Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
  1. #1
    i/e regjistruar
    Antarsuar
    12-01-2009
    Postime
    1
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime

    Krkoj nj shoqe me origjin nga Kora banon n Tiran

    kam humbur kontakt me shoqen time te femijerise ka 5 viet .quhet julika. f .ka mbaruar shkollen e larte te arteve promotion 2004.motren ja quajn albana (mesuese ne fillore) kush e njeh ju lutem te me informoni (faleminderit ne avance)
    Ndryshuar pr her t fundit nga DHL DORINA : 22-01-2009 m 06:09

Tema t Ngjashme

  1. Lista e 813 personave n krkim nga Interpoli
    Nga Albo n forumin Portali i forumit
    Prgjigje: 54
    Postimi i Fundit: 29-12-2014, 10:16
  2. Prgjigje: 348
    Postimi i Fundit: 21-01-2012, 08:10
  3. Prgjigje: 139
    Postimi i Fundit: 14-06-2005, 07:29
  4. Popull mos harro !!!
    Nga Kryeplaku n forumin Aktualitete shoqrore
    Prgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 19-03-2005, 18:02
  5. Suedia dhe suedezt n veprat e shkrimtarve shqiptar
    Nga Ullmar Qvick n forumin Enciklopedia letrare
    Prgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 10-03-2005, 07:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •