Close
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1107 gjithsej

Forumi: Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga Deni_Boy, 06-01-2012 10:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 150
  • Lexime: 43,731
  08-01-2017, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Batutat mė qesharake tė anėtarėve tė Forumit...

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 20-06-2002 01:15
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 602
  • Lexime: 172,247
  20-06-2014, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Hapur nga Sherri, 07-03-2005 13:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,668
  07-03-2005, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Hapur nga alket merolli, 11-12-2012 02:43
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 26,045
  14-10-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Qyfyre [+18]

  Hapur nga Qyfyre, 01-12-2009 08:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 18,918
  14-10-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Emigranti!

  Hapur nga Ciarli, 14-10-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  14-10-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Barcaleta e dites

  Hapur nga prenceedi, 14-11-2008 12:50
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 32,837
  11-10-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Burgu!

  Hapur nga Ciarli, 09-10-2017 04:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 170
  09-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqiperia agroturistike 2013 e ne vijim

  Hapur nga abica, 05-10-2017 12:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  05-10-2017, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Anglezi,Gjermani edhe Shqiptari

  Hapur nga rentaman, 20-03-2014 15:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,294
  05-10-2017, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Edvin Enver Kokaina

  Hapur nga Albo, 16-01-2015 10:55
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,732
  05-10-2017, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Video Humoristike..:)

  Hapur nga e panjohura, 22-04-2012 04:24
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 42,809
  06-07-2017, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Foto Humoristike #1

  Hapur nga Flori, 04-11-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 22,172
  06-05-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. 2043 barsaleta

  Hapur nga 2043, 01-08-2011 13:41
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,019
  • Lexime: 120,953
  22-06-2016, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 465
  15-03-2016, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ide e mrekullueshme

  Hapur nga ILMGAP, 22-02-2010 17:17
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,892
  28-12-2015, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Wink Humor Politikanėsh

  Hapur nga Wrangler, 28-08-2015 06:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,159
  12-09-2015, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gjegjeza

  Hapur nga edi number 2, 07-10-2002 16:45
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 196,918
  02-09-2015, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 974
  25-07-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Voto edhe ti !!

  Hapur nga Wrangler, 21-06-2015 04:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,345
  21-06-2015, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Hajdutet e kazinos

  Hapur nga benseven11, 15-04-2015 22:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 946
  03-06-2015, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,263
  14-02-2015, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,297
  12-02-2015, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ankohu po Deshe

  Hapur nga NIKOLA TESLA, 05-04-2014 17:46
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,444
  27-01-2015, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Wink Harta e re e Shqipėrisė :D

  Hapur nga Wordless, 29-12-2014 17:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,449
  29-12-2014, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Talking Fjalor : Shqip - Turqisht

  Hapur nga km92, 25-07-2006 06:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 35,581
  08-12-2014, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Batuta nga filmat shqiptare

  Hapur nga 2043, 18-11-2012 04:37
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 16,052
  29-09-2014, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Wink Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Hapur nga Wordless, 11-05-2014 12:04
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,320
  15-09-2014, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Nji realitet i hidhur me Cunat

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 11:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,239
  10-08-2014, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 23. MUltimiliarderi Arab :)

  Hapur nga Vinjol, 06-08-2014 20:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 939
  08-08-2014, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,748
  19-06-2014, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,024
  31-05-2014, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Foto Humoristike III

  Hapur nga Deni_Boy, 27-08-2012 17:44
  49 Faqe
  1 2 3 ... 49
  • Pėrgjigje: 977
  • Lexime: 196,403
  22-04-2014, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Blog - perkthyer

  Hapur nga agonny, 31-03-2014 20:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,541
  01-04-2014, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Racial images of serbians / serbs

  Hapur nga Keter, 16-03-2014 00:25
  2 Faqe
  1 2
  racial images of serbians, serbs, ugly
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 6,758
  16-03-2014, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Trimi shqiptar dhe gjarperi!

  Hapur nga Antiproanti, 07-01-2014 20:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,273
  07-01-2014, 20:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,708
  11-11-2013, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. seks me makina, pse jo?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 27-10-2013 05:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,571
  28-10-2013, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kafe bar F/SH

  Hapur nga biligoa, 29-06-2008 22:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 18,143
  23-10-2013, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Hapur nga skender76, 11-09-2013 14:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 7,860
  16-09-2013, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thenie dhe Citime Qesharake

  Hapur nga Mr-Bledi, 24-07-2012 20:09
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 21,595
  13-09-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Te qeshim se bashku...

  Hapur nga pranvera bica, 23-02-2012 16:41
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 14,789
  15-08-2013, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Gruaja e zgjuar dhe burri gėnjeshtar

  Hapur nga Denata, 06-08-2013 14:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,408
  06-08-2013, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,866
  11-06-2013, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 34. ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Hapur nga teta, 22-05-2013 03:37
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,130
  22-05-2013, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Hapur nga Akili-A, 29-04-2013 10:13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,727
  30-04-2013, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Funny videos Me Dublime Shqip

  Hapur nga Arvima, 16-09-2011 16:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,266
  20-04-2013, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 37. 100 fakte pėr Rufi Osmanin

  Hapur nga blerim.neziri, 12-04-2011 03:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,622
  09-04-2013, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Fjale Rakie.

  Hapur nga ARKIA, 20-09-2010 13:20
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 289
  • Lexime: 37,758
  01-03-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Barcoleta 10-iu tu qesh :p

  Hapur nga R3nato, 27-02-2013 18:13
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,092
  27-02-2013, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Teoria e organizimit

  Hapur nga smokkie, 23-02-2013 06:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,370
  23-02-2013, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,365
  22-02-2013, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Kush ėshtė kulmi i ...?

  Hapur nga Flava, 22-02-2003 20:00
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 21,794
  21-01-2013, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •