Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 171
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    07-10-2007
    Postime
    9
    Citim Postuar më parë nga alibaba Lexo Postimin
    Ka kohë të gjatë që s'kam dëgju këso gjona, prandaj kjo që thu ose është rren, ose vlen vetëm për të njohurit e tu.
    Se për njerëzit që njoh unë nuk kam dëgju. Kam dëgju për një femër të lagjes që u virgjërua por kjo ishte para 6 viteve.


    Alibaba, me vjen keq qe nuk ke informata ... ashtu sikur edhe shumica e meshkujve ketu. Por te kisha thene te pyesesh ne klinika private , apo thjesht beje nje vizit atje per kurreshtje dhe do ti kesh keto info qe une i kam dhene. Aty pothuajse cdo dy dite shkojne dhe "virgjerohen" ... me vjen keq per kete --- e di eshte realitet i hidhur...dhe sme pelqen aspak por PO -nje numer i konsiderueshem i femrave kosovare e bejn kete gje.

  2. #42
    Texas Ranger Maska e Clauss
    Anëtarësuar
    19-06-2003
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    1,483
    Citim Postuar më parë nga femer Lexo Postimin
    Alibaba, me vjen keq qe nuk ke informata ... ashtu sikur edhe shumica e meshkujve ketu. Por te kisha thene te pyesesh ne klinika private , apo thjesht beje nje vizit atje per kurreshtje dhe do ti kesh keto info qe une i kam dhene. Aty pothuajse cdo dy dite shkojne dhe "virgjerohen" ... me vjen keq per kete --- e di eshte realitet i hidhur...dhe sme pelqen aspak por PO -nje numer i konsiderueshem i femrave kosovare e bejn kete gje.
    uaaaaaa kulmi... ku vete kjo bote!!!
    You were meant for me. Perhaps as a punishment.

  3. #43
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    07-10-2007
    Postime
    9
    Citim Postuar më parë nga land Lexo Postimin
    Meshkujt qe duan me çdo kusht vajza te virgjera jane idiote klasike,harojne te shkretet qe mund te behet sex oral dhe pa u çvirgjeruar....shume e praktikojne kete atje ku tabute jane ende gjalle.....kur do mesohen me idene qe virgjeria nuk eshte asgje?mund ta maresh te virgjer,por ajo ka bere sex oral me te tjere para teje,ose dhe eshte qepur,dhe me vone te tradheton per gjith jeten.Ne fakt keta lloj meshkujsh jane CORNUTO-T me te medhenj.


    Te gjitha keto qe i ke thene jane te verteta . skam cka te shtoj me shume...

  4. #44
    Perjashtuar Maska e R3nato
    Anëtarësuar
    27-08-2003
    Vendndodhja
    TiRoNe
    Postime
    344
    Kta kot lodhen per femra te virgjera se shumica e femrave jan te virgjera mu tek Brima Veshit :P

  5. #45
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    virgjeria nuk ka lidhje me ndershmerine, keshtu qe pak rendesi ka.
    Ndersa une nuk jam i virgjer, as nuk meritoj nje te virgjer.
    Jam dakord me ELDORADO, te gjithe duan dashnore, po pastaj gruan e duan te virgjer, hipokrizi e gjalle.
    Sa nga ata qe deshirojne vajzen e virgjer jane te virgjer edhe vete?

  6. #46
    vlonjate moj ti Maska e bija_e_detit
    Anëtarësuar
    26-03-2005
    Vendndodhja
    ne zemren tende pa te cilen sjetoj dot
    Postime
    365
    kush tha qe spaska goca te tilla kam plottttttttttt shoqe te tilla, ka plot femra qe skane takuar akoma njeriun e duhur seshte ndonje cudi. pastaj jo se virgjeria eshte vlere kete se them, por edhe ne shqiperi eshte bere cik banalitet. nje mikja ime nga fieri me tregonte per njeren nga keto "misset" e fierit qe spaska lene njeri pa shaluar ne fier dhe e ema thote e kam cupen te bukur ndaj ma duan kaq shume. me fal a ja vlen te marresh nje nuse te tille??? eshte tjeter te dashurosh dhe te humbesh je hero por po humbe per here te dyte them se je budalla. keq na vjen po keshtu e mendoj.keshtu qe mbase sduhet diskutuar virgjeria por sa here e ke ngrene nga te tjeret. se edhe te vi nusja edhe ti thote vjerres une me mama qe thua ti kam pasur filanin pastaj filanin pastaj filanin me duket cik si per te qeshur mua.
    ti gjithmone me thua jeta eshte e bukur ndaj te kam jete

  7. #47
    vlonjate moj ti Maska e bija_e_detit
    Anëtarësuar
    26-03-2005
    Vendndodhja
    ne zemren tende pa te cilen sjetoj dot
    Postime
    365

    Talking

    si kane ardhur punet sot seshte ceshtja a eshte e virgjer a jo . puna eshte me sa ka shkuar. se ka qe thone qe ske ce do virgjerine edhe bredhin me ke u del para. po virgjerine e humbe heren e pare moj motra. keta te tjeret nga pas ci ke? apo tani ske ca humb me thuaj
    ti gjithmone me thua jeta eshte e bukur ndaj te kam jete

  8. #48
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    07-10-2007
    Postime
    9
    Citim Postuar më parë nga bija_e_detit Lexo Postimin
    si kane ardhur punet sot seshte ceshtja a eshte e virgjer a jo . puna eshte me sa ka shkuar. se ka qe thone qe ske ce do virgjerine edhe bredhin me ke u del para. po virgjerine e humbe heren e pare moj motra. keta te tjeret nga pas ci ke? apo tani ske ca humb me thuaj



    ncncncncnc , seriozisht se kuptoj une kete.
    Ne shkollen fillore -primary school femijet aq te vegjel jane dhe pelqehen me gjinin e kunder dmth qysh atehere kemi terheqje nga gjinia e kundert. Eshte normale. Me kalimin e kohes kjo rritet dhe ne shkollen e mesme pastaj takojm ndonjerin me te cilin mund te kalojm ne dicka me intime dhe marredhenia seksuale. Normal ajo dihet. Tani , njerezit gjithmon kerkojne , deshirojne te takojn personin e duhur , ate me te cilin ndihen mire dhe kane nje jete seksuale te rehatshme. normale. Shumices i pelqjn edhe avanturat , lojrat dhe kjo jo qe po ndodh tani ne kohet moderrne por gjithmon ka qene keshtu...njerezit duan te provojne , eksperimentojne bla bla bla.


    Femra ja ka humbur virgjerin me njerin te cilin e ka dashur , tani pas kesaj kerkon personin tjeter dhe ndoshta as i dyti i treti dhe keshtu me radh nuk eshte ai i duhuri... normale eshte edhe kjo.E njejta gje sikur dhe te meshkujt eshte per mendimin tim. Kete gje duhet kuptuar meshkujt shqiptar sidomos ata kosovaret...

    Fillimi eshte i veshtire gjithmon.... tjerat qe vijn pas jane te lehta fare. eshte ne pyetje experienca qe nje nje menyre te ndryshon ...kuptohet ajo.

    Virgjeria duhet vleresuar nese nje femer eshte vertet e virgjer...nese nuk eshte "rivirgjeruar" ...lol

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e Jimmi_1978
    Anëtarësuar
    10-11-2006
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    443
    Nuk e kerkoj sepse skam te drejte, por natyrisht duke u bazuar ne mentalitetin shqiptar, ka shume femra te tilla prandaj edhe e cmoj shume.
    Barca

  10. #50
    i larguar :-)) Maska e albunkers
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Vendndodhja
    .............
    Postime
    139
    sa ju intereson virgjeria e nje femre
    aq sa dhe virgjeria ime...?
    .....................................

  11. #51
    Seksiiiii Maska e Ekstravagantja
    Anëtarësuar
    08-04-2007
    Vendndodhja
    Aty afer teje
    Postime
    3
    Une doja vetem te thoja, qe injoranca ska kufi.

  12. #52
    vlonjate moj ti Maska e bija_e_detit
    Anëtarësuar
    26-03-2005
    Vendndodhja
    ne zemren tende pa te cilen sjetoj dot
    Postime
    365

    Thumbs down

    nuk ja vlen te debatoj sepse jemi demokraci dhe sejcili ka te drejte te japi mendimin e tije. thashe edhe me larte se diskutoj hic nje femer qe dashuroi nje here edhe deshtoi kjo mund ti ndodhi kujtdo ne dashuri po shko me te dytin ne krevat pastaj me te tretin pataj me te kartetin mashkull dhe si dihet ku del fundi. me fal po ti spo kerkon njeriun e jetes tende thjesht po kerkon te besh seks, keto femra ndaj deshtojne ne shqiperi flas sepse nje femer qe oppppppppppppp me vrap ne krevat cuni ste merr kurre seriozisht. njeriu nuk njihet duke vajtur me te ne krevat. ndaj edhe ndodh sic tha ajo goca me larte nderron te dytin te tretin te katertin, te 400-tin ke per te nderruar dhe njeri me ty nuk lidhet me kete mendje. per femra te tilla skam piken e respektit dhe sa here kthehem ne shqiperi shikoj se si femra te tilla jane te destinuara te ngelen vetem.... pleqerojne me nenen me baben. se them une kete une them ca kam pare .............
    ti gjithmone me thua jeta eshte e bukur ndaj te kam jete

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e pellumbi
    Anëtarësuar
    30-04-2005
    Postime
    320
    ja dhe une po postoj dicka te vockerr............
    Eshte si barcolet keshtu qe dhe mund te qeshni...........

    Vjen nje cun nga mergimi dhe kerkonte nuse te virgjer...

    Merr te paren nuk ishte e visrgjer e leshon
    po keshtu dhe te dyten...

    Merr te treten, por si per cudi te tij ajo ishte e virgjer...
    megjithate ate e brente dicka dhe merr guzimin dhe e pyet...

    - Si ka mundesi qe je e virgjer
    - Po une e virgjer jam cfare do me shume se kaq.........
    - Une dua te verteten se si ke ngel e virgjer deri tani.....
    - Do me premtosh se nuk do me leshosh......
    - Po te premtoj.....
    - Kur me binte mendja per sex, beja sex anal..........

    dhe kjo eshte sic tha landi.....

    Kuptimin nxirrjani vete........
    Nese ajo qe do te thuash nuk eshte me e mire se heshtja atehere me mire hesht.

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Auroraa
    Anëtarësuar
    02-07-2007
    Vendndodhja
    KOSOVA dhe USA
    Postime
    399
    Pellumbi jo te gjitha te virgjerat ashtu bejne. ka perjashtime gjithmon. Cka Land ka thene eshte e vertet por gjithmon ka perjashtime. dmth nuk jane te gjitha ashtu... Kurse per kete fenomenin ne Kosove qe "femra" ka treguar, eshte e vertet , fatkeqesisht ashtu po ndodh. edhe une njoh raste qe ashtu kane bere... shume keq aaa. Cka ti besh ato femra qe "rivirgjerohen"duan te martohen ... imagjino sa veshtire eshte per to. cfare jete bejne ato ... me genjeshter gjithmon... a jetohet ne genjeshter? nuk je vetvetja.... se kuptoj. zdo kisha mundur ta bej kurr. nejse. Por kungulli mbi uje nuk eci gjithmon...
    Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

  15. #55
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    Alibaba, me vjen keq qe nuk ke informata ... ashtu sikur edhe shumica e meshkujve ketu. Por te kisha thene te pyesesh ne klinika private , apo thjesht beje nje vizit atje per kurreshtje dhe do ti kesh keto info qe une i kam dhene. Aty pothuajse cdo dy dite shkojne dhe "virgjerohen" ... me vjen keq per kete --- e di eshte realitet i hidhur...dhe sme pelqen aspak por PO -nje numer i konsiderueshem i femrave kosovare e bejn kete gje.
    Kur kihet parasysh numri i madh i popullësisë në Prishtinë, nuk janë dhe aq shumë raste. Unë informata kam, por them se nuk është aq i përhapur ky ves.

  16. #56
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    Një vajzë e kish pas zakon me e kep virgjinitetin, po nuk u durojke e bajke marrëdhanie dhe e shkepke prapë. Përsëri shkonte te Doktorri edhe e kepke. Dikur doktorri lodhet e i thotë qe po ta vnoj ni patent edhe çele e mshele sa her dush.

  17. #57
    Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
    Anëtarësuar
    22-06-2006
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    249
    Citim Postuar më parë nga femer Lexo Postimin
    Pse meshkujt shqiptar dhe sidomos ata kosovar i duan femrat e virgjera?

    Prej qe jam kthyer ne Kosove po i shoh disa gjera qe spo me pelqejn aspak ketu. Psh. shume femra shkojne te mjeku dhe qepen per tu bere te virgjera perseri. Por a jane ato te virgjera se... normalisht se jo. Por i mashtrojne meshkujt tone te cilet duan qe femra- gruaja e tyre e ardhshme te jete e virgjer.Pse ndodh kjo ? une personalisht se kuptoj.

    Po te flasesh per kete gje ne perendim do te ishte dukur shume qesharake. Dhe po te shkosh te nje mjek ne perendim per tu qepur -bere e virgjer kinse .. nuk do e kishin bere kurr.

    E hapa kete teme sepse e lexova edhe nje artikull ne gazete ku flitej pikerisht per kete gje. Dhe aty ishin emrat e mjekeve qe i virgjerojne femrat ! lol


    tung
    njehere





    Ti ja bere vetes kete pytje para se te hapje temen se perse i duam femrat e virgjera ne shqiptaret?!
    Normalisht qe sja ke ber vetes sepse do gjeje disa pika ku te argumentoje pasi nje mashkull kur e do nje femer nuk e do per lagjen e do per vete qe te jet me te jo te shkoje me ke ti dale para njeher pastaj te behet grua dhe nene femijesh si te duket kjo?
    Femra duhet te kete nje personalitet ndryshe,nuk duhet te ece me mendimin qe ka meshkuj plot ska gje te bej qejf njeher se asnje mashkull nuk deshiron te mare per grua nje te perdale qe neser pasneser te thon njerzit rruges un e kam kap ate para atij.Femra duhet te tregoje nje maturi me te madhe se mashkulli pasi tek ajo varen shum gjera cdo edukim i femijes vjen nga Nena para sepse ajo meret me femijet dhe nese Nena esht e perdale cfar do bejn femijet sipas teje?
    Do shikojn ate cfar ben Nena do bejn femijet dhe do dalin neper rruge te kqija.
    Sa per ata mjeket ju duhet ta dini qe cdo dit e me shum mjeket kerkojn te bejn gjera qe der dje dukeshin te pamundura dhe te paimagjinuara!! Te kthejn femrat ne virgjerine e tyre kur ata e kan humbur ate virgjerine natyrale esht kundra ligjit te natyres.
    Ndryshuar për herë të fundit nga DI_ANA : 01-12-2007 më 19:11
    If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

  18. #58
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar më parë nga femer Lexo Postimin
    Pse meshkujt shqiptar dhe sidomos ata kosovar i duan femrat e virgjera?

    Prej qe jam kthyer ne Kosove po i shoh disa gjera qe spo me pelqejn aspak ketu. Psh. shume femra shkojne te mjeku dhe qepen per tu bere te virgjera perseri. Por a jane ato te virgjera se... normalisht se jo. Por i mashtrojne meshkujt tone te cilet duan qe femra- gruaja e tyre e ardhshme te jete e virgjer.Pse ndodh kjo ? une personalisht se kuptoj.

    Po te flasesh per kete gje ne perendim do te ishte dukur shume qesharake. Dhe po te shkosh te nje mjek ne perendim per tu qepur -bere e virgjer kinse .. nuk do e kishin bere kurr.

    E hapa kete teme sepse e lexova edhe nje artikull ne gazete ku flitej pikerisht per kete gje. Dhe aty ishin emrat e mjekeve qe i virgjerojne femrat ! lol


    tung
    njehere
    Ndodh sepse ne meshkujt jemi pak te trashe!
    Duam qe gruan ta marrim te virgjer, edhe ne fkat ja ca ndodh, me 150 euro nje femer mund te kthehet perseri e virgjer, faji eshte i gjithi i joni, jo i femrave, ne po e bejm te mundur qe te ndodhe nje gje e tille...

    Eshte komplet e gabuar, por pa u moderuar mentaliteti jone, asgje sdo ndryshoje, deri kur ne te duam qe gruan ta marrim te virgjer, kshu do te jete gjithmone, sepse sa jemi te rinj duam te zem te dashura, kur vjen puna ne martese, e duam gruan e virgjer.. Ky eshte totalisht faji jone qe detyrojme nje femer te beje nje nderhyrje te tille tek gjinekollogu.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  19. #59
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    A është lehtë të dallosh virgjinitetin origjinal nga virgjiniteti i qepur??

  20. #60
    Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
    Anëtarësuar
    22-06-2006
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    249
    Citim Postuar më parë nga alibaba Lexo Postimin
    A është lehtë të dallosh virgjinitetin origjinal nga virgjiniteti i qepur??




    Amon plako se kujtojn se te shkosh te qepesh vaginen do i beje te virgjera pfff esht nje xhest injorance.
    Ky esht nje ofendim ndaj zotit e para punes qe te ndryshosh dicka qe e ka krijuar ai por prandaj njerzit jan aq extremiste sepse ai ju ka lene vullnet te lire dhe ne perfitojm duke ja shperblyer kshu??!!
    Ndryshuar për herë të fundit nga DI_ANA : 01-12-2007 më 19:11
    If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Sa rendesi kane institucionet fetare tek besimi juaj?
    Nga gurl në forumin Toleranca fetare
    Përgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 30-06-2011, 16:31
  2. Vendet me rëndësi historike
    Nga Lekë Rezniqi në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 18-04-2007, 04:53
  3. Kush ka më shumë rëndësi 'dashuria' apo shoqëria'
    Nga Erindi në forumin Tema shoqërore
    Përgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 20-11-2006, 16:41
  4. A ka rendesi emri i universitetit
    Nga MEDEA në forumin Mentori akademik
    Përgjigje: 42
    Postimi i Fundit: 25-07-2003, 10:22
  5. Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 12-07-2003, 14:55

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •