Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 336 gjithsej

Forumi: Shqipe nė Evropė

Emigrantėt shqiptarė nė Europė, kėtu mund tė bien nė kontakt me njėri-tjetrin, shkėmbejnė informacion dhe shoqėri.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Angli

  Hapur nga boys_ashes, 24-11-2003 15:45
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 277
  • Lexime: 65,000
  27-11-2016, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arrow Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Greqi

  Hapur nga rolua, 13-10-2004 04:15
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 34,447
  09-11-2013, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Aktivitete dhe organizime nė Itali

  Hapur nga katana, 05-03-2003 14:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 27,292
  23-10-2012, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Shqiptarėt nė Hollandė

  Hapur nga Rrap Cungu, 23-02-2003 09:29
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 58,912
  13-06-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shqiptarėt nė Zvicėr

  Hapur nga Ada, 08-06-2002 07:06
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 49,087
  05-06-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga IL__SANTO, 08-05-2010 14:11
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,036
  • Lexime: 85,915
  13-04-2017, 12:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cool Shqiptaret ne Danimarke...

  Hapur nga Arjeta, 14-03-2003 08:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 10,779
  06-03-2017, 21:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqiptaret ne Itali.

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 10-06-2012 18:54
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 223
  • Lexime: 20,201
  03-02-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqiptarėt nė Spanjė

  Hapur nga Arber Sheu, 10-02-2005 07:57
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 65,831
  28-08-2016, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kur ka autobus nga Milano per Shqipri

  Hapur nga V.I.P Member, 04-06-2012 03:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 24,103
  17-08-2016, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shqiptaret nga Suedia

  Hapur nga k63r, 06-09-2003 10:37
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 30,894
  17-07-2016, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shqiptare ne Meksike

  Hapur nga Gimii, 15-07-2016 04:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,175
  15-07-2016, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. a mund te studiojm ne France?

  Hapur nga geri891, 13-07-2016 04:54
  france studime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 614
  13-07-2016, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga NUDEL, 30-12-2003 22:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 14,969
  01-02-2016, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,721
  27-10-2015, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pyetje pėr shqiptarėt nė Francė

  Hapur nga pseudo, 11-03-2008 13:36
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 120
  • Lexime: 52,735
  01-10-2015, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 13. mesazh per lulken ne FR

  Hapur nga lellalola, 14-09-2015 08:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,109
  15-09-2015, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 14. adopted the motto "don't be evil,"

  Hapur nga johnratlif, 16-08-2015 06:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,261
  16-08-2015, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 742
  31-05-2015, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Si mund te shkohet ne Angli

  Hapur nga Xiaaa, 10-03-2015 17:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,204
  24-03-2015, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė jetuarit nė Norvegji.

  Hapur nga Xiaaa, 06-03-2015 11:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,586
  10-03-2015, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ndokush jeton ne Poloni?

  Hapur nga olinka, 04-05-2011 12:32
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,471
  02-02-2015, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,619
  12-01-2015, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Forumistet ne Greqi.

  Hapur nga maratonomak, 15-06-2010 11:57
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 29,640
  29-09-2014, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 19. A ka shqipetare ne Estoni?

  Hapur nga ANDI_, 11-03-2011 15:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,554
  18-09-2014, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Mesazh per elektricistat e berlinit

  Hapur nga niko.berlin, 10-09-2014 05:36
  ndihme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 980
  10-09-2014, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shqiptarėt nė Belgjikė

  Hapur nga LediAA, 02-12-2002 05:39
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 388
  • Lexime: 55,258
  20-07-2014, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shqiptarėt e Kroacisė

  Hapur nga GIUSSEPE, 15-04-2008 21:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 8,621
  08-07-2014, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kroacia

  Hapur nga Kurravica, 08-07-2014 03:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,095
  08-07-2014, 03:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Exclamation Studentet dhe Shqiptaret e Frances

  Hapur nga Never Say Never, 12-04-2004 17:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,783
  23-05-2014, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Shqiptarėt nė Francė

  Hapur nga Siara, 03-12-2002 14:46
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 727
  • Lexime: 81,513
  08-05-2014, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ku te fitoj azil politik ne Evrope?

  Hapur nga taipan, 05-10-2012 11:47
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 35,053
  06-05-2014, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Thumbs up Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga ALBA, 12-12-2003 17:01
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 14,721
  20-04-2014, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Smile Nga Shqiptarėt Nė Gjermani

  Hapur nga ShCakolli, 11-09-2007 14:37
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,014
  18-03-2014, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thumbs up Shqiptarėt nė Deutschland

  Hapur nga Nice_Boy, 20-08-2004 12:59
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 10,487
  18-03-2014, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Exclamation Per ata qe jetojn ne Londer ???

  Hapur nga Stentori, 18-09-2013 07:04
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,485
  12-03-2014, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 31. dokumenta ne angli

  Hapur nga eduard-90, 05-01-2014 21:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,239
  12-03-2014, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Shqiptarėt nė Austri

  Hapur nga kapedani2001, 16-07-2006 14:56
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 276
  • Lexime: 30,291
  21-12-2013, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 33. a kane shqiptaret ne Rusi?

  Hapur nga Rusnod, 15-12-2013 09:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,799
  15-12-2013, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Post si te jetoj ne belgjike?

  Hapur nga eri_eri, 18-11-2013 09:09
  belgjike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,036
  18-11-2013, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 936
  12-11-2013, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Studentët në Rumani

  Hapur nga Io_e_Te, 25-02-2004 15:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 18,697
  27-10-2013, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pagesat ne Angli...

  Hapur nga e askujt, 17-04-2013 09:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 5,556
  17-09-2013, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Shqiptaret ne Luksemburg ?

  Hapur nga vetvadi, 07-09-2013 01:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,117
  07-09-2013, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Si te bie ne kontakt me shqiptaret ne Turqi?

  Hapur nga ILMGAP, 01-08-2013 11:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,804
  07-09-2013, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ndihme urgjente

  Hapur nga ILMGAP, 14-06-2013 13:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 3,398
  15-06-2013, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,242
  02-06-2013, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Gėzuar dita e abetares

  Hapur nga projekti21_dk, 31-05-2013 21:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,953
  01-06-2013, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Cool A ka ndonje forumist nga Padova?

  Hapur nga Ujku'80, 26-01-2003 19:22
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 8,237
  27-05-2013, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Mjeket shqipetare ne EU/USA?

  Hapur nga Po_ose_po, 07-04-2013 09:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  07-04-2013, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,092
  24-03-2013, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Thumbs up Lutje per pune ne Zvicer

  Hapur nga ardian075, 30-11-2012 20:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,765
  06-03-2013, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Thumbs up Shqiptarėt nė Turqi

  Hapur nga vetvadi, 16-09-2006 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 11,238
  01-03-2013, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •