Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 17 prej 17
 1. #1
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  33
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Te Qeshim Pak Me Kamera Te Fshehta :)
 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,232
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  shume te bukura videot plako hallal se na bene per qeshur qe ne mengjes rrofsh qe na e ngrite humorin qe ne mengjes

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Franc31
  Anėtarėsuar
  28-01-2008
  Vendndodhja
  Se Them Se Jom Ne Kerkim
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gagghagagaghaghhgaghaghaaghghaghagha duqeeeeee duqeeeeeee na llive

 4. #4
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  hahahahha te bukura
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 5. #5
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  38
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Bledari, po une qe qesh shume me to si t'ja bej?!

  Kamera e fshehte eshte lloji i komedise qe preferoj me se shumti.
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 6. #6
  pėrjashtuar pėr [.] qefi Maska e carbondcd
  Anėtarėsuar
  30-11-2007
  Vendndodhja
  n'Mal
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Alienated Lexo Postimin
  Bledari, po une qe qesh shume me to si t'ja bej?!

  Kamera e fshehte eshte lloji i komedise qe preferoj me se shumti.


  ahamm ndonje herr mund te ndodh edhe kjo  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 11-12-2008 mė 21:47

 7. #7
  Cun Fantastik Maska e Tribal_heart
  Anėtarėsuar
  23-08-2007
  Vendndodhja
  Anej dhe Knej
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hahhah E Ke Myt Plako

 8. #8
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga carbondcd Lexo Postimin
  ahamm ndonje herr mund te ndodh edhe kjo

  http://www.youtube.com/watch?v=Ycdl_K4H-yk

  bo ai i shkreti iku kot per nje kamer te fshehte
  Gjergj Kastrioti org

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  rrofsh o bledi se me bere te qesh me shpirt e lot, kisha kohe pa qeshur me lote.

 10. #10
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  668 falenderime nė 475 postime
  Hajde hip ne makine me kete po deshe


 11. #11
  tHeKtHi MaMa :P
  Anėtarėsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  40
  Postime
  1,722
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  if love is the answer, could you rephrase the question?

 12. #12
  "Lionel Messi" Maska e ali-likova
  Anėtarėsuar
  22-11-2008
  Vendndodhja
  Kumanov/Likov
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o diqa bre ahahahahhahah po pse bre i keni qit bre se u paka bre tu kesh kuku ani me at gjarperin ne wv kukuku paramendo me jau be dukush ju si ja shkepi me ik ska mare ne ato momente ahahahaha

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 14. #14
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  181 falenderime nė 99 postime
  Hahahah ju lumte.Ja edhe nga une nje


  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 15. #15
  gone
  Anėtarėsuar
  15-10-2009
  Postime
  135
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ju flm per keto kamera te fshehura vertet te bejne per te qeshur,

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Darius : 07-02-2010 mė 10:34
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


Tema tė Ngjashme

 1. Kadare: Mbyllja e arkivave tė fshehta, ndotje e rėndė morale
  Nga Orku nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-04-2012, 18:15
 2. Samsung HMX-R10 - kamera mė e vogėl HD
  Nga new-man nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 15:33
 3. E fshehta e Doruntines
  Nga Stavri Trako nė forumin Folklori shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-02-2009, 11:25
 4. Lidhjet e fshehta Vatikan-Islam
  Nga Matrix nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 29-07-2006, 15:13
 5. Njė kamera e fshehtė trondit qeverinė?!
  Nga ALBA nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-05-2004, 15:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •