Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 339 gjithsej

Forumi: Shqipe nė Evropė

Emigrantėt shqiptarė nė Europė, kėtu mund tė bien nė kontakt me njėri-tjetrin, shkėmbejnė informacion dhe shoqėri.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Angli

  Hapur nga boys_ashes, 24-11-2003 15:45
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 79,980
  27-11-2016, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arrow Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Greqi

  Hapur nga rolua, 13-10-2004 04:15
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 42,408
  09-11-2013, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Itali

  Hapur nga katana, 05-03-2003 14:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 33,381
  23-10-2012, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pyetje pėr shqiptarėt nė Francė

  Hapur nga pseudo, 11-03-2008 13:36
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 64,017
  20-04-2018, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A mund te marr vise ne Angli?

  Hapur nga Imbhelena, 09-01-2018 17:35
  viz angli
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 690
  09-01-2018, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqiptarėt nė Zvicėr

  Hapur nga Ada, 08-06-2002 07:06
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 242
  • Lexime: 56,678
  17-11-2017, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga IL__SANTO, 08-05-2010 14:11
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,037
  • Lexime: 93,200
  17-11-2017, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 739
  02-11-2017, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Jam shtatzane....

  Hapur nga monaco, 07-09-2017 05:40
  jam shtatezane....
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 743
  07-09-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqiptarėt nė Hollandė

  Hapur nga Rrap Cungu, 23-02-2003 09:29
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 65,048
  13-06-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Cool Shqiptaret ne Danimarke...

  Hapur nga Arjeta, 14-03-2003 08:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,468
  06-03-2017, 21:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shqiptaret ne Itali.

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 10-06-2012 18:54
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 223
  • Lexime: 22,050
  03-02-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shqiptarėt nė Spanjė

  Hapur nga Arber Sheu, 10-02-2005 07:57
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 71,361
  28-08-2016, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kur ka autobus nga Milano per Shqipri

  Hapur nga V.I.P Member, 04-06-2012 03:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 28,267
  17-08-2016, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shqiptaret nga Suedia

  Hapur nga k63r, 06-09-2003 10:37
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 33,420
  17-07-2016, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shqiptare ne Meksike

  Hapur nga Gimii, 15-07-2016 04:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,729
  15-07-2016, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 13. a mund te studiojm ne France?

  Hapur nga geri891, 13-07-2016 04:54
  france studime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 855
  13-07-2016, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga NUDEL, 30-12-2003 22:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 17,008
  01-02-2016, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,213
  27-10-2015, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 15. mesazh per lulken ne FR

  Hapur nga lellalola, 14-09-2015 08:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,905
  15-09-2015, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. adopted the motto "don't be evil,"

  Hapur nga johnratlif, 16-08-2015 06:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,490
  16-08-2015, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,026
  31-05-2015, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Si mund te shkohet ne Angli

  Hapur nga Xiaaa, 10-03-2015 17:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,904
  24-03-2015, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tė jetuarit nė Norvegji.

  Hapur nga Xiaaa, 06-03-2015 11:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,182
  10-03-2015, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ndokush jeton ne Poloni?

  Hapur nga olinka, 04-05-2011 12:32
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,521
  02-02-2015, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,429
  12-01-2015, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Forumistet ne Greqi.

  Hapur nga maratonomak, 15-06-2010 11:57
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 32,240
  29-09-2014, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A ka shqipetare ne Estoni?

  Hapur nga ANDI_, 11-03-2011 15:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 8,851
  18-09-2014, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mesazh per elektricistat e berlinit

  Hapur nga niko.berlin, 10-09-2014 05:36
  ndihme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,177
  10-09-2014, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shqiptarėt nė Belgjikė

  Hapur nga LediAA, 02-12-2002 05:39
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 388
  • Lexime: 60,340
  20-07-2014, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Shqiptarėt e Kroacisė

  Hapur nga GIUSSEPE, 15-04-2008 21:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 10,077
  08-07-2014, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kroacia

  Hapur nga Kurravica, 08-07-2014 03:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,278
  08-07-2014, 03:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Exclamation Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  Hapur nga Never Say Never, 12-04-2004 17:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 10,106
  23-05-2014, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Shqiptarėt nė Francė

  Hapur nga Siara, 03-12-2002 14:46
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 727
  • Lexime: 86,657
  08-05-2014, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ku te fitoj azil politik ne Evrope?

  Hapur nga taipan, 05-10-2012 11:47
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 38,470
  06-05-2014, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thumbs up Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga ALBA, 12-12-2003 17:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 16,302
  20-04-2014, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Smile Nga Shqiptarėt Nė Gjermani

  Hapur nga ShCakolli, 11-09-2007 14:37
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,475
  18-03-2014, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thumbs up Shqiptarėt nė Deutschland

  Hapur nga Nice_Boy, 20-08-2004 12:59
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 11,725
  18-03-2014, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Exclamation Per ata qe jetojn ne Londer ???

  Hapur nga Stentori, 18-09-2013 07:04
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,056
  12-03-2014, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 33. dokumenta ne angli

  Hapur nga eduard-90, 05-01-2014 21:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,473
  12-03-2014, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Shqiptarėt nė Austri

  Hapur nga kapedani2001, 16-07-2006 14:56
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 276
  • Lexime: 32,757
  21-12-2013, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 35. a kane shqiptaret ne Rusi?

  Hapur nga Rusnod, 15-12-2013 09:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,407
  15-12-2013, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Post si te jetoj ne belgjike?

  Hapur nga eri_eri, 18-11-2013 09:09
  belgjike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,243
  18-11-2013, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,139
  12-11-2013, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Studentët në Rumani

  Hapur nga Io_e_Te, 25-02-2004 15:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 20,773
  27-10-2013, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Pagesat ne Angli...

  Hapur nga e askujt, 17-04-2013 09:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,064
  17-09-2013, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Shqiptaret ne Luksemburg ?

  Hapur nga vetvadi, 07-09-2013 01:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,332
  07-09-2013, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Si te bie ne kontakt me shqiptaret ne Turqi?

  Hapur nga ILMGAP, 01-08-2013 11:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,153
  07-09-2013, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Ndihme urgjente

  Hapur nga ILMGAP, 14-06-2013 13:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,259
  15-06-2013, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,439
  02-06-2013, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Gėzuar dita e abetares

  Hapur nga projekti21_dk, 31-05-2013 21:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,631
  01-06-2013, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Cool A ka ndonje forumist nga Padova?

  Hapur nga Ujku'80, 26-01-2003 19:22
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 9,476
  27-05-2013, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Mjeket shqipetare ne EU/USA?

  Hapur nga Po_ose_po, 07-04-2013 09:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,381
  07-04-2013, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •