Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-01-2004
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    12

    Konstelacione mendimesh...

    Miliona yje me duket se me ndjekin cdo nate,dhe pa dashur i urrej duke krijuar ndenjen e padeshiruar.Te njejten gje bera dhe me ty,por vecse ty nuk te urreve as te desha,por ty te deshirova,,,,,Ty ,ti qe asnjehere nuk doje ,as nuk me deshiroje,me thoje - je shume e bukur,terheqese,,,,por....
    Gjithmone e kishte te nenvizuar dyshimin e fjaleve te tua,asnjehere nuk ishe i afte te me shpjegove,pasi te duket sikur me konfuzoje mua,duke mos pranuar se ne kete mes ai qe ishte konfuz ishte ti.Une ,nga ana tjeter isha e qarte pasi isha vertete shume ne dijeni per veprimet e mia...
    Nje dite e ftohte,shiu puthte dhunshem xhamat e makines,qe e shtynte me force per ta larguar prej vetes.Ti me kishe marre ne telefon dhe une nuk doja te flisja me ,pasi me tregove anen e dobet te karakterit tend,ate te paaftesise.Nuk te urreva per kete,por une isha me e forte se ty ,une dija si te veproja me pergjegjesi,ndersa ti kishe shume frike.Perse duhet te frikesohesh nga realiteti,?A mund te jetosh gjithmone ne nje genjeshter qe ti e quan lumturi?
    Askush se pranon,ose me mire une se pranoj ,sepse jo te gjithe njerezit jane si une ,jo te gjithe mendojne keshtu,e pra ky eshte ndryshimi im nga ty dhe te gjithe te tjeret.Une nuk kam frike te perballem ,,,,,,,,,kurse ti ke frike ....nga vetja.....nga une...
    Me mire mos jeto,pasi nuk do te jesh i lumtur,,,ti nuk mundesh te jesh i lumtur...asnjehere s'ke per te qene i lumtur..
    Sa keq me vjen per ty,,,me thoshe.....
    Sa per te qeshur,,,,,tani ta them une ty,,,-me vjen vertete shume keq per ty,por une e di arsyen ...kurse ti thjesht i thua pasi i degjon ,,,nuk i i mendon ,asnjehere si ke menduar...
    Fundi i pjeses se pare...
    Jorida
    Turma eshte ajo kafsha elementare ku instikti eshte gjithandej dhe mendimi asgjekundi......

  2. #2
    El-Letėrsia Maska e macia_blu
    Anėtarėsuar
    04-05-2002
    Vendndodhja
    michigan usa
    Postime
    2,492
    anathema, pershendetje!!!
    "Shkolla nuk e ben njeriun me te mencur, e meson te duket i tille" (e.m)

  3. #3
    one in a million Maska e ^VJOSA^
    Anėtarėsuar
    11-05-2002
    Vendndodhja
    OLIMP
    Postime
    323
    mezi po pres pjesen e dyte...
    LuM i RrEmByEr

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-01-2004
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    12
    Kjo ishte thjesht nje PS ne fund te asaj shkeputje shpirterore thjesht per t'ju terhequr vemendjen e ta lexonit ,nuk e di as vete nese ka pjese te dyte,megjithate faleminderit qe e lexuat ,e vleresoj.
    Dhe dicka tjeter nuk jam shume e talentuar ne me te shkruar ose ne te shprehurin e botes sime shpirterore,kjo mund te ndodh ose per faktin se jane shume te nderlikuara ndjenjat e mia ose nuk kam bote shpirterore...lol
    Nejse besoj se mund te kem ndonje zbatice ndjenjash ndonjehere tjeter dhe ju garantoj se do t'ju merzis duke shkruajtur ketu dhe ju duhet ti lexoni ,ju urdheroj....lol
    Do pyesni ju kush jam une qe urdheroj ,por megjithate eshte e mundshme te perpiqesh te kuptosh ose te duash te kuptosh boten shpirterore te dikujt,kjo mund te ndodh thjesht sepse nuk duam te degjojme ose thjesht nga mosinteresimi,
    Kalofshi mire deri ne shkrimin tim tjeter...
    Jorida
    Turma eshte ajo kafsha elementare ku instikti eshte gjithandej dhe mendimi asgjekundi......

  5. #5
    Programues Softueresh Maska e edspace
    Anėtarėsuar
    04-04-2002
    Vendndodhja
    Filadelfia, SHBA
    Postime
    2,573
    Mirė se erdhe nė forum!

    Tė uroj tė pastrosh botėn shpirtėrore nga ndjenjat negative qė ke shprehur.
    Edi

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 47
    Postimi i Fundit: 12-06-2003, 10:58
  2. Pas shume mendimesh e vendosa.
    Nga INDRITI nė forumin Prezantoni veten nė forum
    Pėrgjigje: 28
    Postimi i Fundit: 09-06-2003, 13:25

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •