Close
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 834 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 12:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 60,479
  17-01-2016, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 15:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 30,457
  21-12-2014, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 21:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 47,159
  01-07-2012, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Hapur nga Albo, 01-04-2016 12:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 83,814
  14-05-2018, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Hapur nga Wordless, 01-03-2014 14:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,485
  25-12-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Hapur nga engjellorja, 03-01-2008 04:56
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 12,593
  25-12-2017, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 882
  14-12-2017, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Kur mendoni se do futet Shqiperia ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga Enri, 06-02-2003 09:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 19,256
  14-09-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pėr kė do tė votoni nesėr!?

  Hapur nga Lazo, 24-06-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,827
  04-08-2017, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,626
  26-05-2017, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ilir Meta president!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 27-04-2017 21:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 668
  28-04-2017, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 618
  09-04-2017, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-11-2010 16:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 21,193
  07-04-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 8. PD te regjistrohet nese i mbushet mendja?

  Hapur nga Lazo, 13-03-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,145
  03-04-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,077
  14-03-2017, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ēfarė e bėn njė shef, njė shef tė mirė?

  Hapur nga Lazo, 11-01-2017 18:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 701
  12-01-2017, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2016 16:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 730
  29-12-2016, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: A besoni ne boten tjeter ?

  Hapur nga вlαck'swαn, 31-01-2010 17:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 14,816
  19-10-2016, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,713
  14-10-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: A ėshtė shteti shqiptar i implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 07-10-2015 12:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 27,578
  31-03-2016, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 749
  29-02-2016, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 577
  24-02-2016, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Hapur nga DYDRINAS, 05-09-2013 17:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 9,179
  16-02-2016, 04:04 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Shqiperia NE europiani e frances!!!!!!!!!!!

  Hapur nga Vinjol, 29-01-2016 04:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 619
  29-01-2016, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,709
  31-12-2015, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: 100 ditė tė qeverisjes Rama. Mendimi juaj.

  Hapur nga DYDRINAS, 22-12-2013 11:41
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,907
  17-12-2015, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 17-08-2014 13:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,845
  17-12-2015, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Hapur nga DYDRINAS, 08-11-2013 14:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,499
  17-12-2015, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 4,361
  17-12-2015, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,100
  27-10-2015, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: A kini besim tek ligji e shteti pėr tė mbrojtur jetėn tuaj si qytetarė?

  Hapur nga Albo, 16-03-2015 16:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 30,371
  05-10-2015, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,665
  15-09-2015, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Do nderronit fene apo kombesine?

  Hapur nga shitesi, 04-12-2012 11:49
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 25,273
  13-09-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,669
  13-09-2015, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Si e shihni tė ardhmen e Greqisė pas zgjedhjeve tė fundit?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2015 15:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 6,645
  13-09-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Hapur nga DYDRINAS, 25-01-2014 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,918
  03-09-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: A jeni pėr ndryshime nė qeveri apo pėr largim tė saj?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-02-2015 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,238
  13-08-2015, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 936
  03-08-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!

  Hapur nga DYDRINAS, 14-05-2011 16:10
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 11,829
  19-06-2015, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,314
  25-05-2015, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: Gjiri i Vlores"Deti Adriatik apo Jon" !

  Hapur nga Polumbari, 10-08-2014 11:35
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 10,277
  02-05-2015, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Nga cila krahine jane bosat me te medhej Shqiptar ?

  Hapur nga EuroStar1, 03-04-2011 14:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,768
  25-02-2015, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: A jeni dakort te behet karikature me te vdekurit e "Charlie Hebdo"

  Hapur nga shitesi, 12-01-2015 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,678
  27-01-2015, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Hapur nga VOLSIV, 02-12-2014 03:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,640
  11-12-2014, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,785
  10-12-2014, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: A duhet qė kryeministri Rama tė vizitojė Beogradin?

  Hapur nga Albo, 20-10-2014 10:41
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,669
  16-11-2014, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,505
  05-11-2014, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: A jeni dakort me rritjen e cmimit te energjise?

  Hapur nga VOLSIV, 20-10-2014 10:14
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,212
  28-10-2014, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Hapur nga Albo, 06-08-2014 12:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 16,040
  27-09-2014, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,300
  11-09-2014, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?

  Hapur nga KastroZiso99, 01-04-2007 11:32
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 8,219
  19-08-2014, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lightbulb Partia Forumi Shqiptar ?!

  Hapur nga CRASH, 05-08-2014 09:47
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,361
  06-08-2014, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: A ėshtė Qeveria Rama e implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 12-05-2014 14:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 17,594
  05-08-2014, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •