Close
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 834 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 13:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 57,183
  17-01-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 16:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 28,471
  21-12-2014, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 22:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 44,275
  01-07-2012, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Hapur nga Albo, 01-04-2016 13:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 68,786
  04-01-2018, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Hapur nga Wordless, 01-03-2014 15:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,317
  25-12-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Hapur nga engjellorja, 03-01-2008 05:56
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 12,376
  25-12-2017, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 690
  14-12-2017, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Kur mendoni se do futet Shqiperia ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga Enri, 06-02-2003 10:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 18,707
  14-09-2017, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pėr kė do tė votoni nesėr!?

  Hapur nga Lazo, 24-06-2017 11:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,626
  04-08-2017, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,331
  26-05-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ilir Meta president!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 27-04-2017 22:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 576
  28-04-2017, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 546
  09-04-2017, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-11-2010 17:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 20,428
  07-04-2017, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 8. PD te regjistrohet nese i mbushet mendja?

  Hapur nga Lazo, 13-03-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,001
  03-04-2017, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 949
  14-03-2017, 21:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ēfarė e bėn njė shef, njė shef tė mirė?

  Hapur nga Lazo, 11-01-2017 19:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 599
  12-01-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2016 17:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 633
  29-12-2016, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: A besoni ne boten tjeter ?

  Hapur nga вlαck'swαn, 31-01-2010 18:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 14,142
  19-10-2016, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,215
  14-10-2016, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: A ėshtė shteti shqiptar i implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 07-10-2015 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 26,842
  31-03-2016, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 682
  29-02-2016, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 521
  24-02-2016, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Hapur nga DYDRINAS, 05-09-2013 18:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 8,695
  16-02-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Shqiperia NE europiani e frances!!!!!!!!!!!

  Hapur nga Vinjol, 29-01-2016 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 557
  29-01-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,429
  31-12-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: 100 ditė tė qeverisjes Rama. Mendimi juaj.

  Hapur nga DYDRINAS, 22-12-2013 12:41
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,683
  17-12-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 17-08-2014 14:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,606
  17-12-2015, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Hapur nga DYDRINAS, 08-11-2013 15:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,198
  17-12-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 4,090
  17-12-2015, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,019
  27-10-2015, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: A kini besim tek ligji e shteti pėr tė mbrojtur jetėn tuaj si qytetarė?

  Hapur nga Albo, 16-03-2015 17:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 29,911
  05-10-2015, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,473
  15-09-2015, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Do nderronit fene apo kombesine?

  Hapur nga shitesi, 04-12-2012 12:49
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 24,431
  13-09-2015, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,480
  13-09-2015, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Si e shihni tė ardhmen e Greqisė pas zgjedhjeve tė fundit?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2015 16:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 6,202
  13-09-2015, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Hapur nga DYDRINAS, 25-01-2014 17:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,691
  03-09-2015, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: A jeni pėr ndryshime nė qeveri apo pėr largim tė saj?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-02-2015 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,898
  13-08-2015, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 874
  03-08-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!

  Hapur nga DYDRINAS, 14-05-2011 17:10
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 11,311
  19-06-2015, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,229
  25-05-2015, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: Gjiri i Vlores"Deti Adriatik apo Jon" !

  Hapur nga Polumbari, 10-08-2014 12:35
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,728
  02-05-2015, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Nga cila krahine jane bosat me te medhej Shqiptar ?

  Hapur nga EuroStar1, 03-04-2011 15:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,352
  25-02-2015, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: A jeni dakort te behet karikature me te vdekurit e "Charlie Hebdo"

  Hapur nga shitesi, 12-01-2015 17:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,393
  27-01-2015, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Hapur nga VOLSIV, 02-12-2014 04:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,361
  11-12-2014, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,661
  10-12-2014, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: A duhet qė kryeministri Rama tė vizitojė Beogradin?

  Hapur nga Albo, 20-10-2014 11:41
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,442
  16-11-2014, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,263
  05-11-2014, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: A jeni dakort me rritjen e cmimit te energjise?

  Hapur nga VOLSIV, 20-10-2014 11:14
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,076
  28-10-2014, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Hapur nga Albo, 06-08-2014 13:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 15,619
  27-09-2014, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,247
  11-09-2014, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?

  Hapur nga KastroZiso99, 01-04-2007 12:32
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 7,839
  19-08-2014, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lightbulb Partia Forumi Shqiptar ?!

  Hapur nga CRASH, 05-08-2014 10:47
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,234
  06-08-2014, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: A ėshtė Qeveria Rama e implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 12-05-2014 15:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 17,198
  05-08-2014, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •