Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 32
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Biondina
  Anėtarėsuar
  08-01-2009
  Postime
  79
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question Problem me djersė

  Kam nje hall te madh , kam djersitje te medha , vetem diteve te nxehta ne siperfaqen e trupit (ftyre , shpind , qafė, per duar e sqetulla mos te flas ) , mendoj qe eshte ne ekstrem , a ka ndonje krem qe mund ta perdori per me te vertet me nervozojn sepse nuk kam pa njeri qe djersitet aq shume.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime nė 39 postime
  Lahu mengjes ,drek, darke.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime nė 39 postime
  ------------------------------

 4. #4
  ***VIP***
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  804
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Perdor kundra djerse; po nuk pate perdor sapun 15 leksh vetem se ki kujdes se mund te filloj te dali shkume nga sqetullat

  PS: (kete te dyten mos e merr shume seriozisht)
  Moderator, e di vet ti...

 5. #5
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Anėtarėsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  863
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Edhe ne fytyre u djersitkee? Ik flit me ndonje mjek tamam se ka plot mjekime si psh anti-djerse shume te forte. Ose mundohu te ulesh aktivitet fizike bjondina.
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Biondina
  Anėtarėsuar
  08-01-2009
  Postime
  79
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ne ftyr me se shumti , vetem pak me ec , kur po fillon vapa e madhe ne ver (qeshori) duhet t'eci 30 min per n'shkoll :S

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Biondina
  Anėtarėsuar
  08-01-2009
  Postime
  79
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga alnosa Lexo Postimin
  Lahu mengjes ,drek, darke.
  pa sukses

 8. #8
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  669 falenderime nė 475 postime
  Djersitja eksesive eshte dhe shenje depresioni. Nuk po tallem, nese nuk ndihesh menderisht dhe shpirterisht e qete, kjo eshte nje nga arsyet qe e shkakton. Sidomos nese me pare nuk ke patur nje problem te tille. Pra shikoje dhe kete mundesi njehere se kjo mund te jete arsyeja.

 9. #9
  ..... .....
  Anėtarėsuar
  11-05-2008
  Postime
  2,511
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 4 postime
  Bjer ne peshe...

 10. #10
  ***VIP***
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  804
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Pyeta momen per nje mjekim popullor. Merr cik sode buke dhe trete ne leng limoni. Pastaj lyj trupin. Po spate leng limoni edhe me mjalte behet, por vecse mjalti ngjitet neper trup dhe duhet te besh dush mire pastaj dhe nuk e jep kaq mire efektin sa lengu i limonit.
  Moderator, e di vet ti...

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Biondina
  Anėtarėsuar
  08-01-2009
  Postime
  79
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Djersitja eksesive eshte dhe shenje depresioni. Nuk po tallem, nese nuk ndihesh menderisht dhe shpirterisht e qete, kjo eshte nje nga arsyet qe e shkakton. Sidomos nese me pare nuk ke patur nje problem te tille. Pra shikoje dhe kete mundesi njehere se kjo mund te jete arsyeja.

  Jo nuk ma merr mendja

  Citim Postuar mė parė nga white-knight Lexo Postimin
  Bjer ne peshe...

  Jo nuk eshte ne pytje pesha une jam e holle ( kam nevoj per me fitu pesh haah)


  Citim Postuar mė parė nga ^SHIU^ Lexo Postimin
  Pyeta momen per nje mjekim popullor. Merr cik sode buke dhe trete ne leng limoni. Pastaj lyj trupin. Po spate leng limoni edhe me mjalte behet, por vecse mjalti ngjitet neper trup dhe duhet te besh dush mire pastaj dhe nuk e jep kaq mire efektin sa lengu i limonit.
  Faleminderit shume do ta provoj gjate veres

 12. #12
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  669 falenderime nė 475 postime
  Kjo jo, ajo jo... atehere qenke pa shprese :P

  Bej shaka biondina. Ajo keshilla qe te jep shiu eshte e mire. Vetem se ki kujdes ne raste shiu. Limoni me soden kur i shton dhe uje, fillon e shkumon. E imagjinon se cfare figure do beje ne publik? lol

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Biondina
  Anėtarėsuar
  08-01-2009
  Postime
  79
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Kjo jo, ajo jo... atehere qenke pa shprese :P

  Bej shaka biondina. Ajo keshilla qe te jep shiu eshte e mire. Vetem se ki kujdes ne raste shiu. Limoni me soden kur i shton dhe uje, fillon e shkumon. E imagjinon se cfare figure do beje ne publik? lol
  Hahahahahahhahahahahahahahahah , palaqo

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-03-2008
  Vendndodhja
  itejdukshem, gjithka
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Nen sqetulla , kam par ne tv bajn op plastike, e hjekin yndyren nen sqetulla edhe nese nuk je e trash ne pesh nuk ka lidhje kjo, ket e kam par ne ni emision ne gjermani.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga injejti Lexo Postimin
  Nen sqetulla , kam par ne tv bajn op plastike, e hjekin yndyren nen sqetulla edhe nese nuk je e trash ne pesh nuk ka lidhje kjo, ket e kam par ne ni emision ne gjermani.
  kurani sthot naj sen per ket pun?
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Keshilla ime asht kjo, ec shum edhe nese je e holl e ik yndyren e tepruar .
  keshilla dy kur lahesh e lym me TALLK (puder per bebe ) vendet ku djersitesh .
  sorti te ben te sigurt se ti ke problem me ankths dhe pak e pa sigurt.
  mesiguri ke edhe duart e ftofta dhe kembet, kjo tregon qe e mundon teper koken dhe krejt gjakun e marr koka e ske lan gje per kemb dhe duart e te rrin te ftofta.
  kur ec edhe gjeku nxehet e ti ke nevoj me nexe gjakun e jo me e ftof.
  mos u luj me limon etj siq u tha siper...ruju kunder efektit.

  kur ka dielle rrezitu se edhe dielli e "than" likuren"...te ep vitamina D...
  lyj durt me tallk, ndersjetllat dhe kambet kur te pastrohesh .

  me shkrun ne privat pasi ti kesh perdorź keto
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga injejti Lexo Postimin
  Nen sqetulla , kam par ne tv bajn op plastike, e hjekin yndyren nen sqetulla edhe nese nuk je e trash ne pesh nuk ka lidhje kjo, ket e kam par ne ni emision ne gjermani.
  mjeket perdorin LLUPEN me gjet sa ma shum gjera me operu per te fitu para !

  ketu thojn .........."shif dhjet mjek dhe merr vendimin vet !

  tash po operojn edhe mos me ngerhat, po e hjekun gjuhzen ! po mos te duhej zoti skishte me e kriju.

  kur mjeku i keq nuk thot bje nga pesha ec shum pi shum uj dhe del ne dilli.
  po thot ik nga dilli se te del kancer.........e kur i shifsha pikat ne ftyren e tij thoja , i mjeri se ska ndejt nder qader po asht djek vet e ep mend tjerve !!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Dorontina : 21-01-2009 mė 11:28
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e showgirl
  Anėtarėsuar
  13-09-2008
  Vendndodhja
  brenda vetes time
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Biondina, perdor thjesht limon. Lyhu me leng limoni sidomos nen sqetulla sepse ky ta ndalon eren. Di qe shume njerez e perdorin kete "kure".
  Jetoj pa kufij

 19. #19
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  669 falenderime nė 475 postime
  Lyu me limon lyu po sdo doja kurre te isha your boyfriend. Ti te mpike dhembet

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e showgirl
  Anėtarėsuar
  13-09-2008
  Vendndodhja
  brenda vetes time
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Lyu me limon luy po sdo doja kurre te isha yout boyfriend. Ti te mpike dhembet
  po pse ti nen sqetull do vesh ta kafshosh?? S'ke vend tjeter??
  Jetoj pa kufij

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Kur'ani dhe Bibla (Analizė)
  Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 84
  Postimi i Fundit: 31-07-2010, 11:45
 2. Serbėt e konsiderojnė 'rraciste' teorinė e vazhdimėsisė Iliro-Shqiptare
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 06-02-2007, 22:04
 3. Kosova: unjust politics
  Nga bqato nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-10-2006, 08:07
 4. Ēėshtja Ēame
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 18:56
 5. Kisha Serbe dhe urrejtja ne Ballkan
  Nga Hyllien nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 235
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 22:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •