Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 81 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tė gjithė shqiptarėt e lindur nė Shqipėri, ketu mund tė hapin njihen me miq shokė e tė afėrm qė vizitojnė forumin.

  Moderatorėt:

  1. Bledari,
  2. Darius,
  3. [Perla],
  4. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 64
  • Postime: 17,396
 2. Shqipet nga Kosova mblidhen nė kėtė forum per tu njohur me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. Dar_di,
  2. [Perla],
  3. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 452
  • Postime: 19,883
 3. Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 23
  • Postime: 469
 4. Gjithė shkupjanėt, tetovarėt, dibranėt etj mblidhen nė kėtė cep tė forumit pėr tė nxjerrė mallin me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 785
  • Postime: 31,777
 5. Tė gjithė ēamėt e shpėrngulur nga tokat e tyre, janė tė bashkuar nė kėtė forum.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 47
  • Postime: 1,408
Temat nė Vazhdim
 1. Si mund ta gjej

  Hapur nga Elfi, 10-09-2017 16:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 238
  11-09-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,677
  02-03-2017, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Trungu i familjeve tona!

  Hapur nga Lazo, 28-02-2017 06:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,195
  28-02-2017, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Per te gjithe emigrantet shqipetar...

  Hapur nga agimi travel, 17-08-2016 07:24
  agjensi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,125
  17-08-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

  Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 19:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 19,702
  07-08-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqipetar ne Meksike!

  Hapur nga Gimii, 15-07-2016 04:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,910
  27-07-2016, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nė cilin shtet do dėshironit tė jetonit?

  Hapur nga oliver55, 27-12-2007 19:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 30,512
  09-07-2016, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Urgjent

  Hapur nga astrit122, 21-06-2016 06:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 668
  21-06-2016, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Hapur nga lellalola, 08-09-2015 17:28
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,718
  09-09-2015, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,065
  19-08-2015, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 982
  06-08-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,281
  21-07-2015, 21:52 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Nga jeni dhe ku jetoni

  Hapur nga ABytyqi, 15-02-2012 09:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,439
  26-02-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Reputacioni i Shqiptareve ne 2014-en!

  Hapur nga Keter, 19-11-2014 14:48
  bote, imazhi, reputacioni, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,409
  27-11-2014, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sahit Muja, Miliarderi Shqiptar, Bytyci Company

  Hapur nga Homza, 01-08-2009 16:39
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 62,641
  18-09-2014, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Jeni krenar qe jeni shqiptar?

  Hapur nga Grei, 24-10-2011 12:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 8,366
  15-06-2014, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pse kaq shum inat mes Shqiptareve ?

  Hapur nga Besartb, 11-02-2011 19:56
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,273
  29-04-2014, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,897
  14-02-2014, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,436
  19-01-2014, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post Presidenti konsesual nė Maqedoni!!!!

  Hapur nga prof.lulzim, 17-01-2014 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,563
  17-01-2014, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,252
  27-12-2013, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Arrow pershendetje

  Hapur nga taraj, 28-09-2013 03:25
  rreziko dhe fito :)
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,099
  28-09-2013, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kerkoj ndihme

  Hapur nga vankeka, 20-07-2013 15:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,365
  20-07-2013, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,000
  11-07-2013, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,988
  18-02-2013, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,996
  14-02-2013, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,528
  31-01-2013, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A jep leje strehimi Suedia

  Hapur nga malesori1234, 02-05-2012 03:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,664
  27-01-2013, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,038
  10-10-2012, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Perkthim

  Hapur nga Antinomy, 04-08-2012 20:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,955
  04-08-2012, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Hapur nga Deni_Boy, 15-01-2012 10:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,394
  22-05-2012, 23:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shoqeria kalim kohe apo?

  Hapur nga ermela sweet, 01-04-2012 08:55
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,407
  27-04-2012, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lėvizur: 17 Fror 2012

  Hapur nga ZANOR, 17-02-2012 19:51
  •  
  •  
 22. Ja perse dogja flamurin.....

  Hapur nga TOMY_X, 01-02-2012 06:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,844
  01-02-2012, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,531
  01-02-2012, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 23. A do emigronit sėrish?

  Hapur nga toni007, 04-03-2009 11:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 9,587
  29-11-2011, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,993
  19-10-2011, 02:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,970
  24-07-2011, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,871
  02-04-2011, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Shqiptare te famshem neper bote

  Hapur nga dielli qe lind, 22-02-2011 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,025
  22-02-2011, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  Hapur nga albani1, 02-01-2011 15:34
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,832
  02-01-2011, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Fillet e komunizmit dhe ndikimi hebraik

  Hapur nga komandosi, 18-01-2010 06:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,188
  08-12-2010, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,349
  27-10-2010, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Fshati Busavata

  Hapur nga busavata, 31-10-2009 20:51
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 20,460
  24-08-2010, 23:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pėrse nė Turqi pesė milionė?

  Hapur nga omer mucha, 04-07-2010 10:48
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,620
  08-07-2010, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Jeta e emigrantit dhe vėndi i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Zemrushja, 14-03-2006 11:26
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 13,890
  23-05-2010, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Shqipet Nga Presheva

  Hapur nga Qendi, 01-12-2007 09:17
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,576
  04-04-2010, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Mblidhuni Shqiptarė, kudo qė jeni!

  Hapur nga ervini2005, 25-03-2010 05:33
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,224
  25-03-2010, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pėrshėndės Dibronėt kudo qė janė!

  Hapur nga Mr-Bledi, 05-03-2010 12:05
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,624
  09-03-2010, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,373
  08-03-2010, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •