per cthurjen e femrave... thjeshte shkonin ne shtepi me heret...
    Vasudhaiva Kutumbakam

  17. #297
    LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
    Anėtarėsuar
    16-02-2005
    Vendndodhja
    Ne mes te llumit
    Postime
    360
    Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
    PATOOOOOOOOOOOOOO vvlacko ne vend mo zbehet llaf do bejme ndonje mbledhje te vime te te takojme aman?
    akoma aty je?
    Dhe per 6 muaj do jem ktu, pastaj dua kafe mos te kemi llafe
    E Lehte Ta Kujtosh Veshtire Ta Harrosh

  18. #298
    i/e regjistruar Maska e AGREPI_25
    Anėtarėsuar
    24-01-2009
    Postime
    234

    Talking

    [QUOTE=RiGerta;2948260]Mendoj qe shumica e rasteve(martesa me te huaj) jane lidhje interesi, pra nje zgjedhje nga halli dhe jo zgjedhje e lire.
    Nuk e mohoj faktin qe disa martesa jane te deshiruara.Nje femer e huaja mund te jete po aq e mire sa nje shqiptare.Dashuria nuk njeh "te brendshme" apo te "jashtme".
    Nese je i/e bindur qe ke gjetur gjysmen tjeter pse mos martohesh?S'ka gje te keqe.Njeriu duhet te martohet me ate qe ndjehet mire.Nese ai/ajo deshiron te kontriboj edhe per mireqenjen e kombit, atehere ka




    //////////////////////////
    Comme on ARSENAL

  19. #299
    i/e regjistruar Maska e addela
    Anėtarėsuar
    16-11-2010
    Vendndodhja
    Nqse. zemra jote do te ishte thyer,atehere ti do te kishe vdekur.Keshtu mbylle gojen..... Don't worry.....be happy....Pi pepsi.....behu sexy....
    Postime
    81
    E huaja mund te jete e mire e bukur por si femrat e meshkujt shqiptar nuk jane kurre dhe skan per te qene. Asnje femer ne bote nuk ia ze vendin shqiptares

  20. #300
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    20-12-2010
    Postime
    2
    Mendoj se martesat me te huajmund te jene me interes nqs shqiptari-ja jetojn ne shqipri por nuk mund te them te njejten gje kur ata njifen ne shtetet e huaja ku edhe jetojn.

Faqja 15 prej 19 FillimFillim ... 51314151617 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Identiteti evropian i shqiptarėve
    Nga Iliriani nė forumin Portali i forumit
    Pėrgjigje: 572
    Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
  2. Emrat gjeografike arberore te krishtera te masakruar nga Turqia
    Nga Conquistador nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 31
    Postimi i Fundit: 29-07-2010, 21:18
  3. Paketa e propozuar nga Ahtisari pėr statusin final tė Kosovės
    Nga Nice_Boy nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 451
    Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
  4. Konfederata e Artizanatit Shqiptar
    Nga pekomeri nė forumin Arti shqiptar
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 16-10-2006, 07:16
  5. C'ka eshte Shqiptaria?
    Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 23-07-2004, 12:28

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •