Close
Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 102
  1. #21
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793

    Smile

    Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
    Pėrshėndetje anėtarė tė nderuar, mendoj se kjo ėshtė njė temė e cila do tė jetė shumė argėtuese dhe mahnitėse pėr syrin e njeriut, qė nga titulli i temės kuptojmė se pėr ēka bėhet fjalė. Pra ēdokush nga ju ka kuzhinėn nė shtėpin e vet dhe sipas dėshirės sė secilit nga ju nė kėtė temė mund tė sillni ndonjė pamje nga kuzhina juaj.

    Pra le ta filloj me disa shembuj qė tė vazhdojnė anėtarėt e tjerė me pamjet e tyre..


    pamje e bukur me drite
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  2. #22
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    my kitchen ...........
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  3. #23
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    my kitchen ...........
    Lum si AI che cullo

  4. #24
    Shtegtari! Maska e Gregu
    Anėtarėsuar
    30-11-2008
    Postime
    869
    Bo bo bo!
    Alamet kuzhinash!
    Eee, kan arritur larte shqiptaret. Kuzhina te tilla as mbreterit nuk kan pasur
    Ju pergezoj per kuzhinat tuaja, veretet te bukura!

    Po e sjell edhe une nje pamje nga kuzhina ime. Eshte pak a vogel po suxhukun e fergon .



    P.S. me falni qe dola pak nga tema!
    "Nė fillim ishte Fjala dhe Fjala ishte pranė Perėndisė, dhe Fjala ishte Perėndi!"

  5. #25
    Besimtar Katolik Maska e altint71
    Anėtarėsuar
    27-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    933

    Ja dhe guzhina ballore

    Fotot i nxora nga nje cd qe kisha ruajtur jan te 2005
    Guzhina ben ne 2009 fiks 10 vjet.
    Ai qe ka hap temente te me fali po un foto pa prezenc te personave skam!
    Ketu sapo kishim hure ne shpin e re e ...
    Tani kan dale akoma dhe me fuksianale.
    Kam futur dhe nje foto tjeter ku eshte Ballkoni ku qe ne pranvere dalim e hajm jasht ,pra eshte pjese e kuzhines qe mu me pelqen.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e Kreksi
    Anėtarėsuar
    20-11-2004
    Vendndodhja
    Francė
    Postime
    5,632
    Ju uroj per temen, i knaqem syte me keto pamje te kuzhinave te bukura, une per veti kam frike te ju dergoj imazhet e kuzhines sime kur i shoh keto siper aqe te bukura me mbetet vetem te endrroje ndoshta do fitoj ne lloto dhe te ndrroj menjhere kuzhinen time...

    shendet
    Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e ardita04
    Anėtarėsuar
    01-12-2008
    Postime
    146

    pamje te kuzhines time

    vetem atehere dergo nje ze ketej nga ne se vetem atehere mund te te ndihmojme tani per tani na vjen keq

  8. #28
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anėtarėsuar
    26-04-2005
    Postime
    1,633
    kuzhina pinkun osht e lezetshme po shum e erret me njato ngjyra oshtu te theksume vallaj un nuk haj dot se me shqetsojn ke stamoku hahahahahahah

    njato kuzhinat e bardha e moredne sikur je mspital

    un e kom afersisht si pinku po ngjyr bezh. do ta fotografoj nai dit tani qi osht ene moma se ajo e mban paster se masanej osht si shesh lufte hahahahahahaha
    no glove no love

  9. #29
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga TikTak Lexo Postimin
    kuzhina pinkun osht e lezetshme po shum e erret me njato ngjyra oshtu te theksume vallaj un nuk haj dot se me shqetsojn ke stamoku hahahahahahah

    njato kuzhinat e bardha e moredne sikur je mspital

    un e kom afersisht si pinku po ngjyr bezh. do ta fotografoj nai dit tani qi osht ene moma se ajo e mban paster se masanej osht si shesh lufte hahahahahahaha
    E kam paint vete ashtu , i kam zgjedhur vete ato ngjyra .. ne dac te murit , ne dac te kabineteve dhe ne dac te countertop-it . Qe mos hame shume , me nje fjale te ngopemi shpejt , dhe te rrime ne forme .
    (plus not to mention it qe ngjyrat e erreta jane me expensive )

    ec sille kitchenin tend , sa e ke te paster
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anėtarėsuar
    03-10-2007
    Postime
    7,276
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    my kitchen ...........
    Pinko ku mi ke ble kto mi ,se qenkan shum te bukura

    Edhe mu me pelqejn kto tip kuzhine dhe me kto ngjyra
    Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

  11. #31
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga goca-bules Lexo Postimin
    Pinko ku mi ke ble kto mi ,se qenkan shum te bukura

    Edhe mu me pelqejn kto tip kuzhine dhe me kto ngjyra
    Flmd......
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e Kreksi
    Anėtarėsuar
    20-11-2004
    Vendndodhja
    Francė
    Postime
    5,632
    Citim Postuar mė parė nga Gregu Lexo Postimin
    Bo bo bo!
    Alamet kuzhinash!
    Eee, kan arritur larte shqiptaret. Kuzhina te tilla as mbreterit nuk kan pasur
    Ju pergezoj per kuzhinat tuaja, veretet te bukura!

    Po e sjell edhe une nje pamje nga kuzhina ime. Eshte pak a vogel po suxhukun e fergon .



    P.S. me falni qe dola pak nga tema!
    Kjo eshte kuzhina e nje emigranti, me kujtohet so sot, keshtu ishte jeta, duhej te ballafaqohemi per jetes, mirepo mos harroni ende ka njerez edhe ketu ne Pariiz qe jetojne ne kete gjendeje, mos te rrisim mendjen e te themi se jemi dikushi tani, kalova Drinin te ....kalin...pra e pamundur eshte qe tere bota te jetoje ne konfor...
    Nje kuzhin modeste do me mjaftonete ne krahasim ndaj atyre qe s'kan as buke per te ngrene...
    Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e ardita04
    Anėtarėsuar
    01-12-2008
    Postime
    146

    pershendetje

    Pink kuzhina jote shume e bukur elementet te kompozuar shume bukur pasi dhe lloji i shtepise tende eshte e tille me sa pashe un ne pergjithesi shume e bukur pak e shume dhe mua me pelqen ky stil dhe ua keshilloj klienteve por eshte pak i vjeter per kohen e tanishme pasi pelqehen me shume ngjyrat e celeta qe te ngrohin dhe qetesojne syte pastaj une per vete shikoj dhe shume difekte te tjera si per shembull ai aspiratori eshte vendosur jo gabim por shume keq pasi eshte shume lart sado aspirator i mire te jete keshillohet qe te vendoset afer ose rrafsh me fillimin e kapakeve te siperm te kuzhines pasi eviton avullin dhe kije gjithmone kujdes djersitjen e tepert sepse do te vije nje dite qe do te fryhen kapaket dhe nuk do te te mbyllen mire tjeter mikrovala e vendosur shume lart besoj qe duhet te jete pak problem per ty kjo apo jo banaku i kuzhines teper i holle nuk duket mire se cfare materiali eshte por dhe sikur te jete granil perseri shum e holle dhe siper mikrovales kapaket jane shume larg njeri tjetrit duket dhe hapesira ndermjet tyre ka dhe gjera te tjera qe jane me profesionale por ti mos u merzit se ta shava por me pelqen qe ti them te mirat dhe te keqiat sepse kurre nje amvise e mire nuk duhet qe te behet skllave e shtepise por te jete ne funksion te saj dhe sa me praktike

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e jul-linda
    Anėtarėsuar
    10-07-2008
    Postime
    2,077
    Citim Postuar mė parė nga ardita04 Lexo Postimin
    Pink kuzhina jote shume e bukur elementet te kompozuar shume bukur pasi dhe lloji i shtepise tende eshte e tille me sa pashe un ne pergjithesi shume e bukur pak e shume dhe mua me pelqen ky stil dhe ua keshilloj klienteve por eshte pak i vjeter per kohen e tanishme pasi pelqehen me shume ngjyrat e celeta qe te ngrohin dhe qetesojne syte pastaj une per vete shikoj dhe shume difekte te tjera si per shembull ai aspiratori eshte vendosur jo gabim por shume keq pasi eshte shume lart sado aspirator i mire te jete keshillohet qe te vendoset afer ose rrafsh me fillimin e kapakeve te siperm te kuzhines pasi eviton avullin dhe kije gjithmone kujdes djersitjen e tepert sepse do te vije nje dite qe do te fryhen kapaket dhe nuk do te te mbyllen mire tjeter mikrovala e vendosur shume lart besoj qe duhet te jete pak problem per ty kjo apo jo banaku i kuzhines teper i holle nuk duket mire se cfare materiali eshte por dhe sikur te jete granil perseri shum e holle dhe siper mikrovales kapaket jane shume larg njeri tjetrit duket dhe hapesira ndermjet tyre ka dhe gjera te tjera qe jane me profesionale por ti mos u merzit se ta shava por me pelqen qe ti them te mirat dhe te keqiat sepse kurre nje amvise e mire nuk duhet qe te behet skllave e shtepise por te jete ne funksion te saj dhe sa me praktike

    Ne USA pothuajse ne cdo shtepi qe vizitova te te afermit e mij kishin Kuzhinen dhe planin e njejte si kjo kuzhina e Pinku-t , me nje fjale atje preferohej ngjyra e eret dhe stili antik pothuajse dhe shume vip te njohur qe jetojne atje , qe kam pa ne revista kane te tilla kuzhina neper shtepite e tyre , ndersa ne evrope preferohen me shume ngjyrat e hapura , secili ka guston e vet ...

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488
    Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin



    oh sa mir qe i solle keto kuzhina bash une kam nevoj tash, kjo me pelqei shum
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e ardita04
    Anėtarėsuar
    01-12-2008
    Postime
    146

    pamje te kuzhines time

    nuk thashe qe kuzhina e pinkut eshte e keqe eshte nje stil qe une e pelqej shume mbi drurin nuk ka asgje u ndala tek disa difekte te saj pastaj secili ka gustot e tij pastaj ai qe e prodhon shikon fitimin e tij qe kuzhina te dale me sa me pak kosto cmimi stratosfere dhe duhet te shikosh ne rradhe te pare funksionalitetin e saj

    per te krijuar nje ide sa me te qarte te te gjitha imtesive deri ne detaje pajisjet ndihmese e te tjera klienteve u jepet nje paraqitje paraprake deri ne detaje ne tre dimensional gje qe eleminon cdo gabimi te mundshem dhe klienti te mbetet gjithmone i kenaqur dhe sa here ta shikoje kuzhinen ti pelqeje

  17. #37
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga ardita04 Lexo Postimin
    Pink kuzhina jote shume e bukur elementet te kompozuar shume bukur pasi dhe lloji i shtepise tende eshte e tille me sa pashe un ne pergjithesi shume e bukur pak e shume dhe mua me pelqen ky stil dhe ua keshilloj klienteve por eshte pak i vjeter per kohen e tanishme pasi pelqehen me shume ngjyrat e celeta qe te ngrohin dhe qetesojne syte pastaj une per vete shikoj dhe shume difekte te tjera si per shembull ai aspiratori eshte vendosur jo gabim por shume keq pasi eshte shume lart sado aspirator i mire te jete keshillohet qe te vendoset afer ose rrafsh me fillimin e kapakeve te siperm te kuzhines pasi eviton avullin dhe kije gjithmone kujdes djersitjen e tepert sepse do te vije nje dite qe do te fryhen kapaket dhe nuk do te te mbyllen mire tjeter mikrovala e vendosur shume lart besoj qe duhet te jete pak problem per ty kjo apo jo banaku i kuzhines teper i holle nuk duket mire se cfare materiali eshte por dhe sikur te jete granil perseri shum e holle dhe siper mikrovales kapaket jane shume larg njeri tjetrit duket dhe hapesira ndermjet tyre ka dhe gjera te tjera qe jane me profesionale por ti mos u merzit se ta shava por me pelqen qe ti them te mirat dhe te keqiat sepse kurre nje amvise e mire nuk duhet qe te behet skllave e shtepise por te jete ne funksion te saj dhe sa me praktike
    Jo une pres dhe kritika , por aty ku duhet. Sic te thashe sjam interior designer por me duket keto kritikat me duken si pavend . Si mund te jete aspiratori me poshte se kuptoj ? Ai eshte i fuqishem dhe eshte llogaritur te vij ne vije te drjejte me kabinetet lart. Po te vinte me poshte ta vret syrin .
    Tjeter per mikrovalen , ashtu vihen ato . Pastaj jane preferenca se ku i ve appliances me duket . Dhe sa per countertopin , ai eshte graniti me i mire sot per sot. Ska si te jete i holle. Lol

    Nejse me gusto jane keto gjera . Po thx per kritikat . Lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  18. #38
    OPENMINDED Maska e land
    Anėtarėsuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    sa shpi t'bukur ke pinko

    lol,ēe do
    UNE JAM TI-TI JE UNE



    E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e RinorZ
    Anėtarėsuar
    08-06-2008
    Postime
    325
    Nuk dua te shitem si i mencur ketu...por, ajo qe me ra ne sy eshte se renditja e elemteve nuk eshte ashtu sic duhet...
    Andaj, jo gjithcka e bukur eshte edhe perfekte...

    Ps. A mund t'a vereni se ku qendron gabimi....nje ndihmese per ju, dmth renditja e elementeve eshte gabim...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga RinorZ : 22-01-2009 mė 21:54

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e klka
    Anėtarėsuar
    28-10-2005
    Vendndodhja
    diku larg ....shume larg
    Postime
    19
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    my kitchen ...........
    i like this kitchen .. nice pink
    KETU S DO JEM DO JEM LARGUAR ........

Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 1013
    Postimi i Fundit: 30-06-2011, 13:05
  2. Bibla Kur'ani Dhe Shkenca
    Nga Florim07 nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 15-04-2009, 21:26
  3. Kontributi i shkenctarėve islam nė shkencė
    Nga Bleti002 nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 15-03-2009, 22:29
  4. Tė dhėnat fosile hedhin poshtė evolucionin
    Nga monarku nė forumin Shkenca dhe jeta
    Pėrgjigje: 17
    Postimi i Fundit: 02-11-2006, 10:34
  5. Debat mes anti liberalėve dhe liberalėve
    Nga liridashes nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 22-03-2005, 19:26

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •