Close
Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 115
 1. #81

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga Julius Lexo Postimin
  Jo mr, pse jam larg? Ndrtohet nj gratael e zm. Me t gjitha kushtet teknike me ligje e me rregulla. Vje robi i allahut e ta shkatrron. Kush sht m i fort, shkenca apo allahu q e hodhi n er shkencn?
  Prgjigja dihet - allahu!

  O Allah, sa i madh je! Abu xhalemet we kabul allah.
  Ahahaahahahahahahaha sa e madhe.Kjo eshte shpikja me e madhe e njerezimit definitivisht.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 2. #82
  ..... .....
  Antarsuar
  11-05-2008
  Postime
  2,511
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 4 postime
  Krahas Julius arkitektit, qe ka pasion arkitekturen
  per mua shpikja me e madhe eshte nje Porsche Carrera GT me Emma Watson ne vend pasagjeri

 3. #83

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga white-knight Lexo Postimin
  Krahas Julius arkitektit, qe ka pasion arkitekturen
  per mua shpikja me e madhe eshte nje Porsche Carrera GT me Emma Watson ne vend pasagjeri
  Pupupu sa i fiksuar qe je dhe ti.Ore eshte muhabet serioz ketu.Muhubet xhamie.Hec tani rri drejt dhe fol shtrember.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #84
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,563
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime
  Shof se 2- 3 vete po i afrohem derisa bejne llaf per mjekesine por ende jane larg

  gezuar festat 1 here se eshte 28 nentori sot
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 5. #85
  me 40 hajdut Maska e alibaba
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  31
  Postime
  5,654
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Krahas Julius arkitektit, qe ka pasion arkitekturen
  per mua shpikja me e madhe eshte nje Porsche Carrera GT me Emma Watson ne vend pasagjeri
  T paska ra dashnija kres Po m ngatrrohesh kaniher me at Kreskin se edhe ai e ka nj avatar t ngjashm.

 6. #86
  i/e regjistruar Maska e jul-linda
  Antarsuar
  10-07-2008
  Postime
  2,077
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Zbulimi me i madh ne mjeksi jane Antibiotiket , ndersa shpikja me e madhe ne mjeksi eshte Mikroskopi i cili beri te mundur te verehen bakteriet ne organizmin e njeriut ...

 7. #87
  Shq!pt@r D3R1 n FuNd .. Maska e KiNg-AlBaNeR
  Antarsuar
  29-04-2008
  Vendndodhja
  Ne PaRaJs3 ! ( MeMeDhE, Sa Te Ket Shqiperi Ktu Do Jem!
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Lightbulb

  Citim Postuar m par nga ASSAS|NS Lexo Postimin
  Kush eshte shpikja me e madhe ne bote ? qe ka shpikur njerezimi e qe i nevojitet njerezimit


  Per mendimin Tim Duhani , Drogerat ene pijet alkolike Si menoni ju cme duhet mu shpikja e rrotes ene treni me avull

 8. #88
  Shq!pt@r D3R1 n FuNd .. Maska e KiNg-AlBaNeR
  Antarsuar
  29-04-2008
  Vendndodhja
  Ne PaRaJs3 ! ( MeMeDhE, Sa Te Ket Shqiperi Ktu Do Jem!
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga ASSAS|NS Lexo Postimin
  gezuar festat 1 here se eshte 28 nentori sot

  Meqe qeka pun festash Gezuar diten kunder sides :P Mesa di un sot o 1 Dhjetori por mund ta kem ene gabim nuk i dihet Rrofte papunesia

 9. #89
  Authentic Maska e DeuS
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime n 15 postime
  Citim Postuar m par nga KiNg-AlBaNeR Lexo Postimin
  Per mendimin Tim Duhani , Drogerat ene pijet alkolike Si menoni ju

  Une menoj qe me bo me t'vu nji kapele...tamam si Xha Barka (filmi vizatimor para 20 vjetesh) do ngjaje

  Hiqe ate foton zoti Xha Barka se ja hoqe petllen Kolombuas lol

 10. #90

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga white-knight Lexo Postimin
  Krahas Julius arkitektit, qe ka pasion arkitekturen
  per mua shpikja me e madhe eshte nje Porsche Carrera GT me Emma Watson ne vend pasagjeri

  Per mua dhe per kete me siguri eshte ZYKLON B...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #91
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  .....Roma.....

 12. #92
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,563
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime
  ok fillon me germen A
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 13. #93
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,563
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime
  jul-inda cila eshte ose si quhet procedura qe njeriu shpiku
  se antibiotiku i pare eshte pencilina na a.fleming
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 14. #94

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Anestezia?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 15. #95
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Belgjike
  Mosha
  35
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Electriciteti sigurisht!

  Ne vend te dyte do vija vaksinat

 16. #96

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga Lorena1 Lexo Postimin
  Electriciteti sigurisht! : )

  Ne vend te dyte do vija vaksinat ; )
  ,.
  Thote per mjeksine dhe fillon me A lol.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 17. #97
  i/e regjistruar Maska e jul-linda
  Antarsuar
  10-07-2008
  Postime
  2,077
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  motra e cila ka mbaruar per Kirurgji eshte e mendimit se bakteriet dhe mikroskopi jane shpikjet me te medha ne mjeksi gjithashtu dhe mjeku i shtepise me dha te njejten pergjigje , tani ti thua fillon me A atehere ka ngelur pa u permendur Analizat e gjakut dhe Antigeni , gjithashtu antibiotiku Ampicilin , megjithese kjo e fundit nuk me duket ndonje shpikje e madhe para penicilines ...

 18. #98
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-09-2008
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  them se eshte aspirina.

 19. #99
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,563
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Thumbs up Bravooooooooooooo

  bravo kjo ishte pergjigjja e sakte

  Anestezia?
  __________________  blue vendom bravo lal
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 20. #100
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,563
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime
  besoj se duhet te jeni gati per gje e gjezen tjeter
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Masakra E Reakut- Krim Kundr Njerzimit
  Nga ARIANI_TB n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-02-2006, 01:20
 2. Kryeministri i Kosovs jep dorheqjen
  Nga rudo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 227
  Postimi i Fundit: 14-11-2005, 07:52
 3. Aktakuza e tribunalit t Hags pr Haradinaj
  Nga I-amshuar n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 13:58
 4. Haradinaj nuk do t shkoj n KS t OKB-s
  Nga mani n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 11-03-2005, 08:11
 5. Historia e njerzimit nisi me civilizim apo me primitivizm
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2004, 15:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •