Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 85 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tė gjithė shqiptarėt e lindur nė Shqipėri, ketu mund tė hapin njihen me miq shokė e tė afėrm qė vizitojnė forumin.

  Moderatorėt:

  1. Bledari,
  2. Darius,
  3. [Perla],
  4. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 64
  • Postime: 17,397
 2. Shqipet nga Kosova mblidhen nė kėtė forum per tu njohur me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. Dar_di,
  2. [Perla],
  3. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 452
  • Postime: 19,884
 3. Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 23
  • Postime: 469
 4. Gjithė shkupjanėt, tetovarėt, dibranėt etj mblidhen nė kėtė cep tė forumit pėr tė nxjerrė mallin me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 785
  • Postime: 31,777
 5. Tė gjithė ēamėt e shpėrngulur nga tokat e tyre, janė tė bashkuar nė kėtė forum.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 47
  • Postime: 1,408
Temat nė Vazhdim
 1. Drita ne malesite e tiranes

  Hapur nga abica, 12-10-2017 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 84
  12-10-2017, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 289
  07-10-2017, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  07-10-2017, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Turizmi i verilindjes

  Hapur nga abica, 05-10-2017 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 61
  05-10-2017, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Si mund ta gjej

  Hapur nga Elfi, 10-09-2017 16:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 384
  11-09-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,777
  02-03-2017, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Trungu i familjeve tona!

  Hapur nga Lazo, 28-02-2017 06:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,231
  28-02-2017, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Per te gjithe emigrantet shqipetar...

  Hapur nga agimi travel, 17-08-2016 07:24
  agjensi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,143
  17-08-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

  Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 19:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 20,020
  07-08-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqipetar ne Meksike!

  Hapur nga Gimii, 15-07-2016 04:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,970
  27-07-2016, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Nė cilin shtet do dėshironit tė jetonit?

  Hapur nga oliver55, 27-12-2007 19:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 30,764
  09-07-2016, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Urgjent

  Hapur nga astrit122, 21-06-2016 06:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 684
  21-06-2016, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 10. vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Hapur nga lellalola, 08-09-2015 17:28
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,750
  09-09-2015, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,133
  19-08-2015, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,006
  06-08-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,311
  21-07-2015, 21:52 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Nga jeni dhe ku jetoni

  Hapur nga ABytyqi, 15-02-2012 09:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,481
  26-02-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Reputacioni i Shqiptareve ne 2014-en!

  Hapur nga Keter, 19-11-2014 14:48
  bote, imazhi, reputacioni, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,434
  27-11-2014, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sahit Muja, Miliarderi Shqiptar, Bytyci Company

  Hapur nga Homza, 01-08-2009 16:39
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 63,272
  18-09-2014, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jeni krenar qe jeni shqiptar?

  Hapur nga Grei, 24-10-2011 12:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 8,481
  15-06-2014, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pse kaq shum inat mes Shqiptareve ?

  Hapur nga Besartb, 11-02-2011 19:56
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,310
  29-04-2014, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,950
  14-02-2014, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,452
  19-01-2014, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Post Presidenti konsesual nė Maqedoni!!!!

  Hapur nga prof.lulzim, 17-01-2014 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,589
  17-01-2014, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,274
  27-12-2013, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Arrow pershendetje

  Hapur nga taraj, 28-09-2013 03:25
  rreziko dhe fito :)
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,115
  28-09-2013, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kerkoj ndihme

  Hapur nga vankeka, 20-07-2013 15:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,380
  20-07-2013, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,022
  11-07-2013, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,017
  18-02-2013, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,018
  14-02-2013, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,566
  31-01-2013, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
 19. A jep leje strehimi Suedia

  Hapur nga malesori1234, 02-05-2012 03:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,696
  27-01-2013, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,100
  10-10-2012, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perkthim

  Hapur nga Antinomy, 04-08-2012 20:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,970
  04-08-2012, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Hapur nga Deni_Boy, 15-01-2012 10:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,516
  22-05-2012, 23:46 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shoqeria kalim kohe apo?

  Hapur nga ermela sweet, 01-04-2012 08:55
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,501
  27-04-2012, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lėvizur: 17 Fror 2012

  Hapur nga ZANOR, 17-02-2012 19:51
  •  
  •  
 24. Ja perse dogja flamurin.....

  Hapur nga TOMY_X, 01-02-2012 06:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,870
  01-02-2012, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,582
  01-02-2012, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A do emigronit sėrish?

  Hapur nga toni007, 04-03-2009 11:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 9,703
  29-11-2011, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,018
  19-10-2011, 02:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,008
  24-07-2011, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,895
  02-04-2011, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Shqiptare te famshem neper bote

  Hapur nga dielli qe lind, 22-02-2011 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,041
  22-02-2011, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  Hapur nga albani1, 02-01-2011 15:34
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,856
  02-01-2011, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Fillet e komunizmit dhe ndikimi hebraik

  Hapur nga komandosi, 18-01-2010 06:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,209
  08-12-2010, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,374
  27-10-2010, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Fshati Busavata

  Hapur nga busavata, 31-10-2009 20:51
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 20,699
  24-08-2010, 23:02 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pėrse nė Turqi pesė milionė?

  Hapur nga omer mucha, 04-07-2010 10:48
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,652
  08-07-2010, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Jeta e emigrantit dhe vėndi i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Zemrushja, 14-03-2006 11:26
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 14,040
  23-05-2010, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •