Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime

  Ambasada greke n Tiran

  Kerkoje nje nr tel te ambasades Gr ne Tr per te aplikuar per vize.
  Sipas rregullores se fundit qe ka nxierr ky shtet,duhet te tel aty dhe me pas te japesh disa info qe ata kerkojne & me pas te lene takim per te dhen intervisten.

  Lutem,nqs dikush ka info te sakte,ta paraqis ne kete teme megjith nje nr tel egzistues pran kesaj ambasade.

  Ju flm!
  Feel the pump √

 2. #2
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  29
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Kerko Ketu

  AMBASADA E REPUBLIKES GREKE

  Rr. “Frederik Shiroka” No. 3, Tirana
  Tel: +355 (4) 223959 /247897
  Fax: +355 (4) 235224 /234140
  E-mail: gremb.tir@mfa.gr

  Ose

  Ambasada Greke

  Rr.“Frederik Shiroka” nr 3, Tirane
  Web: http://www.greekembassy.al
  E-Mail: grembtir@albnet.net
  Tel: 22 39 59 ; Fax. 23 44 43


  http://www.aidharmonisation.org.al/?...&gj=al&kid=118
  http://www.informacioni.com/ambasadat.html
  Ndryshuar pr her t fundit nga Flori : 01-10-2008 m 11:45
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 3. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,232
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Keto numra jan te sekretaris, po asnjeher nuk te japin pergjigje apo te ndihmojne. Nese kerkon ndihme te adresojne ne nje numer 0900 qe te gri nga leket njeher, te ha nja 5 karta pa te japesh te gjitha te dhenat. Ka raste ndonjeher qe dhe ta len linjen hapur dhe te thon prit te vij shefi te te jap nje pergjigje te sakt. E mira te mirave eshte te shkosh prane deges qe eshte ne Tirane dhe te informohesh me gjeresisht pasi me telefon po deshe te harxhosh lek dhe i ke te teperta bjeri numrit qe do te adresojne sekretaret. Une e kam hequr vete ne kurriz dhe me zi e mora qe i kisha te gjitha ne rregull dhe me garanci , qe isha me shum per seminar dhe nje jave pushime. Shpresoje ta marresh pasi kohet e fundit i kan refuzuar vizat me kete ligjin e ri qe kan vene per Shqiptaret.

 4. #4
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  shkoni mer aplikoni ne ndonej ambasade tjeter per shengen cfare merreni me greket!

  Une e kam te zgjidhur marr gjithmon vize gjermane shengen 6 mujore multi pa probleme. pse duhet te merresh pikerisht me greket????
  vari leshte

 5. #5
  Bl3i Maska e Bl3ri
  Antarsuar
  06-01-2006
  Mosha
  31
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Po keto do te bejn pune ?

  Tel. +355 4 234290
  Fax +355 4 234443

  ose !

  Greece Embassy , Albania

  Rruga Frederik Shiroka
  Tirana
  Albania
  Phone:
  +355-42-74669
  +355-42-74668
  +355-42-74670
  Fax:
  +355-42-34140
  Email:
  gremb.tir@mfa.gr
  Website URL:
  www.greekembassy.al  Greece Consulate General , Albania

  Pazari I Vjeter
  Gjirokaster
  Albania
  Phone:
  +355-846-3804
  +355-846-3091
  +355-846-2010
  Fax:
  +355846-2011
  Email:
  grgencon.arg@mfa.gr  Greece Consulate General , Albania

  Pavllo Katro 4
  Korce
  Albania
  Phone:
  +355-82-51904
  +355-82-45731
  +355-82-45732
  Fax:
  +355-82-45052
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 6. #6
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  degjoni nese do ta ndihmoje njeri eshte nje numer me 0900 po une se mbaj mend nese ja gjen njeri le ta postoje se me kete numrin duhet te kontaktoje qe te leri diten e intervistes
  Gjergj Kastrioti org

 7. #7
  Bl3i Maska e Bl3ri
  Antarsuar
  06-01-2006
  Mosha
  31
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga King_Arthur Lexo Postimin
  degjoni nese do ta ndihmoje njeri eshte nje numer me 0900 po une se mbaj mend nese ja gjen njeri le ta postoje se me kete numrin duhet te kontaktoje qe te leri diten e intervistes
  Po po eshte e vertet por smunda te siguroj ate nr , pasi ne nje forum tjeter nje anetare kishte nevoje per keto numra dhe me ne fund kishte arritur te siguroj por nuk ka postuar nr qe kishte gjetur, nese do mund ta siguroj do e postoj ketu
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  po ambasada greke ne Prishtin ku ndodhet kjo din kush te tregon, smunda t gjen ne intenet.
  flm
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 9. #9
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  41
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime n 20 postime
  Citim Postuar m par nga Dorontina Lexo Postimin
  po ambasada greke ne Prishtin ku ndodhet kjo din kush te tregon, smunda t gjen ne intenet.
  flm

  E dashur ju rikujtoj se Greqia nuk ka mardhenie diplomatike dhe automatikisht ne Kosove trupi diplomatik dhe zyrat konsullore ne kosove nuk jane operative...


  Albmaster

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  jan jan me kan then qe jan per ate mendova qe e gjej ne internet por jo nuk gjeta asgje.
  me kan then qe kan marr viza ne ambasade greke per pushime ne greqi .nuk kam pyet mir me kan then diku te spitali ndodhet .
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 11. #11
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  840
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kam ndegjuar se shteti grek leshon viza shum leht per Kosovaret kam shum te aferm qe kan marrur viza edhe spe asnjeri nuk jan te interesuar te shkojn ne greqi

Tema t Ngjashme

 1. Lista e 813 personave n krkim nga Interpoli
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 29-12-2014, 09:16
 2. Polifonia Popullore
  Nga Eni n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-07-2012, 15:27
 3. Libra te rinj
  Nga dodoni n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 89
  Postimi i Fundit: 11-01-2012, 20:14
 4. Kishat, Famullite dhe Misionet... ne Shqiperi, Kosove etj.
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-04-2006, 18:11
 5. Kishat dhe Misionet e Veprimit Katolik ne Shqiperi
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-04-2006, 16:50

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •