Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 26
  1. #1
    .................... Maska e iktuus
    Anėtarėsuar
    30-11-2008
    Postime
    1,261

    Shkoni perpara pasqyres...

    me Pak Fjal A Ju Pelqen Vetja Juaj Shkoni Perpara Pasqyres Cfare Mendoni, O Sikur....... Apo Thjesht Mendoni Se Ja Vlen Te Jesh Keshtu
    Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-10-2008
    Postime
    53
    Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
    me Pak Fjal A Ju Pelqen Vetja Juaj Shkoni Perpara Pasqyres Cfare Mendoni, O Sikur....... Apo Thjesht Mendoni Se Ja Vlen Te Jesh Keshtu
    uauuu
    me kujtohet kur ishim studente..;motoja ime e mengjezit ishte
    dilja para pasqyres, dhe ajo e shkreta ashtu e zbehur asnjihere nuk me tregoi te shemtuar...
    dhe une qe perseritja me seriozitet
    ah moj pasqyre, moj pasqyre,
    pse nuk thyhesh nga bukuria ime, dhe e shoqeve te mia te dhomes kur na sheh ēdo dite...ha a hah
    dhe mbeti moto mes nesh

  3. #3
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    dea08 vallaj paska qen moto e bukur fort LoL

    teme...... nejse japim nje pergjigje mqs hyme: Pasqyra eshte vetem per te pare rregullsine e nje njeriu; asgje me shume e asgje me pak se ka, sepse si te shihesh si te mos shihesh as te zbukuron e as te shemton; thjeshte ndihmon ne rregullimin e substances ekzistuese
    La vita č bella...

  4. #4
    Po nuk me pelqeu vetja ime kush di me pelqen .....
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  5. #5
    .................... Maska e iktuus
    Anėtarėsuar
    30-11-2008
    Postime
    1,261
    ti Era Si E Konsideron Veten Se Asnje Nuk Po Thot Ketu Qe Pasqyra Te Deformon Ose Anasjelltas Ti Si Mendon Je E Rregullt Ti?
    ne Rregullimin E Substances Ekzistuese Me Fal Si Ta Kuptoj Kete
    Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

  6. #6
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anėtarėsuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    A Ju Pelqen Vetja Juaj Kur Shkoni Perpara Pasqyres ?
    Sa here shikohem ne pasqyre, e kendoj kengen; "Me ka Nena djal Dukat."
    Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  7. #7
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
    ti Era Si E Konsideron Veten Se Asnje Nuk Po Thot Ketu Qe Pasqyra Te Deformon Ose Anasjelltas Ti Si Mendon Je E Rregullt Ti?
    ne Rregullimin E Substances Ekzistuese Me Fal Si Ta Kuptoj Kete
    Substances ekzistuese, asaj qe shifet qe eshte ne dukje, asaj qe del ne pasqyre, imazhit tend pra: besoj se u kuptuam.
    La vita č bella...

  8. #8
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Ehu aman ca pyetjesh koti: Nuk besoj se ka njeri prej nesh qe sa here del ne pasqyre i duket vetja bukuri e rralle apo monster. Une here e pelqej veten shume e me shkon gjithe dita ne rregull e here me duket vetja si kot. Ne shumicat e rasteve njeri normal. Sidoqofte nuk rri ne pasqyre me ore te tera te mendohem.
    La vita č bella...

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    une nuk kam pasqyre se kam frike me pa vedin
    kur i afrohemnej femnes me largohet atehere e kuptoj skam nevoje per pasqyre
    JO SEKS PARA MARTESE

  10. #10
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    goldian hahahahaha po mire ore djal nqs s'te pelqen ty vetja i pari e nuk je pare ne pasqyre mire si i afrohesh ti goces se huj. Pastaj kushdo prej nesh nuk mund te pretendoje qe nqs eshte si breshke t'i afrohet e te propozoje nje qe eshte yll: cdo person duhet te kerkoje ate qe i pershtatet.

    P. S Rapsoul je dashuruar mbas vetes tende:P As kjo s'eshte mire LoL
    La vita č bella...

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-10-2008
    Postime
    53
    Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
    dea08 vallaj paska qen moto e bukur fort LoL

    teme...... nejse japim nje pergjigje mqs hyme: Pasqyra eshte vetem per te pare rregullsine e nje njeriu; asgje me shume e asgje me pak se ka, sepse si te shihesh si te mos shihesh as te zbukuron e as te shemton; thjeshte ndihmon ne rregullimin e substances ekzistuese


    NUK E KUPTOVA FJALEN "paska qen" mesa di uen shkruhet paska qene,vallahi dh eune po kerkoja qenin...
    une nuk prita qe ju te me vleresonit moton time dhe te mikeshav te mia, por dhashe nje mendimin tim per temen...
    ka njerez qe u duket pasqyra magjike...qe ndryshon pamjen e shpirtit, po ajo u tha...syte jane pasqyre e tij...

  12. #12
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-10-2008
    Postime
    53
    Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
    goldian hahahahaha po mire ore djal nqs s'te pelqen ty vetja i pari e nuk je pare ne pasqyre mire si i afrohesh ti goces se huj. Pastaj kushdo prej nesh nuk mund te pretendoje qe nqs eshte si breshke t'i afrohet e te propozoje nje qe eshte yll: cdo person duhet te kerkoje ate qe i pershtatet.

    P. S Rapsoul je dashuruar mbas vetes tende:P As kjo s'eshte mire LoL

    thone se princesha puthi nje gjarper dhe ai u be princ....
    kuptimin gjithkush e nxjerr spas filozofise se jetes se vet

    peshtatja nuk fillon nga fiziku por nga ajo qe jo sume njerez te cilet e kane bere kete zgjedhje nuk mund tju pergjigjen juve dhe te tjereve qe i kane keto idera ne koke

    gjithmone mendimi im

  13. #13
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    dea08 mos u merzit per dy llafe forumi. Me fal nqs s'te pelqeu replika, por thjeshte m'u duk pak femijerore (opinion i imi e s'kam te drejte te te jap mend ty)

    Ah nuk puthi gjarper princesha, por nje bretkose, sidoqofte perrallat jane ndryshe nga realja e ne jeten tone zhabat jane zhaba e Princat jane Princa, prandaj qendrojme me kembe ne toke e me mend ne koke
    La vita č bella...

  14. #14
    UNTILL WE MEET AGAIN Maska e arjeta3
    Anėtarėsuar
    12-11-2007
    Vendndodhja
    shrine
    Postime
    471
    Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
    me Pak Fjal A Ju Pelqen Vetja Juaj Shkoni Perpara Pasqyres Cfare Mendoni, O Sikur....... Apo Thjesht Mendoni Se Ja Vlen Te Jesh Keshtu
    hem sjam dhe shume keq po sikur te kisha pak me shume leke do beja nje meremetim te vogel
    Loneliness comes in only one size - Extra Large

  15. #15
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-10-2008
    Postime
    53
    Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
    dea08 mos u merzit per dy llafe forumi. Me fal nqs s'te pelqeu replika, por thjeshte m'u duk pak femijerore (opinion i imi e s'kam te drejte te te jap mend ty)

    Ah nuk puthi gjarper princesha, por nje bretkose, sidoqofte perrallat jane ndryshe nga realja e ne jeten tone zhabat jane zhaba e Princat jane Princa, prandaj qendrojme me kembe ne toke e me mend ne koke
    e vleresoj pergjigjen tuaj...
    falemiderit

  16. #16
    ***VIP***
    Anėtarėsuar
    26-08-2008
    Postime
    800
    Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
    me Pak Fjal A Ju Pelqen Vetja Juaj Shkoni Perpara Pasqyres Cfare Mendoni, O Sikur....... Apo Thjesht Mendoni Se Ja Vlen Te Jesh Keshtu
    Me rroba apo pa rroba?
    Sidoqofte, i marr gocat m'qafe. Duhet me majt hudher me vete
    Moderator, e di vet ti...

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e ani-d
    Anėtarėsuar
    18-11-2006
    Postime
    208
    Varet, me c'kembe kam zbritur nga krevati ne mengjes
    The biggest difference between people is those who have had love in their life and those who haven't

  18. #18
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-04-2008
    Postime
    212
    sa her shkoj para pasqyres themaaa sa e bukur kjo goca ne pasqyr aahahha po tna dukej vetja e shemtuar nuk do shiheshim ne pasqyr fare

  19. #19
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-10-2008
    Postime
    53
    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    lum si ti qe je e bukur
    kam pershtypjen se ajo nuk eshte me e bukur se sa ndihet e bukur, dhe kjo duhet te jete e rendesishme

  20. #20
    Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
    Anėtarėsuar
    23-09-2008
    Vendndodhja
    Ne Itali ne Cuneo
    Postime
    46
    A ja vlan ??? uhu si jo me me gjithe ket bukuri qe kam une si nuk ja vlan me wa ky
    Tani ne pasqyre rri shum jo sepse jam donje mis por te pakten jam shum simaptike dhe e lezeqme keshtu qe ja vlan them te rri pran pasqyres dhe tja bej qefin vetes ahahah
    SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Ikonat ne fene Orthodhokse
    Nga Seminarist nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 28
    Postimi i Fundit: 20-02-2015, 18:30
  2. Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 25-11-2011, 09:06
  3. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
    Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 645
    Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
  4. Origjina pagane e Islamit
    Nga Matrix nė forumin Toleranca fetare
    Pėrgjigje: 278
    Postimi i Fundit: 04-04-2007, 14:43
  5. Justin Dėshmori: Apologjia e parė
    Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 12-03-2007, 07:48

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •