Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Mali i Tomorrit

  Tomorri ėshtė mali mė impozant nė Shqipėrinė e Jugut. Me majėn mė tė lartė 2416 metra, ai ngrihet vetmitar nė njė rrafshinė pa fqinjė qė ta rivalizojnė dhe zotėron kėshtu pamjen nga tė gjitha pikat e horizontit. Kjo e bėn atė madhėshtor, si e bėjnė tė bukur livadhet malore, e tė frikshėm majat e thepisura shkėmbore, humnerat e thella dhe stuhitė e befasishme.

  Welt Meister 2014

 2. #2
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 3. #3
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 4. #4
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 5. #5
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 6. #6
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 7. #7
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 8. #8
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Altin, pamje fantastike! Shpresoj te jesh ngjitur deri ne maje fare. E kam pikesynim edhe vete, shume shpejt.

  PS: Mundohu te mos fotografosh kur je ne levizje me makine nese perdor aparat kompakt digital per arsye se trubullohen. Kjo ndodh per arsye qe nuk e kontrollon dot shpejtesine e shkrepjes siq ben me SLR. Une kur isha ne Valbone e merzita shoferin duke e ndaluar kushedi sa here cdo 50 metra Ose gjithmone mundohu ta kalosh ne "Sporst" , kur makina leviz me shpejtesi.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 9. #9
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,575
  Faleminderit
  4
  11 falenderime nė 11 postime
  Urime per fotot Altin1,me nxorre mallin!

  Une jam rritur me ate pamje madheshtore dhe e kam shijuar
  Elegance is an attitude.

 10. #10
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ^faleminderit

  BvizioN, ne maje nuk vajta, dhe per fotot ne levizje ke te drejte, do ta kem parasysh heres tjeter.

  Welt Meister 2014

 11. #11
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 12. #12
  me 40 hajdutė Maska e alibaba
  Anėtarėsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  31
  Postime
  5,654
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  A din kush, ai kali aty, mos ėshtė Raca e Kalit tė Shqipėrisė?

 13. #13
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ^ate nuk e di


  Welt Meister 2014

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Foto shume te bukura Altin 1 , URIME. Me sa duket nuk u ke bere perpunim ne PC . Duhet qe tu besh nje perpunim te lehte contrast dhe gama adjustment ndoshta dhe color adjustment .
  SUKSESE  ........
  Rrug' e gjatė do ngare ngadalė (8204)

 15. #15
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  faleminderit Neolk
  Welt Meister 2014

 16. #16
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  kisha kohe qe nuk kisha qene ne SK rrofsh altin na e nxore mallin neve ketej.

  i madh je
  vari leshte

Tema tė Ngjashme

 1. Per Malin e Tomorrit, si Olimpi shqiptar!
  Nga Astrit Kosturi nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-05-2009, 12:17
 2. Mali i Shenjtė i Tomorrit
  Nga arturo nė forumin Komuniteti bektashi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 04:59
 3. Makarona ne Malin e Tomorrit
  Nga Brari nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2004, 15:16
 4. Mali i shenjtė i Tomorrit
  Nga Sokoli nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-05-2002, 04:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •