Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-09-2008
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kerkoj Qen sharri apo deltar Ilir sic i thone

  Kush mund te me ndihmoje, kerkoj nje kelysh qen sharri 3-6 muajsh maximal 10 muaj apo sic i thone deltari ilir, mashkull.Une ndodhem ne gjermani....kush ka mundesi te me ndihmoje, te me thote sa kushton ku mund ta gjej dhe a mund te me ndihmoje ta jej.Ju falemndrit

 2. #2
  buli Maska e astriku
  Anėtarėsuar
  23-01-2009
  Vendndodhja
  prishtin
  Mosha
  29
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  shko shoki te tregu i automjete ne prishtin dhe ki tgjitha llojet e qenve mundet te kushtoj 100 euro nese esht 6-10 muaj e,50 nese esht klysh 3 muajsh tpershendes.

 3. #3
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Nese don te kesh race te paster te Deltarit Ilir ateher kliko tek kjo adrese qe eshte enkas per Deltarin Ilir:

  FEDERATA KINOLOGJIKE E KOSOVĖS

  Ne kte adrese ke edhe kontakt telefoni te FKK-se ku mund te maresh edhe informacione me te sakta rreth Deltarit Ilir , kloko aty tek "info" dhe do gjesh me shume material
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  840
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nje shok i jemi i ka ble dy qen dobermana para pak muajve tipi osht i pasionun pas qenve edhe tash i shet te dyt keta qe do tju tregoj en foto quhen DOBERMANA nese nuk gaboj edhe kta posedojn PASOSHA QIPA qdo mirmbajtje qe i duhet nje qeni e kan keta keta shiten per qmim 850 euro vet i ka ble 1100
  njeri eshte femer njeri mashkull

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-09-2008
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kta doberman jane te bukur po ne gjermani nuk lejohen pa i kalu ne provim se hyjne ne rracen e qenve luftarake.dhe jane agresive, me t kafshu njeri ke shume probleme.Une kisha nje qen Rottweiler , 5 vjec 65 kile po me kafshoi nje grua ne pune dhe e hoqa.
  Ndaj du nje qen te mire se kto jane rraca agresive dhe te hapin pune

Tema tė Ngjashme

 1. Permbledhje dua te zgjedhura
  Nga Nur_11 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 08:09
 2. Kerkoj pune...
  Nga Insomnus nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-01-2007, 22:25
 3. Lutje pėr Muslimanėt
  Nga Acid_Burn nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 03-03-2006, 09:59
 4. te kerkoj (se me mungon)
  Nga ^VJOSA^ nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-01-2003, 09:25
 5. Kėrkoj!
  Nga zemri nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-08-2002, 08:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •