Close
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 834 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 13:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 58,397
  17-01-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 16:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 29,137
  21-12-2014, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 22:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 45,239
  01-07-2012, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Hapur nga Albo, 01-04-2016 13:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 73,608
  17-02-2018, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Hapur nga Wordless, 01-03-2014 15:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,387
  25-12-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Hapur nga engjellorja, 03-01-2008 05:56
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 12,399
  25-12-2017, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 790
  14-12-2017, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Kur mendoni se do futet Shqiperia ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga Enri, 06-02-2003 10:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 19,001
  14-09-2017, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pėr kė do tė votoni nesėr!?

  Hapur nga Lazo, 24-06-2017 11:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,714
  04-08-2017, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,503
  26-05-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ilir Meta president!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 27-04-2017 22:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 603
  28-04-2017, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  09-04-2017, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-11-2010 17:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 20,754
  07-04-2017, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 8. PD te regjistrohet nese i mbushet mendja?

  Hapur nga Lazo, 13-03-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,064
  03-04-2017, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 995
  14-03-2017, 21:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ēfarė e bėn njė shef, njė shef tė mirė?

  Hapur nga Lazo, 11-01-2017 19:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 639
  12-01-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2016 17:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 673
  29-12-2016, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: A besoni ne boten tjeter ?

  Hapur nga вlαck'swαn, 31-01-2010 18:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 14,526
  19-10-2016, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,528
  14-10-2016, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: A ėshtė shteti shqiptar i implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 07-10-2015 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 27,267
  31-03-2016, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 705
  29-02-2016, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 540
  24-02-2016, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Hapur nga DYDRINAS, 05-09-2013 18:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 8,953
  16-02-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Shqiperia NE europiani e frances!!!!!!!!!!!

  Hapur nga Vinjol, 29-01-2016 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 571
  29-01-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,592
  31-12-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: 100 ditė tė qeverisjes Rama. Mendimi juaj.

  Hapur nga DYDRINAS, 22-12-2013 12:41
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,801
  17-12-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 17-08-2014 14:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,720
  17-12-2015, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Hapur nga DYDRINAS, 08-11-2013 15:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,345
  17-12-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 4,213
  17-12-2015, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,044
  27-10-2015, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: A kini besim tek ligji e shteti pėr tė mbrojtur jetėn tuaj si qytetarė?

  Hapur nga Albo, 16-03-2015 17:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 30,125
  05-10-2015, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,574
  15-09-2015, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Do nderronit fene apo kombesine?

  Hapur nga shitesi, 04-12-2012 12:49
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 24,805
  13-09-2015, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,574
  13-09-2015, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Si e shihni tė ardhmen e Greqisė pas zgjedhjeve tė fundit?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2015 16:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 6,499
  13-09-2015, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Hapur nga DYDRINAS, 25-01-2014 17:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,787
  03-09-2015, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: A jeni pėr ndryshime nė qeveri apo pėr largim tė saj?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-02-2015 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,088
  13-08-2015, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 897
  03-08-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!

  Hapur nga DYDRINAS, 14-05-2011 17:10
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 11,548
  19-06-2015, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,259
  25-05-2015, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: Gjiri i Vlores"Deti Adriatik apo Jon" !

  Hapur nga Polumbari, 10-08-2014 12:35
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,912
  02-05-2015, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Nga cila krahine jane bosat me te medhej Shqiptar ?

  Hapur nga EuroStar1, 03-04-2011 15:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,526
  25-02-2015, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: A jeni dakort te behet karikature me te vdekurit e "Charlie Hebdo"

  Hapur nga shitesi, 12-01-2015 17:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,543
  27-01-2015, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Hapur nga VOLSIV, 02-12-2014 04:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,513
  11-12-2014, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,711
  10-12-2014, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: A duhet qė kryeministri Rama tė vizitojė Beogradin?

  Hapur nga Albo, 20-10-2014 11:41
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,576
  16-11-2014, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,408
  05-11-2014, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: A jeni dakort me rritjen e cmimit te energjise?

  Hapur nga VOLSIV, 20-10-2014 11:14
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,143
  28-10-2014, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Hapur nga Albo, 06-08-2014 13:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 15,855
  27-09-2014, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,263
  11-09-2014, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?

  Hapur nga KastroZiso99, 01-04-2007 12:32
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 8,025
  19-08-2014, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lightbulb Partia Forumi Shqiptar ?!

  Hapur nga CRASH, 05-08-2014 10:47
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,292
  06-08-2014, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: A ėshtė Qeveria Rama e implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 12-05-2014 15:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 17,421
  05-08-2014, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •