Close
Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 141
  1. #21
    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    A ka prekje me te madhe te krenarise shqiptare sesa te te thone qe nuk je shtet apo qe je i ardhur ne Ballkan?

    Nuk i di ti mendimet e armiqve per shqiptaret? Sot pasi pe ate emision, e mesove se ca mendojne serbet per ne? Kujtoje se na lavderonin?

    A ka prekje me te madhe te krenarise shqiptare sesa te te thone qe nuk je shtet apo qe je i ardhur ne Ballkan?
    Me e keqe se vrasja dhe mohimi esht poshterimi ndersa me e keqe se kto te gjitha se bashu esht kur e poshterson vet veten

    Une te thash dhe po te them prape se mua nuk me intereson se qfare thone serbet per mua si entitet shqiptare se une nuk i vlersoje mendimet e serbve se qfare mund te thone ata per mua si shqiptare sps une e di se kush jam dhe prej nga vi.

    Keshtu qe te luse te mos i mbivlersosh mendimet e sebve se qfare thone ata per ne shqiptaret si entitet askujt nuk i interesojn keto mendime dhe poashtu serbet nuk e kan ase dije dhe as te drejt per ta percaktuar shtetsin time dhe prejardhjen time .

    Keshtu qe mos i ngatrro gjerat dhe mos u mundo ta hedhesh topin e te luajsh atje ku deshiron ti .



    Nuk i di ti mendimet e armiqve per shqiptaret? Sot pasi pe ate emision, e mesove se ca mendojne serbet per ne? Kujtoje se na lavderonin
    Tashi kjo esht injorance mirpo megjithate po te jap nje pergjigje une zotri sikur te mos i dija mendimet e Armiqve nuk do te hapja fare ket tem mirpo ajo qfare me shqeson mua esht se ju te shqiperis nuk po i dini mendimet dhe qellimet e armiqve dhe qdogje ju esht shenderruar ne mani dhe po e shifni si normale edhe kur esht per te qajtur e vajtuar

  2. #22
    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    A ka prekje me te madhe te krenarise shqiptare sesa te te thone qe nuk je shtet apo qe je i ardhur ne Ballkan?

    Nuk i di ti mendimet e armiqve per shqiptaret? Sot pasi pe ate emision, e mesove se ca mendojne serbet per ne? Kujtoje se na lavderonin?

    sesa te te thone qe nuk je shtet apo qe je i ardhur ne Ballkan?

    NUK KAN MBETU SERBET TE PERCAKTOJNE SHTETSIN TIME DHE PREJARDHJEN TIME KET GJE KUPTOJE SE ESHT SHUME INFERIORE

  3. #23
    Citim Postuar më parë nga Prishtina.C Lexo Postimin
    Me e keqe se vrasja dhe mohimi esht poshterimi ndersa me e keqe se kto te gjitha se bashu esht kur e poshterson vet veten

    Une te thash dhe po te them prape se mua nuk me intereson se qfare thone serbet per mua si entitet shqiptare se une nuk i vlersoje mendimet e serbve se qfare mund te thone ata per mua si shqiptare sps une e di se kush jam dhe prej nga vi.

    Keshtu qe te luse te mos i mbivlersosh mendimet e sebve se qfare thone ata per ne shqiptaret si entitet askujt nuk i interesojn keto mendime dhe poashtu serbet nuk e kan ase dije dhe as te drejt per ta percaktuar shtetsin time dhe prejardhjen time .

    Keshtu qe mos i ngatrro gjerat dhe mos u mundo ta hedhesh topin e te luajsh atje ku deshiron ti .

    Tashi kjo esht injorance mirpo megjithate po te jap nje pergjigje une zotri sikur te mos i dija mendimet e Armiqve nuk do te hapja fare ket tem mirpo ajo qfare me shqeson mua esht se ju te shqiperis nuk po i dini mendimet dhe qellimet e armiqve dhe qdogje ju esht shenderruar ne mani dhe po e shifni si normale edhe kur esht per te qajtur e vajtuar
    Se di se cfare po mundohesh te thuash. Per mua nuk ka asnje rendesi se cfare thone serbet. Un po i mbivleresoj mendimet e serbve? Apo ti qe hap tema me shkrime serbe per te na treguar ne Shkodren?

    Vendi ku deshiroj te hedh topin une esht ai ku mendimi i serbve eshte baraz me zero, pra pa asnje vlere. Keshtu qe permendimin tim kjo teme eshte pa asnje vlere, ashti si disa tema te tjera ne forum ta hapura me artikuj e video serbe qe na mesojne se kush jemi ne shqiptaret.

    Ben mire mos perdoresh "lajmet" serbe per te na share "neve te Shqiperise".

  4. #24
    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    Sic ta thashe, une nuk lexoj gazetat e tv serbe per te mesuar se cfare eshte Shkodra. Ben mire dhe ti te besh te njejten gje.

    Ore shoke nuk jan vetem Gazetat dhe tv.Srbe por kjo qeshtje ka zgjuar vemendje edhe te medijat me te fuqishme evropiane siq esht Psh. ZDF Gjermane i cili i ka kushtuar nje dokumentare kesaj dukurije.


    Mua me teper me shty te hapi ket tem pasi pashe se ky fenomen i paska kaluar kufinjt ballkanit dhe paska arritur edhe deri te mediat me te fuqishme evropiane (Se une e dija edhe me pare ket pun ashtu siq e din shumica e shqiptareve)


    Ndryshuar për herë të fundit nga Prishtina.C : 11-01-2011 më 16:00

  5. #25
    Citim Postuar më parë nga Prishtina.C Lexo Postimin
    NUK KAN MBETU SERBET TE PERCAKTOJNE SHTETSIN TIME DHE PREJARDHJEN TIME KET GJE KUPTOJE SE ESHT SHUME INFERIORE
    Pikerisht ajo qe po thoja. Nuk kan mbetur serbet as te na mesojne se cfare bejme ne shqiptaret. Prandaj mos lexo me gazeta serbe se te eshte bere koka corbe.

  6. #26

  7. #27
    Citim Postuar më parë nga Prishtina.C Lexo Postimin
    Ore shoke nuk jan vetem Gazetat dhe tv.Srbe por kjo qeshtje ka zgjuar vemendje edhe te medijat me te fuqishme evropiane siq esht Psh. ZDF Gjermane i cili i ka kushtuar nje dokumentare kesaj dukurije.


    Mua me teper me shty te hapi ket tem pasi pashe se ky fenomen i paska kaluar kufinjt ballkanit dhe paska arritur edhe deri te mediat me te fuqishme evropiane (Se une e dija edhe me pare ket pun ashtu siq e din shumica e shqiptareve)


    http://www.youtube.com/watch?v=Z6BQQ...layer_embedded
    Kjo eshte teme tjeter. Ato qe na mesonin gazetat serbe ishin per shkodren qe qenka e mbushur me serb. Mos ngatarro dy temat.

    Ne lidhje me kete ta dhashe pergjigjen me pare. Ketu po i vjen e keqja vetem Serbise. Ne ne kete rast vetem po fitojme ca lek, ndersa fshtart serbe po mbushen me gjusem-shqiptare.

  8. #28

  9. #29
    humble
    Anëtarësuar
    24-03-2007
    Vendndodhja
    in M.T's heart
    Postime
    637
    Urime e shum lumturi cifteve. Le te riperterihet Aleanca e Krishtere Pan Ballkanase neperpmejt ketyre martesave ogurmira Si ne Kohen e Huniadit a ne Betejen e Kosoves. Te trashigoheni more motra e vllazen, te trashigoheni me Nora Kelmendit, Gjergj Kastriota e Millosh Kopiliqa qe te na pastrohet kjo tok e shejt Kristjane prej ne Danub e deri ne Kostandinopoje prej thundres te pushtusit turk ...
    Ndryshuar për herë të fundit nga GANGO of SG : 11-01-2011 më 16:07
    Yevgeny Rodionov
    Rroft AMERIKA!

  10. #30
    Citim Postuar më parë nga Kryqi i Paqes Lexo Postimin
    Te gjithe qytetaret shqiptare me kombesi serbe kane te drejta te siguruara me kushtetute, askush nuk mund t'i ndaloje te mos deklarohen si te tille. Ne Shqiperi po ndertojme nje sistem Perendimor dhe per pasoje te lire ne te gjitha aspektet. Ne pak vite ata do te jene qytetare europiane ashtu si ne pra do te jemi qytetare te nje shteti te fuqishem me interesa te perbashketa me miq dhe armiq te perbashket.

    Kta po ta kerkojn Shkodren ju vetem perpara me sisitemet perendimore ore ju duhet te mesoheni dhe te na ndegjoni neve shqiptarve te ish-Jugosllavise se ne ju njofim edhe genjet sllaveve dhe serbve ne veqanti e lereni ma ket injoranc psikike me ato sistemet e juaja perendimore se skeni mbetur ju qe te tejni pioneret e sistemit perendimor



  11. #31
    Citim Postuar më parë nga GANGO of SG Lexo Postimin
    Urime e shum lumturi cifteve. Le te riperterihet Aleanca e Krishtere Pan Ballkanase neperpmejt ketyre martesave ogurmira Si ne Kohen e Huniadit a ne Betejen e Kosoves. Te trashigoheni more motra e vllazen, te trashigoheni me Nora Kelmendit, Gjergj Kastriota e Millosh Kopiliqa qe te na pastrohet kjo tok e shejt prej thundres te pushtusit turk ...
    Me te vertete urime. Neser do bejme ne dokumentare duke i treguar fshatrat serb te mbushur plot me shqiptare. Po ua marrim kalane nga brenda. Duhet ti pergezojme keto heroin qe po sakrifikojne per te shkaterruar Serbine dhe per ta zhdukur se shpejti nga harta e Ballkanit.

  12. #32
    Citim Postuar më parë nga Prishtina.C Lexo Postimin
    Kta po ta kerkojn Shkodren ju vetem perpara me sisitemet perendimore ore ju duhet te mesoheni dhe te na ndegjoni neve shqiptarve te ish-Jugosllavise se ne ju njofim edhe genjet sllaveve dhe serbve ne veqanti e lereni ma ket injoranc psikike me ato sistemet e juaja perendimore se skeni mbetur ju qe te tejni pioneret e sistemit perendimor


    http://www.youtube.com/watch?v=7wagf...layer_embedded
    Edhe une po kerkoj Beogradin. Po une do marr nje *** dhe ata do marrin nje ***. Pse me nje video ne Youtube do e marri Shkodren Serbia?

    Hajde e bejme dhe ne nje video dhe themi qe Kina eshte shqiptare dhe do behemi shteti me i madh ne bote pastaj.

  13. #33
    Citim Postuar më parë nga GANGO of SG Lexo Postimin
    Urime e shum lumturi cifteve. Le te riperterihet Aleanca e Krishtere Pan Ballkanase neperpmejt ketyre martesave ogurmira Si ne Kohen e Huniadit a ne Betejen e Kosoves. Te trashigoheni more motra e vllazen, te trashigoheni me Nora Kelmendit, Gjergj Kastriota e Millosh Kopiliqa qe te na pastrohet kjo tok e shejt prej thundres te pushtusit turk ...

    E psikopat he psikopat nderroje nck.n Me mir do te pershtatej (Mongo of SG.gallen)

  14. #34
    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    Edhe une po kerkoj Beogradin. Po une do marr nje *** dhe ata do marrin nje ***. Pse me nje video ne Youtube do e marri Shkodren Serbia?

    Hajde e bejme dhe ne nje video dhe themi qe Kina eshte shqiptare dhe do behemi shteti me i madh ne bote pastaj.

    Kshtu fillojne serbet pika pika mbushet pusi thot nje fjale e urt shqiptare

  15. #35
    Ne Shkoder qe ne vitet '90 funksionon projekti i meposhtem:

    http://www.rastko.rs/rastko-al/
    Ndryshuar për herë të fundit nga DYDRINAS : 11-01-2011 më 16:14

  16. #36
    Citim Postuar më parë nga Prishtina.C Lexo Postimin
    Kshtu fillojne serbet pika pika mbushet pusi thot nje fjale e urt shqiptare
    Pika pika po mbushen me shqiptare dhe fshtrat serbe

  17. #37
    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    Pikerisht ajo qe po thoja. Nuk kan mbetur serbet as te na mesojne se cfare bejme ne shqiptaret. Prandaj mos lexo me gazeta serbe se te eshte bere koka corbe.

    Ore ti dine ti ndajsh gjerat apo prap fillon te laujsh ping-pong ne rastin ne fjale esht ne pytje Morali Dinjiteti krenaria kombetare shqiptare te cilen po e poshtrojn perdhosin vet shqiptaret e shkodres me deshiren e tyre dhe martesat qe po bejn me Sllavo-shkijet e serbis

    Ndersa esht krejt diqka tjeter ajo se qfare thone serbet per shqiptaret si komb e entitet kjo nuk i intereson askujt edhe une kam mendimin time per serbet si kombe dhe popull KANEBAL.

  18. #38
    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    Pika pika po mbushen me shqiptare dhe fshtrat serbe


    Harroje ato shkodranet e martuara me serbet do te SLLAVIZOHEN SI KAFSHT.

    Historia na mesone se shqiptaret e asimiluar kan qen armiqt me te medhenj te kombit shqiptare si KARAQORQET E MALIT TE ZI (Te cilet ishin katolik shqiptar te malit te zi)

  19. #39
    Citim Postuar më parë nga GANGO of SG Lexo Postimin
    Urime e shum lumturi cifteve. Le te riperterihet Aleanca e Krishtere Pan Ballkanase neperpmejt ketyre martesave ogurmira Si ne Kohen e Huniadit a ne Betejen e Kosoves. Te trashigoheni more motra e vllazen, te trashigoheni me Nora Kelmendit, Gjergj Kastriota e Millosh Kopiliqa qe te na pastrohet kjo tok e shejt Kristjane prej ne Danub e deri ne Kostandinopoje prej thundres te pushtusit turk ...

    HAAAA Tashe e pashe foten tende a ti qenke aje mjerani qe postone foto te prostitutave ketu ne forume me lejo te konstatoje se dukesh si majmun dhe mir ke ber qe ke ikur ne AZI se edhe ashtu si tipe dhe fytyre keqane nuk ke shanse ne evroipe te paket atje shfryje epshet me prostitutat e AZIS

    Me sa duket nga ngjyra dhe lekura ke pamje pakistaneze .

  20. #40
    Citim Postuar më parë nga Prishtina.C Lexo Postimin
    Harroje ato shkodranet e martuara me serbet do te SLLAVIZOHEN SI KAFSHT.

    Historia na mesone se shqiptaret e asimiluar kan qen armiqt me te medhenj te kombit shqiptare si KARAQORQET E MALIT TE ZI (Te cilet ishin katolik shqiptar te malit te zi)
    Kurse une them do jene si Gjergj Kastrioti, qe shkuan qe femije te turku, po se harruan asnjehere atdheun e tyre.

Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •