Close
Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 276
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-05-2002
    Vendndodhja
    Oslo , Norway
    Postime
    472
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    .....tani e tutje po me vjen mire qe nuk kokan te drenices keta pisa qe vrahen ner veti per politik.
    Sharjet dhe broçkullat tuaja, me nder me thanë po ti la ty . Ajo që është e rendësishme është se mësuesi im i gjeografisë "nuk me ka marrë në qafë" se si pretendoje ti në postimet më lartë.

    Me vjen mirë që më në fund po e pranon se Caralluka dhe Baja e Malishevës nuk janë Drenicë.

    Mos harro se në Drenicë ka pasë kovaç e gabel e fara e tyre nuk humbet kollaj. Elez Kovaçi në Brojë, i biri i tij Rifati në Turiçevc, Bajram Kovaçi në Likovc , në Skenderaj, etj.

    Mos je ti pinjoll i tyre? Se i fortë , për sa i kam përcjell shkarravinat tuaja këtu, nuk je hiç.

    Të shkoj ymri duke e sharë Drenicën, o i panafakë!

    Lopa që ishe, medet!
    Ndryshuar për herë të fundit nga lum lumi : 03-01-2011 më 09:56

  2. #42
    Pasioni për shkencën Maska e KILI MERTURI
    Anëtarësuar
    23-01-2008
    Vendndodhja
    evropë
    Postime
    1,838
    ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BËJNË KOSOVEN!


    Kili
    SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
    BAC, U KRYMB!


    Mos të japim vlersime palidhje !
    Nuk jan më kriminel kta djem se ata limajt!
    Sa dihet , jan limajt ata që kan filluar krimin!
    Në dreq të mallkuar të gjithë antishqiptarët dhe tradhtarët e kombit!

  3. #43
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-05-2009
    Vendndodhja
    Iliri
    Postime
    2,914
    Une mendoj se Drenicaku esht forumisti qe gjerat i shef pa ngjyrime e tjeter esht se dikush deshiro te ju ep ngjyra te ndryshme ,e ti bej me fasada.
    Raliteti vret dikend por nuk e ndryshon as rrenjen as esencen e se keqesa duke e shkruar me fjal te bukra ,perndryshe do ishte sipas ksaj logjike te themi se ska as Malishev as Baje te Malisheves e as vrasje e as incidente ...por ajo qe tha se nji numer i malishevasve veten e konsiderojn Drenicas dhe as kush at te drejt smund tua mohoj siq ka ne Drenic Shal e po ashtu ne Dukagjin.
    Me te mira .

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e Drenica 97
    Anëtarësuar
    19-07-2009
    Vendndodhja
    KOSOVE
    Postime
    1,092
    Citim Postuar më parë nga KILI MERTURI Lexo Postimin
    ALBIN ME VETVENDOSJE! DO TA BËJNË KOSOVEN!


    Kili
    SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
    BAC, U KRYMB!


    Mos të japim vlersime palidhje !
    Nuk jan më kriminel kta djem se ata limajt!
    Sa dihet , jan limajt ata që kan filluar krimin!
    Kili.si ja filluan Limajt krimit,a kan rrah najkan,a kan vra najkan?a lidhet kjo vrasje me incidentet ne diten e zgjedhjeve?a duhet te vriten njerzit pas cdo incidenti?
    Ata q vrasin jan Kriminel.
    BAC U KRYMB ,VETVENDOSJA U SHENDRRU NE VETFUNDOSJE.
    .

  5. #45
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-05-2002
    Vendndodhja
    Oslo , Norway
    Postime
    472
    Citim Postuar më parë nga ganimet Lexo Postimin
    Une mendoj se Drenicaku esht forumisti qe gjerat i shef pa ngjyrime e tjeter esht se dikush deshiro te ju ep ngjyra te ndryshme ,e ti bej me fasada.
    Raliteti vret dikend por nuk e ndryshon as rrenjen as esencen e se keqesa duke e shkruar me fjal te bukra ,perndryshe do ishte sipas ksaj logjike te themi se ska as Malishev as Baje te Malisheves e as vrasje e as incidente ...por ajo qe tha se nji numer i malishevasve veten e konsiderojn Drenicas dhe as kush at te drejt smund tua mohoj siq ka ne Drenic Shal e po ashtu ne Dukagjin.
    Me te mira .
    Kosova është e vogël. Të njejtë jemi. Mirëpo t'a shfrytëzosh një rast tragjik sikurse ky i fundit në Bajë të Malishevës ( Llapushë) , e ta quash "turp për Drenicën" siç akuzon ky farë "drenicaku" është magarllak.

    Në vend që t'a korrigjojë injorancën e vet, kakaris se mësuesi i gjeografisë më paska marrë në qafë.

    Dihet tash se Edi Rama në Shqipëri akuzon Qeverinë edhe kur bie shi edhe kur bie borë, të njëjtën gjuhë e shprehin disa "patriotë" këtu në Forum se krejt çka ndodhë në Kosovë, sikurse ky rast i veçuar tragjik, fajet i ka Drenica.

    Në tokë të bukës nuk jeni.
    Ndryshuar për herë të fundit nga lum lumi : 03-01-2011 më 12:03

  6. #46
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    te past ne qaf mesuesi i gjeografis
    As Carralluka as Baja s'jane ne Drenice. Çfare note e ke pase ne gjeografi ti? Carralluka eshte fshat "kufitar" mbasi te dalesh nga Drenica. Per kete debatoj une me ty.Dhe vazhdoj te te them le Drenicen edhe hiqe nofken drenicaku se eshte thjeshte e pakuptimte. Ne Drenice nuk ka ndodhe asnje vrasje per politike.Para lufte jane vra spiune edhe mbas lufte eshte vra nje spiun(polic i Serbise deri me 1999) me gjithe familje(gje qe une se miratoje kurre). Po kurre asnje vrasje e vetme me motive politike.
    Do te duhej ti dije keto gjana edhe pse s'je drenicak.

  7. #47
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Vrasja në Malishevë publikohen emrat e 12 të arrestuarve

    MALISHEVË- Policia e Kosovës ka publikuar emrat e të arrestuarve për ngjarjen e së shtunës në Banjë të Malishevës. Në mesin e të arrestuarve janë edhe djemtë e ish kryetarit të Malishevës, Gani Krasniqi.
    Në një komunikatë për media të policisë thuhet se ata po mbahen në paraburgim për rastin e fundit, ndërsa edhe një tjetër është në kërkim.

    Të arrestuarit janë Emin Gani Krasniqi, Berat Imer Karsniqi, Durim Ilaz Krasniqi, Sylejman Gani Krasniqi, Mehedin Gani Krasniqi, Hazir Skender Krasniqi, Shkumbim Skender Krasniqi, Dardan Skender Krasniqi, Ilaz Ramadan Krasniqi, Ramë Ilaz Krasniqi, Astrit Sheremet Krasniqi, Ilir Hisen Bytyqi.
    Gani Krasniqi ka marrë pjesë në zgjedhje si kandidat për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje.

    Vrasje në Malishevë, identifikohet viktima dhe të plagosurit
    Ora: 2:12-Policia e Kosovës zbardh ngjarjen e së shtunës në Banjë të Malishevës, ku pas një përleshje me armë mbeti i vrarë një person dhe u plagosën 2 të tjerë.
    Burime nga policia bëjnë të ditur se shtetasi Skënder Nazmi Limaj ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar me armë zjarri, ndërsa të plagosur janë i vëllai i tij, Azem Nazmi Limaj dhe djali i vëllait të tij Ilir Behlul Limaj.

    Ngjarja ka ndodhur të shtunën rreth orës 19:30 në restorantin “Kështjella”, pronë e familjes së të vrarit në Banjë.

    Sipas informacioneve nga policia, në vendin e ngjarjes janë gjetur gëzhoja të plumbave të një arme tip automatik dhe të një pistolete.
    Mësohet se policia ka ndaluar 7 persona të dyshuar si pjesëmarrës në përleshjen e armatosur, ndërsa 2 të tjerë janë shpallur në kërkim.

    Sipas policisë, ende nuk janë të qarta motivet e ngjarjes së rëndë.

    http://www.balkanweb.com/kosova/2686...rve-53936.html

  8. #48
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    O kungull une jam drenicak por nuk do thot se duhet ta dij se ku e ka gurin kufiri,ne mes malisheves dhe drenices,eshte e vertet se shumica malisheven e llogarisin si pjes te drenices edhe pse nuk eshte,por kjo nuk ka rendesi,me rendesi eshte se une jam drenicak dhe i fort bile mos te ardhte merzi,tani e tutje po me vjen mire qe nuk kokan te drenices keta pisa qe vrahen ner veti per politik.
    Po kush ***** jeti me mohu diken se a eshte i nje rajoni apo jo,e rrenacak shko thuaj ai qe te ka eduku ne ket frym,e per gjeografi ti mund ta dish vetem hapsiren kah i ke rujt lopet e hiq me shume
    Tash po e shoh edhe shkollen edhe edukaten tande.S'ka asgje te keqe qe une si dij fshatrat qe e kufizojne Gjilanin e Vitine psh ose cili fshat eshte ne Gjilan a Viti po nese une se di cilat fshatra i takojne Drenices, kjo tregon se une nuk jam per me iu thane te tjereve ju sdini kurgje e une i di krejt a?Edhe n'do postime ma heret u tregojshe fort me edukate ti. Ku mbeti edukata?
    Nje tjeter here t'u pat duke shume tragjike pse une jam "lute" per x-shqiptarin me ia nxjerre organe. Tash meqe kta "pisat" s'kokan te Drenices ti s'po merzitesh ma. Cilet jane pisat ,dy palte a. Po njena pale jane nga vetvendosja e ti kanihere po lobon per vv?
    Une e kam nje tjeter pershtypjey t'u ka maru qefi. Ne njeren ane jane te aferm te F.Limes per te cilin ti vjell pa ndale e ne anen tjeter jane familjaret e nje prej fytyrave me te popullarizuara n'Malisheve e qe bazuar ne shenimet tua kontraverze ty s'te perlqen edhe me hiq. Ky person je ti.
    iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii e peshtire.

  9. #49
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Gani Krasniqi ka marrë pjesë në zgjedhje si kandidat për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje.

    ...o lunja vetfundosje bre , se per dit po e vertetoni se jeni VetFundosje...
    bravo po vrani gjin , po e kem kuptu bre qe jeni dor e zgjatur e Serbis.....Qeni nonat jav lavdroft.....

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Edhe tani koha tregon per secilin dhe jeten e tyre..

    Gani Krasniqi dhe Familja e ti te bijen kureth e Albin Kudres kete kurr nuk e kam menduar dhe qe e kam priture.
    Po ja qka do te thot nje pjell e ishte pushtetit te kaluar siq eshte albin kudra dhe shkon jave shtin vrasjen vellezreve ne malishev kjo te jep me se miri me kuptu se per qfare shteti jane keta mutat e fundosjes,,dhe po keta tradhtar jan qe i vran edhe ata para dy vitev ne prishtin ,dhe sot dalin dhe lehin sikur qet n eemrin etyre turp..
    kur tani ju ka dalure kohe te shkojen edhe ne malishev dhe ta tradhtojen ganin me gjithe familje dhe ta shtin ne vrasje me vllezrit e vet,,turp ,kush ishte aj i cili e ber kete jam i sigurte njeqinde per qinde se albin kudra dhe politka e ti,,, edhe nese jan vra pas lufte per politke tani eshte koha me u ndal vrasjet e jo me vazhdu,,po edhe atehere jan vra per keqperdorime e jo per politk po per pasuri dhe jo po vrahen per korrika jo po per pasuri bandat mes veti...
    tani albin kudra del dhe thot hapur qe ne do ti versulem gjdo njerit qe na vjedh voten nes eeshte nevoja edhe me plumba ne kete raste.shihet gjdo dite neper prishtin si qet endacak pas posterav dhe tanime edhe me kallash turp turp politikes se ti dhe atyre qe eperkrahin at mute ....
    Ndryshuar për herë të fundit nga deqani2009 : 03-01-2011 më 12:05

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga lum lumi Lexo Postimin
    Sharjet dhe broçkullat tuaja, me nder me thanë po ti la ty . Ajo që është e rendësishme është se mësuesi im i gjeografisë "nuk me ka marrë në qafë" se si pretendoje ti në postimet më lartë.

    Me vjen mirë që më në fund po e pranon se Caralluka dhe Baja e Malishevës nuk janë Drenicë.

    Mos harro se në Drenicë ka pasë kovaç e gabel e fara e tyre nuk humbet kollaj. Elez Kovaçi në Brojë, i biri i tij Rifati në Turiçevc, Bajram Kovaçi në Likovc , në Skenderaj, etj.

    Mos je ti pinjoll i tyre? Se i fortë , për sa i kam përcjell shkarravinat tuaja këtu, nuk je hiç.

    Të shkoj ymri duke e sharë Drenicën, o i panafakë!

    Lopa që ishe, medet!
    une keta nuk po i jof as a jan magjup as shqipetar,nese je pjell e tyre une nuk mund te ndihmoi gje.
    drenicen nuk e kam sha asnjeher,por kam then se ka ahmaka si tipi jot sa te duash,dhe me ket pajtohemi besoi.
    Nese une jam lop,ti mund te jesh nena e lopes,prandaj zgjedh fjalor e mos verteto se je pjell e atyre qe i ke permend o legen

  12. #52
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    PO ne kete forum degjohen thirrjet e fundosjes ne lufte vllavrase ,tani edhe kjo eshte nje shenje e cila tregon me se miri se qafre mbeshefet prapa tyre dhe do te dal e verteta ne shesh se pas tyre qendron sjherbimis ekret serb i cili ben thirrje per vrasje siq ndodhi ne malishev sikures nje si kishte shkruar ketu se pse nuk i ka vra nja 50 dhjet,,ky ehste shka i shkines jam shume i bindure ne at shkrim se albin kudra gjithe here ben lufte me goje se keta duhen te zhduken dhe te vriten ,dhe ne ket raste ra viktima e par e keti poplli gani krasniqi me familje dhe me te afermit e vete ,,se shkau nuk ka mundur ta shti me popull te vete te prishet tani dule nje kopil i serbis se knusin e majka e ti e ka pasur serb dhe ja qka beri ne malishev dhe prishtin...

  13. #53
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Dhe kudra edhe i ka trimeru qe ata te vednosin dhe te shkojen ne shtepi ti vrasin ata ,shikoni se qka ben politika e serbis ne kry me slbin kudren dhe kliken e ti turp turp........

    Po katastrofe eshte edhe per gani krasniqin qe te bjer pre e kudres dhe te vret vllezer te vete ,po shikoni se qka jan ne gjendje sherbimet sekret serbe te bejen me albin kudren dhe florim krasniqi muti

  14. #54
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-11-2009
    Postime
    220
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    po pse tash vetvendosja na paska faj or te mjer nuk perjashtohet mundesia qe ndonje nga kta te jet simpatizant i LV.V por kjo nuk dote thot qe levizja ka gisht ne ket krim ju lutem mos bieni viktim e prapagandes se spe gjdo shqiptar ne kosove ka simpati ne ndonje subjekt politik dhe nee dikush bjen ndesh me ligjin apo vozit pA patent shofer tash te aguzojm te gjith nje subjekt politik ju lutem mos u beni injorant dhe lokalista L.V.V e ka denuar ket krim makaber dhe kjo duhet te denohet nga tegjith pa parasyesh nga vjen ne at perleshje ne mlisheve sigurisht problemi ka qen per shkak te ndonje problemi te mehershem dhe kursesi politik
    Albin kudra dhe politka e ti e marrur nga serbija ka dore te hekrut ne te ,vete kudra ka be apel qe edhe me arme ti mbrojmi veten,,kures si qet enda cak dalin dhe lehgin ,,turp turp ,,albini i biri nje shkin dhe klikes se ti .

  15. #55
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-05-2002
    Vendndodhja
    Oslo , Norway
    Postime
    472
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    une keta nuk po i jof as a jan magjup as shqipetar,nese je pjell e tyre une nuk mund te ndihmoi gje.
    drenicen nuk e kam sha asnjeher,por kam then se ka ahmaka si tipi jot sa te duash,dhe me ket pajtohemi besoi.
    Nese une jam lop,ti mund te jesh nena e lopes,prandaj zgjedh fjalor e mos verteto se je pjell e atyre qe i ke permend o legen
    Shih sa i menqur je!!

    Lum për mësuesin se sa të mirë e ke drejtëshkrimin! E për gjeografi mos pyet fare!!(sic.!)

    Unik je.

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e getomental
    Anëtarësuar
    18-04-2008
    Vendndodhja
    Shkup-Dardani-Shqipri.
    Postime
    251
    E gjema adini cka mos fyjeni mes vete se turp,nje gje duet t`dini partit e tona ne gjith trevat shqiptare sidomos ne Kosov dhe Ilirid udheqen nga njeres te UDB-es,besoni se ata jan njeres pa pik morali,njeres pa iman,kemba e tyre ska shkel kur deren e Xhamis...Allau jau mart ftyren ishalla se lan ushtart e liris rrugve.

    vlen te diskutohet por jo te fyemi mes vete se turp.
    Adresa jon ne boten e Liris esht: Besa Shqiptare.

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-02-2007
    Postime
    389
    shyqyr qe hani *** ju per PDK en e Thaqin e Limen ne internete s guxoni mu ni,per hater te Kosoves e te shtetit e demokracis po ju durojna qone kryt shpijuna e udbes,se fajet i ka Thaqi e Limaj qe sjan shkiet e magjupt e arapt ne Kosov,po ata krasniqt kan vra po pi ju jep besen qe kan me vra veten e shihni se po i krahasoni vrasjet e 1998 -2000 me vrasjet e sodit,ather jan vra shkije e shpijuna e lderkuca e tash po vrahen atdhetaret e luftetraet qe ekan tregu me veora se qka bene per kosov, e dine dhe gjith bota se kush ishte Thaqi Limaj e UCK,dine nja qe ne rast se Thaqi e PDK i ndodh dine qe jena 1 milion e ni milion shqipatr jena sa 100 milion kena me ju njek deri ne beograd ather,e albini jot shihja e shum vetevendosjes shikonja origjine sllave e turke

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga Drenica 97 Lexo Postimin
    Kili.si ja filluan Limajt krimit,a kan rrah najkan,a kan vra najkan?a lidhet kjo vrasje me incidentet ne diten e zgjedhjeve?a duhet te vriten njerzit pas cdo incidenti?
    Ata q vrasin jan Kriminel.
    BAC U KRYMB ,VETVENDOSJA U SHENDRRU NE VETFUNDOSJE.
    .
    une nuk e kuptoi si mundt njeriu mbrnda nje kohe aq te shkurt te behet ekstremis,sepse kur ka qen ky ganiu ne pdk a ka qen i till apo ka qen engjell,dhe po sa u be me vv na behet ekstremist menjeher.
    perse se keni denu ateher kur ,po ky ganiu bente kerrdi ne malishev per te mbrojt pdk.
    pse nuk thani jan mbush haram si ganiu si ata lamajt dhe diku duhet te pelcas,nuk ka ketu te bej shume me politik,ketu ka te bej me diq tjeter.
    mua nuk do te me qudite fare qe keso marifetesh te na paraqiteshin edhe diku tjeter sepse harami duhet me dal dikah.
    per mendimin tim si mi da nje bagel per gjysem secila pal i ka fry zjarrit

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga daja shneq Lexo Postimin
    shyqyr qe hani *** ju per PDK en e Thaqin e Limen ne internete s guxoni mu ni,per hater te Kosoves e te shtetit e demokracis po ju durojna qone kryt shpijuna e udbes,se fajet i ka Thaqi e Limaj qe sjan shkiet e magjupt e arapt ne Kosov,po ata krasniqt kan vra po pi ju jep besen qe kan me vra veten e shihni se po i krahasoni vrasjet e 1998 -2000 me vrasjet e sodit,ather jan vra shkije e shpijuna e lderkuca e tash po vrahen atdhetaret e luftetraet qe ekan tregu me veora se qka bene per kosov, e dine dhe gjith bota se kush ishte Thaqi Limaj e UCK,dine nja qe ne rast se Thaqi e PDK i ndodh dine qe jena 1 milion e ni milion shqipatr jena sa 100 milion kena me ju njek deri ne beograd ather,e albini jot shihja e shum vetevendosjes shikonja origjine sllave e turke
    Po keta krasniqet ishin te juajt deri dje,si eshte e mundur qe dje ishin hero sot tradhetar si e spjegon ti kete.
    Me sa di une ganiu ishte edhe kryetar,dhe nje kontribues shume i madh i uqk,po qka din ti he kuku per mu me turli bariu po flas-shko more leshoi lopt se i morre ne qaf

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    As Carralluka as Baja s'jane ne Drenice. Çfare note e ke pase ne gjeografi ti? Carralluka eshte fshat "kufitar" mbasi te dalesh nga Drenica. Per kete debatoj une me ty.Dhe vazhdoj te te them le Drenicen edhe hiqe nofken drenicaku se eshte thjeshte e pakuptimte. Ne Drenice nuk ka ndodhe asnje vrasje per politike.Para lufte jane vra spiune edhe mbas lufte eshte vra nje spiun(polic i Serbise deri me 1999) me gjithe familje(gje qe une se miratoje kurre). Po kurre asnje vrasje e vetme me motive politike.
    Do te duhej ti dije keto gjana edhe pse s'je drenicak.
    Qeshte e verteta une jam rrit dhe eduku ne prishtin,e pranoi se nuk i njof kufijt e secilit rajon,siq nuk i njef as ti,une vetem mkam then se shume kush e lidh malisheven me drenic edhe pse nuk eshte,kurse per te vrar te pyes
    Asnje fare fare hiq fare bravo ishalla nuk te kan ndegju me dhjetra nena shqipetare
    Kurse se a jam drenic fare leht mund ta vertetojm me dokumente,por mos u bej si femija se nuk ka lezet te merremi me gjera banale.
    tema eshte per tragjedin qe e kan pregadit partia nan e juaja,prandaj orientoi ne tem te lutem
    Ndryshuar për herë të fundit nga drenicaku : 03-01-2011 më 14:22

Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •