Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-11-2009
    Postime
    20

    Smile Rroba te ndryshme per gra shtatezane!

    Pershendetje Forumi!

    Shpresoj ta kem hapur temen time ne vendin e duhur!
    Desha te pyesja per ato femra te cilat kane kaluar periudhen e shtatezanise, qe jane shtatezane ose nenat e reja por dhe ato qe sjane shtatezane per mendimin e tyre rrethe veshjeve qe ofrohen per gra shtatezane?

    Une kam qejf te hap nje dyqan ne Tirane dhe po mendoja nese te ofroja nje shume llojshmeri rrobash me nje cilesi shume te mire dhe te importuara nga nje nga vendet i cili mbahet per moden dhe rrobat e tij por doja te dija mendimin tuaj nese rrobat per gra shtatezane mund te ecin? Cfare modelesh para pelqehen? Ose cfare kerkon nje femer shtatezane te shikoj ne dyqan? Dicka qe mund te mungoje per momentin atje?

    Gjithashtu do preferonit te shikoni dhe modele te tjera veshjesh psh fustane mbremjeje, bluza moderne, te brendeshme etj? Apo nuk eshte ide e mire ti besh mix?

    Mirepres cdo komentim e sygjerim!

    Flm..........................

  2. #2
    albania is the best Maska e ismani
    Anėtarėsuar
    14-06-2009
    Vendndodhja
    tetova
    Postime
    583
    ide e mir eshte por nuk ka leke hahahha
    100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

  3. #3
    Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
    Anėtarėsuar
    10-08-2009
    Vendndodhja
    Angli
    Postime
    298
    une kam nje dyqan te tille perballe punes time, e ka vetem rroba per gra shtaezane edhe per bebe deri 1 vjec, me sa kam pa nga xhami. sa per moden ndryshon sipas sezonit, e ne fakt eshte ajo cfare eshte ne mode per femrat ne pergjithsi po vetem se me te gjera e me te gjata apo me llastik.
    U cant judge a book by its cover but you can tell its price

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-11-2009
    Postime
    20
    Citim Postuar mė parė nga Linda-uk Lexo Postimin
    une kam nje dyqan te tille perballe punes time, e ka vetem rroba per gra shtaezane edhe per bebe deri 1 vjec, me sa kam pa nga xhami. sa per moden ndryshon sipas sezonit, e ne fakt eshte ajo cfare eshte ne mode per femrat ne pergjithsi po vetem se me te gjera e me te gjata apo me llastik.
    Linda Flm per pergjigjen. Vura re se vendodja jote ketu ne forum thote UK ;-) ! Dyqanin e ke pare ne tirane apo ne uk?

    Po te ishte ti a do investoje ne rroba per shatezani gjate shtatezanise? Apo thjesht do mundoheshe ta shtyje me rroba te gjera? Pasi kam degjuar ka femra te cilat nuk parapelqejne te blejne/harxhojne leke duke blere rroba per shtatezani pasi mendojne ta shtyjne ashtu, pasi cmimet e rrobave per gra shtatzane jane pak te larta!

  5. #5
    Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
    Anėtarėsuar
    10-08-2009
    Vendndodhja
    Angli
    Postime
    298
    Une jetoj e punoj ne Angli, pra dyqanin e kam pare ne Angli.
    Po te isha une normale qe do te investoja per ate rehati ne veshje qe eshte mese i nevojshem gjate asaj periudhe, mendoj qe eshte shume e rendesishme.
    U cant judge a book by its cover but you can tell its price

  6. #6
    Citim Postuar mė parė nga BellaTironce Lexo Postimin
    Linda Flm per pergjigjen. Vura re se vendodja jote ketu ne forum thote UK ;-) ! Dyqanin e ke pare ne tirane apo ne uk?

    Po te ishte ti a do investoje ne rroba per shatezani gjate shtatezanise? Apo thjesht do mundoheshe ta shtyje me rroba te gjera? Pasi kam degjuar ka femra te cilat nuk parapelqejne te blejne/harxhojne leke duke blere rroba per shtatezani pasi mendojne ta shtyjne ashtu, pasi cmimet e rrobave per gra shtatzane jane pak te larta!
    Varet se ne cfare zone e hap dyqanin. Nqs ne zonen tende ka me teper gra shtepiake, 99% te rasteve ato thjesht do ta kalojne shtatezanine me rroba te gjera. Nqs e hap ne nje zone biznesi ku ke te besh me gra qe ju duhet te vishen mire, me kostume, apo rroba te mira, ato do ta harxhojne lekun.

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-11-2009
    Postime
    20
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Varet se ne cfare zone e hap dyqanin. Nqs ne zonen tende ka me teper gra shtepiake, 99% te rasteve ato thjesht do ta kalojne shtatezanine me rroba te gjera. Nqs e hap ne nje zone biznesi ku ke te besh me gra qe ju duhet te vishen mire, me kostume, apo rroba te mira, ato do ta harxhojne lekun.
    Infinity flm shume per pergjigjen! Ke te drejte dhe zona e dyqanit eshte shume e rendesishme!
    Cdo sygjerim ose koment tjeter e mirepres!

  8. #8
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    per ide mund te shikosh websitin motherhood.com

    per vete me pelqejn bluzat qe jan te gjata
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •