Close
Faqja 8 prej 59 FillimFillim ... 6789101858 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 160 prej 1175
  1. #141
    i/e regjistruar Maska e Kosovar2006
    Anëtarësuar
    23-11-2005
    Postime
    443
    Citim Postuar më parë nga chino Lexo Postimin
    It wasn't english. Nonsense perdoret meanwhile edhe tek ne. Eshte barbarizem si ca fjale arabe qe i kemi si p.sh. Allah, Islam, Hanefi, Ajet, Kuran, e keso gjera. See? I will fucking die giving proofs to hillbillies like you!
    Nonsense and meanwhile WOW did not realise those were in the albanian dictionary. Allah islam Hanefi these are mainly naming words and not replacements or additions like the words Internet Computer etc. and not replacements or additions

    As for your comment on dying well I doubt it, although i respect your commitment
    Ndryshuar për herë të fundit nga Kosovar2006 : 19-06-2010 më 10:34
    BAC, SU KRY

  2. #142
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Citim Postuar më parë nga r'posa Lexo Postimin
    qyre more qa po na thot kjo qika me bisht ? ahahahaa

    Oj ti hanme,

    Te gjithe keta pseudo-musliman kan ne familje nga nje musliman praktikant, dhe te gjithe keta do te anojn automatikisht nga feja e prinderve, familjes ! Dhe un te them qe ne protestat e djeshit kishim edhe nga ata qe se praktikojn besimin, por jan PRO-Besimit !

    Ne Kosove nuk jan 95% musliman. Por 97.7%. Kunder nje pakice qe zbresin nga malet e stublles.
    A i ka hije nje besimtari me genjy ???

  3. #143
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    06-11-2009
    Postime
    323
    O kastravec, Islami nuk osht Kishë Katolike që me pas reforma, kjo fe është autentike qysh ka zbrit në fillim
    Kete fjalor e kan kleriket dhe hoxha te vetshpallur qe bojn politik neper xhamija.
    Feja islame ka nevoj per reform, restrukturim si dhe perfaqësim te denje te nivelin boteror.

  4. #144
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anëtarësuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    u degjeneru edhe kjo teme,Gimche-ja hedh gurin ne lum dhe kta myzlymat e tjere shkojne ta kapin
    Të gjitha gjërat që ne shohim apo duken, janë vetëm një ëndërr brenda një ëndrre

  5. #145
    i/e regjistruar Maska e Fishtani1
    Anëtarësuar
    09-12-2009
    Postime
    1,334
    Shkurt e Shqip

    Po flas per moshen nen 30 vjeq ne Kosove, musliman praktikues jane kryesisht njerez te deshtum ne jete, nje pjese e madhe kane tradite kriminale...mund jap shembuj nga pervoja pesonale qe kryesisht e quajne veten disa musliman... njerez qe po ta shikosh VC e tyre...ne shkolle kane qene ngelesa, kane qene hajna, rrenca etj. qe jane gjendje te vrasin per fejen islame (kontradikte e madhe ku feja duhet mesoj me se paku mbi vrasjet)

    Njerez me te drejte, me humanitar dhe me intelektual ne jeten time qe kam takuar ne Kosove kane qene qe aspak nuk ishin fetar (por ishin moton feja e shqiptarit eshte shqiptaria) por atdhetar/patriot per vendin e tyre.

    Mendoj per 20 vitet e ardhshme, feja islame ka per tu zhdukur ne Kosove dhe Shqiperi dhe ne si popull s'do mbesim prapambetur krahasim me popuj tjere evropian.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Fishtani1 : 19-06-2010 më 10:35

  6. #146
    i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    ne toke
    Postime
    2,171
    Citim Postuar më parë nga gimche Lexo Postimin
    Na trego realitetin mbi shamitë në shkollat e mesme të Danimarkes

    P.S 7 vite kam jetuar në Gjermani dhe atje lejohen femrat me shami nëpër shkolla (jo me ferexhe të jemi të qartë)
    Po mir vet ne turkin ku ish ostmanet e qpiken kete besim te marre vetem per ta qkomtarizu dhe shkatrru yllirin,dhe sot qe thirren si pasardhes te ost manlive,e nuk lejojn neper shkolla mbulesat e femnave e pse tek ne ti lejojm kto gjana.
    Por ti e din bukur se mbulesat nuk kan lidhje me besimin islam(malsi)ajo asht veshje komtare e arabo magjypsav,ata e perdorin tek dy gjinit per me u mbrojt nga rrezet e diellit dhe pluhurit,mirpo ostmanlit qe e kan maru kete besim e kan marr si amblem te tyre shamit se skan pas qka me marr tjeter,kurse yllin dhe hanen i kan marr prej ylliris,se po pritoj me ti spjegu se ti smerr vesh ne keto gjana,se siq e ka pas cekur nji forumist ma heret"te vetmit njerezit si ti me shoqnin tane(rospa)etj si babe e njifni ate qe jav dhunon nanen,kurse baben e vertet e sulmoni."kjo ashte ajo qe ju nuk e dini vehten ku po jeton ne qiell a ne tok,po vetem parat jane zote per juve.

  7. #147
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    bijet e shqiptareve qe lan token me gjak nuk luftun qe femijt e tyre ti futni ne sketerr e me i humb krejt,dhe nuk luftuan qe te vijne ne kosov magjypsoaziatikosllavet me manipulu me femit e tyre,por luftuan per drit e jo per gjana te kota qe ju i organizoni vetem per te fitu materialisht,ti lufto ti shkollosh mundesojav qe te bajne nje jete bile mesatare te gjejne pune me ua hjek dhimten per me te dashurit e tyre(e kam fjalen per femit e deshmoreve)e jo tju bine pseudohogjallar e me jav dhunu fmit e tyre si rasti me kolegun tan te ngusht hogje duken(kastriot duka)
    Por është e drejtë e atyre fëmijëve të zgjedhin vet atë që duan për vete, çka kam faj unë pse ato zgjedhin të mbulohen??!! Unë dhe ti duhet ta respektojmë vendimin e tyre që kanë zgjedhur për vete, e jo ti pengojmë

    Respekt!
    Ti je hija e Kastriotit
    Ti je gjoksi i të madhit Hamzes
    Ti je kullë fuqi baroti...

  8. #148
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga chino Lexo Postimin
    Ishte postimi qe e solle ti qe e tha kete shifer. Lexo:
    Koha.net???!!! Një portal nuk mundet të jetë më i sakt se sa raportet mediatike nga vendi i ngjarjes siç ishte ajo e Top-Channelit, RTK-së, Klan Kosoves, Rrokum TV-së dhe Mesazhit
    Ti je hija e Kastriotit
    Ti je gjoksi i të madhit Hamzes
    Ti je kullë fuqi baroti...

  9. #149
    i/e regjistruar Maska e extreme
    Anëtarësuar
    29-04-2005
    Postime
    1,272
    Citim Postuar më parë nga r'posa Lexo Postimin
    qyre more qa po na thot kjo qika me bisht ? ahahahaa

    Oj ti hanme,

    Te gjithe keta pseudo-musliman kan ne familje nga nje musliman praktikant, dhe te gjithe keta do te anojn automatikisht nga feja e prinderve, familjes ! Dhe un te them qe ne protestat e djeshit kishim edhe nga ata qe se praktikojn besimin, por jan PRO-Besimit !

    Ne Kosove nuk jan 95% musliman. Por 97.7%. Kunder nje pakice qe zbresin nga malet e stublles.


    Ne rregull mor edhe shum jo musliman jan pro liris se besimit jam edhe une nje i tille qe jam kunder keti vendimi per ndalimin e shamijave , por ia terheka verejtjen ati Kosovarit qe ai dhe as kush nuk ka dreit me qujt kerkon si Pseudo musliman per deri sa kta pseudo musliman besojn se jan musliman besojn se Allahu osht Zoti .
    We are all Aliens

  10. #150
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    zürich.swiss
    Postime
    1,134
    Citim Postuar më parë nga gimche Lexo Postimin
    Koha.net???!!! Një portal nuk mundet të jetë më i sakt se sa raportet mediatike nga vendi i ngjarjes siç ishte ajo e Top-Channelit, RTK-së, Klan Kosoves, Rrokum TV-së dhe Mesazhit

    Gimche . Po nuk na tregove se kush pot paguan per keto pune qe ben e din se kujt do i sherbej kjo protest vetem serbise dhe te jesh i bindure se do keni publicitet te mjaftueshem nga medijat serbe me ato thirrjet tuaja idiotike (allahu ekber) neper rruget e kryeqytetit te kosove prishtines


    Juve do ju kisha ndaluar edhe prishtinen jo vetem shamijat (Pse nuk protestuat ndonjeher per ndonje pun tjeter por vetem per shmijat e talibanve??

    Apo pse nuk protestojshi ne kohen kur ishte policija e serbise ne kosove por nuk ju ka ndegjuare kush se jeni te GJALLE dikund

    Do ju kisha lutur te mos na qelbni priashtinen se e kemi kryeqytet ..

    Gimchi ti e ke ber ket video



    Gimchi mos e keqperdore foruminshqiptar per interesa tua talebano mutantisto shtazore

  11. #151
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    Po mir vet ne turkin ku ish ostmanet e qpiken kete besim te marre vetem per ta qkomtarizu dhe shkatrru yllirin,dhe sot qe thirren si pasardhes te ost manlive,e nuk lejojn neper shkolla mbulesat e femnave e pse tek ne ti lejojm kto gjana.
    Por ti e din bukur se mbulesat nuk kan lidhje me besimin islam(malsi)ajo asht veshje komtare e arabo magjypsav,ata e perdorin tek dy gjinit per me u mbrojt nga rrezet e diellit dhe pluhurit,mirpo ostmanlit qe e kan maru kete besim e kan marr si amblem te tyre shamit se skan pas qka me marr tjeter,kurse yllin dhe hanen i kan marr prej ylliris,se po pritoj me ti spjegu se ti smerr vesh ne keto gjana,se siq e ka pas cekur nji forumist ma heret"te vetmit njerezit si ti me shoqnin tane(rospa)etj si babe e njifni ate qe jav dhunon nanen,kurse baben e vertet e sulmoni."kjo ashte ajo qe ju nuk e dini vehten ku po jeton ne qiell a ne tok,po vetem parat jane zote per juve.
    Mas pari mos ofendo ne moral per derisa dikush ty nuk te ofendon (ne krejt postimet e mia askund ste kam ofendu).
    Sa i perket asaj se a është simbol turk apo obligim Islam për këtë nuk kam të drejtë unë të flas më së miri e shpjegon vet libri i Zotit: "O ti Pejgamber, thuaju grave tua, bijave tua dhe grave të besimtarëve le t’i vënë shamitë (mbulojë) e veta mbi trupin e tyre, pse kjo është më afër që ato të njihen (se nuk janë rrugaçe) e të mos ofendohen. All-llahu fal gabimet e kaluara, Ai është mëshirues." (Kur'an 33:59)
    Ti je hija e Kastriotit
    Ti je gjoksi i të madhit Hamzes
    Ti je kullë fuqi baroti...

  12. #152
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga drifilon Lexo Postimin
    Gimche . Po nuk na tregove se kush pot paguan per keto pune qe ben e din se kujt do i sherbej kjo protest vetem serbise dhe te jesh i bindure se do keni publicitet te mjaftueshem nga medijat serbe me ato thirrjet tuaja idiotike (allahu ekber) neper rruget e kryeqytetit te kosove prishtines


    Juve do ju kisha ndaluar edhe prishtinen jo vetem shamijat (Pse nuk protestuat ndonjeher per ndonje pun tjeter por vetem per shmijat e talibanve??

    Apo pse nuk protestojshi ne kohen kur ishte policija e serbise ne kosove por nuk ju ka ndegjuare kush se jeni te GJALLE dikund

    Do ju kisha lutur te mos na qelbni priashtinen se e kemi kryeqytet ..

    Gimchi ti e ke ber ket video

    http://www.youtube.com/watch?v=RfBlycQRbsU

    Gimchi mos e keqperdore foruminshqiptar per interesa tua talebano mutantisto shtazore
    Personalisht kam marrë pjesë në protestat e lëvizjes Vetëvendosje dhe do të marrë pjesë gjithnjë, gjithashtu kam marrë pjesë edhe në disa protesta të OVL-së dhe jo vetëm kaq gjithëmonë do të dal në protesta për sa të jetë në pyetje identiteti kombëtar e fetar dhe për sa të jetë ajo protestë në mbrojtje të interesave kombëtare e fetare.
    Sa i përket videos, ajo video është bërë nga Radio Pendimi, e kam shkarkuar nga ajo faqe dhe e kam publikuar në YouTube.
    Forumin shqiptar e perdori për ti shfaq qendrimet e mia në idealet kombëtare, fetare, politike, kulturore dhe sportive mendoj se kjo e drejtë e imja nuk varet nga pikëpamjet e tua.
    Ti je hija e Kastriotit
    Ti je gjoksi i të madhit Hamzes
    Ti je kullë fuqi baroti...

  13. #153
    i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    ne toke
    Postime
    2,171
    Citim Postuar më parë nga gimche Lexo Postimin
    Mas pari mos ofendo ne moral per derisa dikush ty nuk te ofendon (ne krejt postimet e mia askund ste kam ofendu).
    Sa i perket asaj se a është simbol turk apo obligim Islam për këtë nuk kam të drejtë unë të flas më së miri e shpjegon vet libri i Zotit: "O ti Pejgamber, thuaju grave tua, bijave tua dhe grave të besimtarëve le t’i vënë shamitë (mbulojë) e veta mbi trupin e tyre, pse kjo është më afër që ato të njihen (se nuk janë rrugaçe) e të mos ofendohen. All-llahu fal gabimet e kaluara, Ai është mëshirues." (Kur'an 33:59)
    Un te tregova se kush e ka perpilu quranin e kush e ka rishkru eshte qeshtje tjeter,mbulesat nuk jan qashtje fetare po duhet ta perseris prap mbulesa ashte qashtje nevoje po jo ne Ylliri"ballkan",por ne pjeset e nxehta,etj,etj, po ju me sllavet e keni zbulu nji mundesi te re per me i njollos shqiptaret.Sa i perkete ofendimev jeni vete i ofendaur,e ti nuk ke drejt askend ta ofendosh pasi askush nuk po ta njollos grigjen tande ne po te tregojm se nuk ka nevoj kosova per keto marrina qe ju po i bani.E sa i perket dhunimeve sexuale qe po i bani ju si"hogjallar" ne vashat e gjora,qe se pari po i mbuloni disa me stupc e disa me pare e pastaj edhe po i dhunoni ne emer te zotit e allahut,kjo nuk tolerohet kurrsesi.
    po besoj se do ta merrni denimin e merituar prej shtetit ton,po ma von pasi kem shum pun tjera pa ba,e pastaj do mirremi edhe me ju.

    PS.Pse nuk pergjegjesh konkret pyetjes.,mos i bishtno.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Sharri-Liburna : 19-06-2010 më 13:15

  14. #154
    ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
    Anëtarësuar
    29-09-2006
    Postime
    965
    Citim Postuar më parë nga Kosovar2006 Lexo Postimin


    I nderuar kosovar2006,
    mos ke dert se per fundin e botes flitet ne kete rast qe i ka interesuar edhe muhamedit. Fundi i Arabeve e per Muahmedin eshte fundi!!!! nese populli i ti merr fund ne egzistim!!!!!!!!!!!!!!.


    Mos ke frik se Zoti eshte i meshirshem dhe te hap deren ku don ti te shkojsh edhe pa u hedh ne Er (Kamikaz)

  15. #155
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    Un te tregova se kush e ka perpilu quranin e kush e ka rishkru eshte qeshtje tjeter,mbulesat nuk jan qashtje fetare po duhet ta perseris prap mbulesa ashte qashtje nevoje po jo ne Ylliri"ballkan",por ne pjeset e nxehta,etj,etj, po ju me sllavet e keni zbulu nji mundesi te re per me i njollos shqiptaret.Sa i perkete ofendimev jeni vete i ofendaur,e ti nuk ke drejt askend ta ofendosh pasi askush nuk po ta njollos grigjen tande ne po te tregojm se nuk ka nevoj kosova per keto marrina qe ju po i bani.E sa i perket dhunimeve sexuale qe po i bani ju si"hogjallar" ne vashat e gjora,qe se pari po i mbuloni disa me stupc e disa me pare e pastaj edhe po i dhunoni ne emer te zotit e allahut,kjo nuk tolerohet kurrsesi.
    po besoj se do ta merrni denimin e merituar prej shtetit ton,po ma von pasi kem shum pun tjera pa ba,e pastaj do mirremi edhe me ju.

    PS.Pse nuk pergjegjesh konkret pyetjes.,mos i bishtno.
    Hahahahahaha flet sikur me qenë zëdhenës i qeverisë
    Ok kështu a t'ja lajm kohës me deshmu për këtë punë???!!!
    Unë kam bindjen e plotë se ligji kundër të cilit protestum dje ka mu shfuqize, ndërsa ti ke bindjen se Kosova pasi ti kaloj disa sfida do të merret me neve dhe me "shpërnguljen" tonë. A t'ja lejmë kohës??!!
    Veç edhe diçka a po na premton se pasi të shfuqizohet ligji (nëse ndodh) ti prapë do të vish dhe të perballesh me realitetin e ri, unë të premtoj se nëse ndodh ajo që po thu ti unë kom me ardh ketu ne forum edhe me ju kerku shumë njerëzve të pakten falje para "largimit" tim.

    Respekt!
    Ti je hija e Kastriotit
    Ti je gjoksi i të madhit Hamzes
    Ti je kullë fuqi baroti...

  16. #156
    Citim Postuar më parë nga gimche Lexo Postimin
    Na trego realitetin mbi shamitë në shkollat e mesme të Danimarkes

    P.S 7 vite kam jetuar në Gjermani dhe atje lejohen femrat me shami nëpër shkolla (jo me ferexhe të jemi të qartë)
    Përshëndetje gimche.
    Po gimche kam parë femra me shami edhe në Danimarkë. Për në shkolla të mesme nuk e di, por në shkollën ku kam qenë për të mësuar gjuhën daneze kam parë. Kryesisht kanë qenë nga Iraku dhe Irani ( më pak ).
    Bartja e shamive nga ato femra nuk kishte të bënte fare me fenë. Bile, kur një herë erdhi një grua me shami, po e pyes burrin e saj, i cili nuk ishte mysliman: si ka mundësi gruaja jote me shami, ai m'u përgjigj thjesht: është traditë që gratë të kenë shami në vendin tonë.
    Kjo më shtoj kureshtjen që të bisedoja edhe më mësuesen për punë të shamisë: "Asgjë të keqe, - tha, nuk ka nëse një femre i pëlqen të ketë shami. Ka edhe daneze që mbajnë shami,por nuk lejohet që ajo të jetë me qëllim të caktuar pikërisht me motivacion religjioz, ose thënë më shkurt me motivacion mysliman.

    Gimche unë sot për sot e shoh shumë të dëmshëm nëse aplikohet ligji për përdorimin e shamive në shkollat tona. Jemi shumë prapa botës, prandej kemi punë më të mëdha përpara të pabëra. Zoti i madhërishëm është edhe falës, besoj punën e shamisë nuk na e numëron mëkat të madh dhe do të na e fal. Ne të zëmë sevape duek i ndihmuar njëri tjetrit duke e dashur njëri-tjetrin. Nëse këtu jemi mirë, shamia mbetet shumë e vogël - cikërrimë hesapi.
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  17. #157
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Përshëndetje gimche.
    Po gimche kam parë femra me shami edhe në Danimarkë. Për në shkolla të mesme nuk e di, por në shkollën ku kam qenë për të mësuar gjuhën daneze kam parë. Kryesisht kanë qenë nga Iraku dhe Irani ( më pak ).
    Bartja e shamive nga ato femra nuk kishte të bënte fare me fenë. Bile, kur një herë erdhi një grua me shami, po e pyes burrin e saj, i cili nuk ishte mysliman: si ka mundësi gruaja jote me shami, ai m'u përgjigj thjesht: është traditë që gratë të kenë shami në vendin tonë.
    Kjo më shtoj kureshtjen që të bisedoja edhe më mësuesen për punë të shamisë: "Asgjë të keqe, - tha, nuk ka nëse një femre i pëlqen të ketë shami. Ka edhe daneze që mbajnë shami,por nuk lejohet që ajo të jetë me qëllim të caktuar pikërisht me motivacion religjioz, ose thënë më shkurt me motivacion mysliman.

    Gimche unë sot për sot e shoh shumë të dëmshëm nëse aplikohet ligji për përdorimin e shamive në shkollat tona. Jemi shumë prapa botës, prandej kemi punë më të mëdha përpara të pabëra. Zoti i madhërishëm është edhe falës, besoj punën e shamisë nuk na e numëron mëkat të madh dhe do të na e fal. Ne të zëmë sevape duek i ndihmuar njëri tjetrit duke e dashur njëri-tjetrin. Nëse këtu jemi mirë, shamia mbetet shumë e vogël - cikërrimë hesapi.
    Në Amerikë ka police (myslimane) me shami, në Gjermani dhe Austri femrat që bartin shami mbrohen me ligj, si do që të jetë faleminderit për përshkrim!
    Ti je hija e Kastriotit
    Ti je gjoksi i të madhit Hamzes
    Ti je kullë fuqi baroti...

  18. #158
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Ku shkel turku nuk mbin bari kan then te paret tan,as serbis nuk ja kemi par sherrin sa ja kemi par turqis,ajo na asimiloi dhe akoma po vuajm pasojat e sundimit 500 vjeqar.

  19. #159
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anëtarësuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    Sa shume jane shtu mjekrroshat! Protestojne sepse iu prek burgosja dhe dhuna qe ata ushtrojne mbi grate e veta...Mire qe qeveria e Kosoves ka fillu te marre disa masa, se tani jane 5000, neser behen 50 000 e hajde luftoi pastaj...Shihe Pakistani ca po heq per t'i zhdukur e nuk zhduken rraca e ndyre e talibaneve. Edhe ne Shqiperi keta jane shtuar shume, dhe nuk ka asnje mase ndaj tyre...

  20. #160
    i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
    Anëtarësuar
    27-06-2009
    Vendndodhja
    ne shkolle
    Postime
    2,050
    ky eshte forum per problemet e Shqiperise dhe te shqiptareve ...... c'na duhen neve protestat e arabeve, pakistaneve apo te talebaneve ....???!!! nuk e kuptoj xhanem ....
    "They will not control us, We will be victorious"

Faqja 8 prej 59 FillimFillim ... 6789101858 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •