Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 472 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 755
  • Postime: 4,991
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 846
  • Postime: 5,525
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 645
  • Postime: 5,716
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 77
  • Postime: 583
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 819
  • Postime: 45,724
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 576
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 335
  • Postime: 3,047
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 13,820
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 31,324
  15-05-2016, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 97,632
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,514
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 56,120
  17-02-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,848
  20-02-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,631
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 21:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,574
  18-11-2009, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 236
  26-08-2017, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 02:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 552
  19-08-2017, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 11:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  24-07-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 411
  05-07-2017, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 694
  13-05-2017, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb freebitco.in Metod per te bashkpunuar

  Hapur nga Altin12, 20-04-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 614
  20-04-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Liber per programim web

  Hapur nga zeus, 01-03-2017 09:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 744
  03-03-2017, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kur Do Te dale Iphone 7 ne shtijee ??

  Hapur nga visar123, 18-10-2016 10:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 724
  23-02-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Deep Web [Bota e padukshme e internetit ]

  Hapur nga Lazo, 19-02-2017 11:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 380
  19-02-2017, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si te mbroheni nga adsense dhe affilate scam

  Hapur nga inc-seo, 17-02-2017 19:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 374
  17-02-2017, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Faqja e parė e internetit.

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 16:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 533
  12-01-2017, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??

  Hapur nga Vinjol, 22-11-2016 13:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 693
  12-12-2016, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. mp4 vs m4v

  Hapur nga MarioCGardner, 09-12-2016 04:22
  convert mp4 to m4v, converting mp4 to m4v, mp4 to m4v, mp4 to m4v converter, mp4 vs m4v
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 503
  09-12-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Elektronik & Elektricitet

  Hapur nga Tesla Motor, 21-12-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,570
  05-12-2016, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. programe per fashion design and painting

  Hapur nga DEA27, 18-11-2016 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 363
  18-11-2016, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Si instalohet CS 1.6 ne PC?

  Hapur nga enis03, 18-10-2016 10:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 378
  18-10-2016, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Windows vs Linux

  Hapur nga SSALB, 11-09-2002 11:33
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 30,147
  16-10-2016, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. AMD FX 4300 apo Intel core i3 6100?

  Hapur nga BItcoin, 16-10-2016 16:00
  amd, core, fx4300, intel, procesor
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 335
  16-10-2016, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 15:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 459
  15-10-2016, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Thumbs up IPTV falas

  Hapur nga IPTV-KS, 04-09-2016 12:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,495
  09-09-2016, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Adversting - CPM - CPC - CPL - CPA ?

  Hapur nga unfame, 09-09-2016 07:52
  cpm cpc cpl cpa
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 493
  09-09-2016, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 493
  05-09-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 520
  01-09-2016, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kodi xbmc

  Hapur nga 383, 22-06-2016 18:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,573
  18-08-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Arrow Si te mesoj IT

  Hapur nga dua te mesoj IT, 27-04-2016 21:07
  cisco, informatike, mesoj, network, student
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 921
  29-07-2016, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 619
  22-07-2016, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Simple Budget App (Android)

  Hapur nga Simple Budget, 09-07-2016 06:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 592
  09-07-2016, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,423
  12-05-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 626
  21-04-2016, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 23. ip konflikt

  Hapur nga altin.manuka, 21-08-2015 17:12
  konflikt, router
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 796
  21-04-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. [Android] Albania News - Shqipėri Lajme

  Hapur nga agentgum, 02-03-2016 23:24
  albania news, shqipėri lajme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,444
  02-03-2016, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 986
  25-02-2016, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 25. KartaKrediti.al dhe Kredi.al

  Hapur nga KuElame, 14-02-2016 17:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  14-02-2016, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dear Albania

  Hapur nga Pogradecari, 11-02-2016 22:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 605
  11-02-2016, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Weibo ia kalon Twitter-it

  Hapur nga Vinjol, 27-01-2016 07:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 562
  27-01-2016, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 28. S'po kyqet Android ne viber ?

  Hapur nga bekimi36, 01-07-2015 11:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 928
  22-01-2016, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Fitoni para duke chatuar...

  Hapur nga ernas, 12-12-2015 05:57
  fitoni para
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 912
  12-12-2015, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kerkoj nje program.

  Hapur nga DENDED, 08-12-2015 04:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 773
  08-12-2015, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lightbulb OFERTĖ : Microsoft Windows

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 23-11-2015 13:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 852
  05-12-2015, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ndihm per Paypal

  Hapur nga ferizaj, 12-11-2015 05:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 679
  12-11-2015, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Paypal

  Hapur nga ferizaj, 05-11-2015 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 779
  05-11-2015, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 34. OFFERTĖ: AVAST Antivirus | 1 vit falas

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 31-10-2015 13:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 802
  31-10-2015, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 862
  20-10-2015, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 738
  20-10-2015, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Iphone 5s App Store

  Hapur nga XIMI.NR1, 29-09-2015 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 666
  29-09-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 36. BukNat - Bukuritė Natyrore

  Hapur nga serialcode, 16-09-2015 19:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 844
  20-09-2015, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 797
  13-09-2015, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Cool Host premium pa pages... (Gratis!)

  Hapur nga IsmailiWeb, 24-08-2015 06:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 917
  24-08-2015, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Question ???

  Hapur nga adem manuka, 13-08-2015 16:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 659
  18-08-2015, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •