Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 34 prej 34
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Fabio_gr
  epo pak lodhje humbje kohe dhe pritje mendoj se ja vlejne apo jo Ditmir? Pasi ato lojra qe ne kerkojme dhe duam te luajme jane te shtrenjta(ne vlere monetare)
  e rendesishme pas shume "oresh"mos te dali ndonje error thuaj
  Me ka rastisur edhe mua qe kur shkon shkarkimi 90 % ka ndaluar )epo ca ti besh)
  Kam gjetur nje menyre qe shkarkon nga rapidshare ketu ne forum , nese shikoni temat me kujdes atje ku thote "Ndihmoni njeri tjetrin" do ta gjeni kete temen , per mua ka funksionuar.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-09-2007
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shko te www.y8.com

 3. #23
  MilanFan Forever Maska e Pajtim123
  Anėtarėsuar
  15-09-2007
  Vendndodhja
  Republic of Kosova
  Mosha
  28
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  per te marr lojra dhe filma me shum perdori utorrent te tjerat jan me te ngadalshme se torrent

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e olsetto
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  170
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Provo ne www.terragame.com.Eshte nje website i madh ku mund t'i gjesh lojerat sipas llojit dhe t'i shkarkosh.

 5. #25
  (>-- - | ' ? ' | - --<) Maska e Fidani16
  Anėtarėsuar
  30-12-2007
  Mosha
  26
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  www.gamestorrents.com/eng/

  100% free veq nese din mi downloadu se osht pak ma ndryshe me torrenta.

 6. #26
  Sa`Femra`Kot`Ka`Chati Maska e vampiri-femrave
  Anėtarėsuar
  29-07-2005
  Vendndodhja
  mbrapa femrave...por jo nga ato te Chatit...
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  M3 ndihmo pak si mund ti shkarkoj kto lojra?!
  Lojsrat jane version i plote apo demo?  Citim Postuar mė parė nga Fidani16 Lexo Postimin
  www.gamestorrents.com/eng/

  100% free veq nese din mi downloadu se osht pak ma ndryshe me torrenta.
  Only Justice and God can Judge me

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-01-2008
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  qe edhe ni site per Lojra nejse ka edhe Video etj. Po lojra ka mas shumti kshyrne edhe vet


  www.angernet.org

 8. #28
  S'di si ta le. Maska e meganoi
  Anėtarėsuar
  18-09-2008
  Vendndodhja
  Ne karrige te komjuterit
  Postime
  405
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  www.kaaza.com nuk mė pėlqen

 9. #29
  S'di si ta le. Maska e meganoi
  Anėtarėsuar
  18-09-2008
  Vendndodhja
  Ne karrige te komjuterit
  Postime
  405
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  FARE nuk me pelqen kaaza

 10. #30
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,232
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nickmaster Lexo Postimin
  Di ndonjeri ndonje website ku mund te daunlosh lojra por jo me software, qe te te kerkoje software. Ose jo si disa qe thone "Download FREE Games for your PC" dhe pastaj pasi e daunlon te thote "Only $1.99/month or $5/month". Prandaj ne qofte se mund te me thote njeri per keto dhe ku ti gjej
  ke faqen www.katz.cd
  vertet te con ne rapid share por ti mund te besh free user qe ben dowload vetem te nje file pernjehere nuk te lejon dy faqe njekohesisht vetem nqs fsheh ip me programin hide ip qe e ke dhe linkun ketu ne forum provoje te gjitha i ke free

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-05-2009
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kush me thot se ku mund ta shkarkoj rapidsharin falas ?????????

 12. #32
  Loli Maska e DJ KOSMONOVA
  Anėtarėsuar
  17-06-2003
  Vendndodhja
  www.alb-club.com
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  http://alba-club.blogspot.com/
  Ose me dergo mesazh se cfare loje deshiron te kesh dhe ta jap une.
  Ajo faqe qe po bej do e mbush me lojera kenge filma dhe tutoriale te ndryshme.
  alba-club.blogspot.com
  Linke nga Rapidshare.Muzike,filma,lojera,tutoriale.

 13. #33
  S'di si ta le. Maska e meganoi
  Anėtarėsuar
  18-09-2008
  Vendndodhja
  Ne karrige te komjuterit
  Postime
  405
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Provo www.kosovadc.com
  p.s duhet te regjistrohesh njehere e pastaj e ben search ne ndonje loje?Kalofsh mire
  MOTOJA IME:Shkel e shiko nga shkel

 14. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-11-2009
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nickmaster Lexo Postimin
  Di ndonjeri ndonje website ku mund te daunlosh lojra por jo me software, qe te te kerkoje software. Ose jo si disa qe thone "Download FREE Games for your PC" dhe pastaj pasi e daunlon te thote "Only $1.99/month or $5/month". Prandaj ne qofte se mund te me thote njeri per keto dhe ku ti gjej
  Nese do te lozesh nje loje te bukur, provo :
  www.evony.com

  Eshte Lufte/Strategji - dicka e kendeshme dhe pas asnje shpenzim (Zero)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •