Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 51 prej 51
  1. #41
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anėtarėsuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
    shi shi pasken fillu me e gjujt femnat njonin

    Nr s'gjendet, per ju te thjeshtet e kam fjalen, un per vete kam nje shok qe puno te vodafone dhe mi gjen nr anonim sa her qe i them. Masanej i marr nga nje nr tjeter dhe tall lesht me to.
    Na trego dicka te ligjshme, se me kėto te jashtėligjshme jemi mėsuar.
    Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  2. #42
    Citim Postuar mė parė nga MmEeTtIi Lexo Postimin
    Na trego dicka te ligjshme, se me kėto te jashtėligjshme jemi mėsuar.
    Ore edhe e jashtligjshme te jete po nuk po me prish pune...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e zeks
    Anėtarėsuar
    18-11-2008
    Postime
    10
    Hahaahaha .. shume u munduat per nje gje shume te thjeshte ... (bera pak shaka )
    po ne realitet edhe eshte e thjeshte ... nuk mund te ju them ketu por nese e keni punen aq pisk atehere me dergo e-mailin dhe do te provoj te ndihmoj .... une e kam gjetur ashtu .... eshte krejt vetem logjike .......

  4. #44
    ILIR NĖ GEN Maska e flory80
    Anėtarėsuar
    03-12-2006
    Vendndodhja
    Buzė Vjosės Kaltėroshe
    Postime
    1,531
    Kot tani pėr muhabet!
    A e ke hapur telefonin ti? Ēfar kėrkojnė kėta personat qė tė marin me # se ndoshta ėshtė ndonjė qė tė mer nga ndonjė kabinė me kartė tė parapaguara ose duke pėrdorur njė kompani tjetėr pėr arsye financiare. Unė kėshtu flas me Shqipėrinė dhe numri im nuk shfaqet asnjėherė nė telefonat e Shqipėrisė, ose mund tė shfaqet njė numėr me 4 shifra.
    Shiko njė herė si e kanė hallin mileti se mos tė marin pėr biznes, pėr punėn e atyre mauneve me kafe qė ke nisur pėr nė Itali
    EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

  5. #45
    Citim Postuar mė parė nga flory80 Lexo Postimin
    Kot tani pėr muhabet!
    A e ke hapur telefonin ti? Ēfar kėrkojnė kėta personat qė tė marin me # se ndoshta ėshtė ndonjė qė tė mer nga ndonjė kabinė me kartė tė parapaguara ose duke pėrdorur njė kompani tjetėr pėr arsye financiare. Unė kėshtu flas me Shqipėrinė dhe numri im nuk shfaqet asnjėherė nė telefonat e Shqipėrisė, ose mund tė shfaqet njė numėr me 4 shifra.
    Shiko njė herė si e kanė hallin mileti se mos tė marin pėr biznes, pėr punėn e atyre mauneve me kafe qė ke nisur pėr nė Itali
    Asgje ore vetem pak flasin(dmth flasin dhe eshte ze femre).(Tani se ca thote nuk do ta them ty une ).

    .Ca kam nisur ne itali une o qyp.loooo0oooool....: D ahahaah....
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  6. #46
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anėtarėsuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    zeks, na e trego dhe neve re si behet
    Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  7. #47
    Citim Postuar mė parė nga zeks Lexo Postimin
    Hahaahaha .. shume u munduat per nje gje shume te thjeshte ... (bera pak shaka )
    po ne realitet edhe eshte e thjeshte ... nuk mund te ju them ketu por nese e keni punen aq pisk atehere me dergo e-mailin dhe do te provoj te ndihmoj .... une e kam gjetur ashtu .... eshte krejt vetem logjike .......
    Te dergova mp se nuk e kam email-in tend.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  8. #48
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    BlooD_VenoM premtoj se nuk do te coj me zile me # Po s'kemi faj rrofte clubi 250 min pa leke ne jave si do kaloje kohen njerezia. Kur te behet me leke dhe te mbarojne ofertat premtoj nuk te marr me
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  9. #49
    Citim Postuar mė parė nga milanistja_el Lexo Postimin
    BlooD_VenoM premtoj se nuk do te coj me zile me # Po s'kemi faj rrofte clubi 250 min pa leke ne jave si do kaloje kohen njerezia. Kur te behet me leke dhe te mbarojne ofertat premtoj nuk te marr me
    He ti ti.Dhe e dija qe ishe ti.Po mire po une qe e kam cap si i behet nqs eshte VOD nr i tjetrit.Se kam dhe vod po nuk me marin te VOD me marin te CAPI.So.....
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  10. #50
    $ Qeveri Mė Vete $
    Anėtarėsuar
    02-02-2005
    Postime
    62

    Talking

    Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Po ja e nderrova nr do bie rehat 1jave pastaj kur te meret vesh nr do filloj avazi.

    aaaaaaaaaaaaaaa e paske vet fajin ti qe shoqerohesh me lloj lloj llareje e keteja dashke qe te mos te shqetesojne o lale sot a gjynah me thene me shqetesojn une kam 6 nr telefoni 1 per familien miqte dhe te afermit te tjeret per llaret dallaveret e per njerez qe me bie terezia me i mar shuuumm rralle , vepro si une se do jesh rehat + qe po qe se merresh me ndonje pislluk gjej nja 2 numra jo ne emrin tend dhe bie rehat por mos u hap shume gjithsesi se ma ha kollaren

  11. #51
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    02-12-2016
    Postime
    1

    Pėr: A mund te gjej se kush me merr me #..?

    Shkarkoni Call Blocker ne play store

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •