Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Llotaria Kanadeze

  Kerkoje ndihme ne lidhje me llotarine Kanadeze kur fillon dhe ckritere duhen
  per ate llotari?

 2. #2
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shume flm per ndihmen dhe shume e bukur kjo shprehje

 4. #4
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Kenaqsi e imja.
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 5. #5
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  aktualisht a behen akoma lottaria kanadeze

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2006
  Vendndodhja
  aty ku ka tym (stadium)
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question llotaria kanadeze

  kriteret qe duhen plotesuar per llotarin kanadeze

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-05-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Llotaria Kanadeze

  ]Kerkoje ndihme ne lidhje me llotarine Kanadeze kur fillon dhe ckritere duhen
  per ate llotari?

 8. #8
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  669 falenderime nė 475 postime

  Pėr: Llotaria Kanadeze

  Nuk ka llotari per Kanada. Te pakten jo ne kuptimin qe eshte per ne Amerike. Kanadaja perzgjedh kandidate per emigrim jo ne baze te rastesise po ne baze te kualifikimit qe ata kane. Ne varesi te kerkesave te momentin per profesione te ndryshme perzgjidhen dhe kandidate qe i nenshtrohen nje procesi disa vjecar perpara se te emigrojne ne Kanada. Per me shume informacion mund te konsultosh faqen zyrtare te qeverise kanadeze mbi emigrimin.

  Immigrate to Canada
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Darius : 27-05-2014 mė 10:34

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-05-2015
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Llotaria Kanadeze

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Nuk ka llotari per Kanada. Te pakten jo ne kuptimin qe eshte per ne Amerike. Kanadaja perzgjedh kandidate per emigrim jo ne baze te rastesise po ne baze te kualifikimit qe ata kane. Ne varesi te kerkesave te momentin per profesione te ndryshme perzgjidhen dhe kandidate qe i nenshtrohen nje procesi disa vjecar perpara se te emigrojne ne Kanada. Per me shume informacion mund te konsultosh faqen zyrtare te qeverise kanadeze mbi emigrimin.

  Immigrate to Canada
  Si i behet qe te ikim qe ktu.. si i behet te ikim ne kanada.. po patet ndonje info na i shkruani ktu ose te forumi ne fb.. nuk rrihet me ktu

Tema tė Ngjashme

 1. Intervistat pėr emigrim nė Kanada
  Nga Anxhi nė forumin Shqipe nė Kanada
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 06-12-2011, 13:41
 2. Ndihme per ne ambasaden kanadeze
  Nga Urijan nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-03-2006, 05:59
 3. Llotaria Amerikane, skualifikohen mashtruesit
  Nga ALBA nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-06-2004, 08:17
 4. Shkollat Kanadeze dhe mundesite e punesimit ne Evrope?
  Nga Robi nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-11-2003, 15:01
 5. Llotaria.
  Nga Blendi nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-07-2002, 11:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •