Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 102
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime

  Pamje t ndryshme nga kuzhina juaj

  Prshndetje antar t nderuar, mendoj se kjo sht nj tem e cila do t jet shum argtuese dhe mahnitse pr syrin e njeriut, q nga titulli i tems kuptojm se pr ka bhet fjal. Pra dokush nga ju ka kuzhinn n shtpin e vet dhe sipas dshirs s secilit nga ju n kt tem mund t sillni ndonj pamje nga kuzhina juaj.

  Pra le ta filloj me disa shembuj q t vazhdojn antart e tjer me pamjet e tyre..  Sui generis

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Sui generis

 3. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Sui generis

 4. #4
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Teme relaksuese RapSoul, pergezime. Na sjell me shume foto.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Alpha_Virginis
  Antarsuar
  09-07-2008
  Vendndodhja
  Freie Hansestadt Hamburg
  Postime
  157
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  Emri: 1.jpg

Shikime: 8598

Madhsia: 35.4 KB

  Ja nje nga une.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Antarsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pershendetje

  kush do te me mesoje dhe mua si te vendos disa pamje te disa kuzhinave qe kam punuar me Archicad

 7. #7
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga ardita04 Lexo Postimin
  kush do te me mesoje dhe mua si te vendos disa pamje te disa kuzhinave qe kam punuar me Archicad
  Ja tek kjo tema m posht e ke sqarimi t prpikt n lidhje me postimin e fotografive n forum.

  Tema sht kjo m posht!

  http://forumishqiptar.com/showthread.php?t=86079
  Sui generis

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Antarsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  nje pamje sa per prove
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Antarsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pamje nga kuzhina ime
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 10. #10
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  nice keto kitchens , po kush eshte e kujt ? Apo jane prone te googles ?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Antarsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pamje te ndryshme
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  foto e trete, nga vogelsia dhe dritarja, duket si kuzhine NYC-u.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Antarsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pamje te ndryshme
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 14. #14
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Antarsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  47
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 8 postime

  Ja dhe kuzhina

  Eshte e njejta por tek shpija vjeter kishim vetem aneks,ndersa tek shqtepia re ngaqe jane zhdukur kuzhinat (ku nusja donte absolutisht guzhinen e madhe)mu desh edhe me ble trilokalit ne krah dhomen martesore me ballkonin .Kuzhines i ndrova vetempianin tek shpija tjeter.
  Tavolina eshte e shtruar skam tjeter foto.
  Ju pershendes
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 15. #15
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  nice Altin
  po ke keni ftu aty qe po prisni me tavolinen gati ?

  do sjell dhe une my kitchen , po tani jam ca bixi e kam rremuj nga gatimet e shumta
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Antarsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pamje te kuzhines time

  Altin nuk ke nje pamje ballore te guzhines

 17. #17
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Antarsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  47
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 8 postime

  Familjen e nunitNunin

  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  nice Altin
  po ke keni ftu aty qe po prisni me tavolinen gati ?

  do sjell dhe une my kitchen , po tani jam ca bixi e kam rremuj nga gatimet e shumta
  Me 11 kisha ditlindjen e vajzes e ftova familjen e nunit te vajzes,te cilet na kan qene prane ne momente te mira dhe te veshtira ,gjithmone.
  Ardita do e bej nji pamje ballore e do e postoj me von.
  Ndryshuar pr her t fundit nga altint71 : 18-01-2009 m 15:56

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Antarsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pamje te kuzhines time

  per Pink guzhinat e mesiperme me perjashtim te te pares jane dhe te punuara per kliente te ndryshem me perafersi por nuk i kam fotot e tyre keto i kisha te ruajtura ne kompj sigurisht qe jane prone e Google me posht do te postoj nje qe e kam realizuar keto dite jo prone e Googlit por e imja

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Antarsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pamje te kuzhines time

  pamje te kuzhines time
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 20. #20
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Citim Postuar m par nga ardita04 Lexo Postimin
  per Pink guzhinat e mesiperme me perjashtim te te pares jane dhe te punuara per kliente te ndryshem me perafersi por nuk i kam fotot e tyre keto i kisha te ruajtura ne kompj sigurisht qe jane prone e Google me posht do te postoj nje qe e kam realizuar keto dite jo prone e Googlit por e imja
  Thx per infon . Une nuk jam interior designer , por marr vesht pak fare. Kam idera shume . Do sjell foto te kuzhines time me vone , kur te kem kohe. Vetem mos me "vidhni" stilin tim
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 1013
  Postimi i Fundit: 30-06-2011, 13:05
 2. Bibla Kur'ani Dhe Shkenca
  Nga Florim07 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 21:26
 3. Kontributi i shkenctarve islam n shkenc
  Nga Bleti002 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 22:29
 4. T dhnat fosile hedhin posht evolucionin
  Nga monarku n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-11-2006, 09:34
 5. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •