Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 25
 1. #1
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Shkoni perpara pasqyres...

  me Pak Fjal A Ju Pelqen Vetja Juaj Shkoni Perpara Pasqyres Cfare Mendoni, O Sikur....... Apo Thjesht Mendoni Se Ja Vlen Te Jesh Keshtu
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
  me Pak Fjal A Ju Pelqen Vetja Juaj Shkoni Perpara Pasqyres Cfare Mendoni, O Sikur....... Apo Thjesht Mendoni Se Ja Vlen Te Jesh Keshtu
  uauuu
  me kujtohet kur ishim studente..;motoja ime e mengjezit ishte
  dilja para pasqyres, dhe ajo e shkreta ashtu e zbehur asnjihere nuk me tregoi te shemtuar...
  dhe une qe perseritja me seriozitet
  ah moj pasqyre, moj pasqyre,
  pse nuk thyhesh nga bukuria ime, dhe e shoqeve te mia te dhomes kur na sheh ēdo dite...ha a hah
  dhe mbeti moto mes nesh

 3. #3
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  dea08 vallaj paska qen moto e bukur fort LoL

  teme...... nejse japim nje pergjigje mqs hyme: Pasqyra eshte vetem per te pare rregullsine e nje njeriu; asgje me shume e asgje me pak se ka, sepse si te shihesh si te mos shihesh as te zbukuron e as te shemton; thjeshte ndihmon ne rregullimin e substances ekzistuese
  La vita č bella...

 4. #4
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Po nuk me pelqeu vetja ime kush di me pelqen .....
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  ti Era Si E Konsideron Veten Se Asnje Nuk Po Thot Ketu Qe Pasqyra Te Deformon Ose Anasjelltas Ti Si Mendon Je E Rregullt Ti?
  ne Rregullimin E Substances Ekzistuese Me Fal Si Ta Kuptoj Kete
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 6. #6
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  A Ju Pelqen Vetja Juaj Kur Shkoni Perpara Pasqyres ?
  Sa here shikohem ne pasqyre, e kendoj kengen; "Me ka Nena djal Dukat."
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 7. #7
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
  ti Era Si E Konsideron Veten Se Asnje Nuk Po Thot Ketu Qe Pasqyra Te Deformon Ose Anasjelltas Ti Si Mendon Je E Rregullt Ti?
  ne Rregullimin E Substances Ekzistuese Me Fal Si Ta Kuptoj Kete
  Substances ekzistuese, asaj qe shifet qe eshte ne dukje, asaj qe del ne pasqyre, imazhit tend pra: besoj se u kuptuam.
  La vita č bella...

 8. #8
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Ehu aman ca pyetjesh koti: Nuk besoj se ka njeri prej nesh qe sa here del ne pasqyre i duket vetja bukuri e rralle apo monster. Une here e pelqej veten shume e me shkon gjithe dita ne rregull e here me duket vetja si kot. Ne shumicat e rasteve njeri normal. Sidoqofte nuk rri ne pasqyre me ore te tera te mendohem.
  La vita č bella...

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  une nuk kam pasqyre se kam frike me pa vedin
  kur i afrohemnej femnes me largohet atehere e kuptoj skam nevoje per pasqyre
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. #10
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  goldian hahahahaha po mire ore djal nqs s'te pelqen ty vetja i pari e nuk je pare ne pasqyre mire si i afrohesh ti goces se huj. Pastaj kushdo prej nesh nuk mund te pretendoje qe nqs eshte si breshke t'i afrohet e te propozoje nje qe eshte yll: cdo person duhet te kerkoje ate qe i pershtatet.

  P. S Rapsoul je dashuruar mbas vetes tende:P As kjo s'eshte mire LoL
  La vita č bella...

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
  dea08 vallaj paska qen moto e bukur fort LoL

  teme...... nejse japim nje pergjigje mqs hyme: Pasqyra eshte vetem per te pare rregullsine e nje njeriu; asgje me shume e asgje me pak se ka, sepse si te shihesh si te mos shihesh as te zbukuron e as te shemton; thjeshte ndihmon ne rregullimin e substances ekzistuese


  NUK E KUPTOVA FJALEN "paska qen" mesa di uen shkruhet paska qene,vallahi dh eune po kerkoja qenin...
  une nuk prita qe ju te me vleresonit moton time dhe te mikeshav te mia, por dhashe nje mendimin tim per temen...
  ka njerez qe u duket pasqyra magjike...qe ndryshon pamjen e shpirtit, po ajo u tha...syte jane pasqyre e tij...

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
  goldian hahahahaha po mire ore djal nqs s'te pelqen ty vetja i pari e nuk je pare ne pasqyre mire si i afrohesh ti goces se huj. Pastaj kushdo prej nesh nuk mund te pretendoje qe nqs eshte si breshke t'i afrohet e te propozoje nje qe eshte yll: cdo person duhet te kerkoje ate qe i pershtatet.

  P. S Rapsoul je dashuruar mbas vetes tende:P As kjo s'eshte mire LoL

  thone se princesha puthi nje gjarper dhe ai u be princ....
  kuptimin gjithkush e nxjerr spas filozofise se jetes se vet

  peshtatja nuk fillon nga fiziku por nga ajo qe jo sume njerez te cilet e kane bere kete zgjedhje nuk mund tju pergjigjen juve dhe te tjereve qe i kane keto idera ne koke

  gjithmone mendimi im

 13. #13
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  dea08 mos u merzit per dy llafe forumi. Me fal nqs s'te pelqeu replika, por thjeshte m'u duk pak femijerore (opinion i imi e s'kam te drejte te te jap mend ty)

  Ah nuk puthi gjarper princesha, por nje bretkose, sidoqofte perrallat jane ndryshe nga realja e ne jeten tone zhabat jane zhaba e Princat jane Princa, prandaj qendrojme me kembe ne toke e me mend ne koke
  La vita č bella...

 14. #14
  UNTILL WE MEET AGAIN Maska e arjeta3
  Anėtarėsuar
  12-11-2007
  Vendndodhja
  shrine
  Postime
  471
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
  me Pak Fjal A Ju Pelqen Vetja Juaj Shkoni Perpara Pasqyres Cfare Mendoni, O Sikur....... Apo Thjesht Mendoni Se Ja Vlen Te Jesh Keshtu
  hem sjam dhe shume keq po sikur te kisha pak me shume leke do beja nje meremetim te vogel
  Loneliness comes in only one size - Extra Large

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
  dea08 mos u merzit per dy llafe forumi. Me fal nqs s'te pelqeu replika, por thjeshte m'u duk pak femijerore (opinion i imi e s'kam te drejte te te jap mend ty)

  Ah nuk puthi gjarper princesha, por nje bretkose, sidoqofte perrallat jane ndryshe nga realja e ne jeten tone zhabat jane zhaba e Princat jane Princa, prandaj qendrojme me kembe ne toke e me mend ne koke
  e vleresoj pergjigjen tuaj...
  falemiderit

 16. #16
  ***VIP***
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  804
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
  me Pak Fjal A Ju Pelqen Vetja Juaj Shkoni Perpara Pasqyres Cfare Mendoni, O Sikur....... Apo Thjesht Mendoni Se Ja Vlen Te Jesh Keshtu
  Me rroba apo pa rroba?
  Sidoqofte, i marr gocat m'qafe. Duhet me majt hudher me vete
  Moderator, e di vet ti...

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e ani-d
  Anėtarėsuar
  18-11-2006
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Varet, me c'kembe kam zbritur nga krevati ne mengjes
  The biggest difference between people is those who have had love in their life and those who haven't

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-04-2008
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  sa her shkoj para pasqyres themaaa sa e bukur kjo goca ne pasqyr aahahha po tna dukej vetja e shemtuar nuk do shiheshim ne pasqyr fare

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  lum si ti qe je e bukur
  kam pershtypjen se ajo nuk eshte me e bukur se sa ndihet e bukur, dhe kjo duhet te jete e rendesishme

 20. #20
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Anėtarėsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  30
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  A ja vlan ??? uhu si jo me me gjithe ket bukuri qe kam une si nuk ja vlan me wa ky
  Tani ne pasqyre rri shum jo sepse jam donje mis por te pakten jam shum simaptike dhe e lezeqme keshtu qe ja vlan them te rri pran pasqyres dhe tja bej qefin vetes ahahah
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Ikonat ne fene Orthodhokse
  Nga Seminarist nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 20-02-2015, 17:30
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-11-2011, 08:06
 3. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 4. Origjina pagane e Islamit
  Nga Matrix nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 278
  Postimi i Fundit: 04-04-2007, 14:43
 5. Justin Dėshmori: Apologjia e parė
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 07:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •