Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 478 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 759
  • Postime: 4,999
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,527
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 646
  • Postime: 5,719
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 77
  • Postime: 586
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 824
  • Postime: 45,734
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 576
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 335
  • Postime: 3,050
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 34,331
  24-02-2018, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 14,619
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 102,555
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,986
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 59,805
  17-02-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,297
  20-02-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,068
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 21:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,968
  18-11-2009, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 13:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 441
  02-03-2018, 22:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 650
  24-02-2018, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 20:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 179
  21-02-2018, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 276
  07-02-2018, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Free internet vodafone albania

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 09:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 585
  28-12-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 416
  27-11-2017, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up windows 7 format

  Hapur nga alazona1, 20-11-2017 11:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 429
  23-11-2017, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 396
  26-08-2017, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 02:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,027
  19-08-2017, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 11:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 310
  24-07-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 536
  05-07-2017, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 808
  13-05-2017, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lightbulb freebitco.in Metod per te bashkpunuar

  Hapur nga Altin12, 20-04-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 694
  20-04-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Liber per programim web

  Hapur nga zeus, 01-03-2017 09:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 930
  03-03-2017, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kur Do Te dale Iphone 7 ne shtijee ??

  Hapur nga visar123, 18-10-2016 10:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 831
  23-02-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Deep Web [Bota e padukshme e internetit ]

  Hapur nga Lazo, 19-02-2017 11:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  19-02-2017, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Si te mbroheni nga adsense dhe affilate scam

  Hapur nga inc-seo, 17-02-2017 19:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 502
  17-02-2017, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Faqja e parė e internetit.

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 16:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  12-01-2017, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??

  Hapur nga Vinjol, 22-11-2016 13:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 891
  12-12-2016, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 16. mp4 vs m4v

  Hapur nga MarioCGardner, 09-12-2016 04:22
  convert mp4 to m4v, converting mp4 to m4v, mp4 to m4v, mp4 to m4v converter, mp4 vs m4v
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 606
  09-12-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Elektronik & Elektricitet

  Hapur nga Tesla Motor, 21-12-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 10,441
  05-12-2016, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 18. programe per fashion design and painting

  Hapur nga DEA27, 18-11-2016 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 454
  18-11-2016, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si instalohet CS 1.6 ne PC?

  Hapur nga enis03, 18-10-2016 10:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 483
  18-10-2016, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Windows vs Linux

  Hapur nga SSALB, 11-09-2002 11:33
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 31,477
  16-10-2016, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 21. AMD FX 4300 apo Intel core i3 6100?

  Hapur nga BItcoin, 16-10-2016 16:00
  amd, core, fx4300, intel, procesor
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 420
  16-10-2016, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up IPTV falas

  Hapur nga IPTV-KS, 04-09-2016 12:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,054
  09-09-2016, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Adversting - CPM - CPC - CPL - CPA ?

  Hapur nga unfame, 09-09-2016 07:52
  cpm cpc cpl cpa
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 585
  09-09-2016, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 620
  05-09-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 684
  01-09-2016, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kodi xbmc

  Hapur nga 383, 22-06-2016 18:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,524
  18-08-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arrow Si te mesoj IT

  Hapur nga dua te mesoj IT, 27-04-2016 21:07
  cisco, informatike, mesoj, network, student
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,039
  29-07-2016, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  22-07-2016, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Simple Budget App (Android)

  Hapur nga Simple Budget, 09-07-2016 06:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 713
  09-07-2016, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,623
  12-05-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 716
  21-04-2016, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. ip konflikt

  Hapur nga altin.manuka, 21-08-2015 17:12
  konflikt, router
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 869
  21-04-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. [Android] Albania News - Shqipėri Lajme

  Hapur nga agentgum, 02-03-2016 23:24
  albania news, shqipėri lajme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,912
  02-03-2016, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,107
  25-02-2016, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 29. KartaKrediti.al dhe Kredi.al

  Hapur nga KuElame, 14-02-2016 17:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 758
  14-02-2016, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Dear Albania

  Hapur nga Pogradecari, 11-02-2016 22:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 677
  11-02-2016, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Weibo ia kalon Twitter-it

  Hapur nga Vinjol, 27-01-2016 07:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 631
  27-01-2016, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 32. S'po kyqet Android ne viber ?

  Hapur nga bekimi36, 01-07-2015 11:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,015
  22-01-2016, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Fitoni para duke chatuar...

  Hapur nga ernas, 12-12-2015 05:57
  fitoni para
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,014
  12-12-2015, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kerkoj nje program.

  Hapur nga DENDED, 08-12-2015 04:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 853
  08-12-2015, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Lightbulb OFERTĖ : Microsoft Windows

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 23-11-2015 13:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 984
  05-12-2015, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ndihm per Paypal

  Hapur nga ferizaj, 12-11-2015 05:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 754
  12-11-2015, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Paypal

  Hapur nga ferizaj, 05-11-2015 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 851
  05-11-2015, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 38. OFFERTĖ: AVAST Antivirus | 1 vit falas

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 31-10-2015 13:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 879
  31-10-2015, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 978
  20-10-2015, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •