Close
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 974 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 13,249
  15-01-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 58,885
  30-11-2013, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 28-12-2007 23:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 45,317
  17-02-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 01:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 51,137
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 16:13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,844
  22-01-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 03:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 2,103
  22-01-2018, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Taksat mbi te adhurat nga adsense

  Hapur nga Rajli414, 09-01-2018 14:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 217
  09-01-2018, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Blej Fan Page Cmimi 1500 Top USA

  Hapur nga ExTaSy, 18-11-2017 18:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 306
  18-11-2017, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Programi Financa5

  Hapur nga Ardit92, 25-02-2017 12:46
  financa 5
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 772
  10-11-2017, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 425
  16-10-2017, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 18:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 25,266
  13-10-2017, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 375
  06-10-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Familja rameta nje model i agroturizmit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 261
  06-10-2017, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ekoturizmi i maminasit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 262
  06-10-2017, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Albtelecom

  Hapur nga Dita, 07-11-2002 08:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 10,119
  08-08-2017, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Hapur nga EuroStar1, 19-10-2012 08:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 10,207
  29-07-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 553
  29-06-2017, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,108
  25-06-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 963
  30-05-2017, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 639
  18-03-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,977
  12-01-2017, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Taksa/tatime mbi fitimet nga Paypal?

  Hapur nga Andi1888, 06-01-2017 16:15
  banka, biznes online, paypal, taksa, tatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 751
  06-01-2017, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Privatizimi i ALBTELEKOM.

  Hapur nga andiOS, 01-05-2007 06:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,434
  04-12-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kontabiliteti

  Hapur nga LENTIWTF, 24-04-2011 15:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,989
  26-07-2016, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Taksė progresive? Jo, faleminderit!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-02-2012 07:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 10,613
  27-05-2016, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 605
  08-05-2016, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Insider trading shoket e ecb dhe FED

  Hapur nga HFTengineer, 08-05-2016 21:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 540
  08-05-2016, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 11:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 50,808
  07-05-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Te jesh Lider?

  Hapur nga Xhemis, 05-04-2016 23:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 780
  05-04-2016, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Planifikimi i karrierės nga Hajdin Sejdia

  Hapur nga lesdon, 21-03-2016 09:38
  hajdin, karriera, sejdia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 902
  21-03-2016, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si te besh para online.

  Hapur nga Kleant Rrera, 05-02-2012 21:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 35,578
  17-03-2016, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Tatimi i te ardhurave nga interneti?

  Hapur nga adi700, 15-03-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  15-03-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ideja per te perfituar investime

  Hapur nga Gerberjes, 24-02-2016 10:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 820
  24-02-2016, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 634
  24-02-2016, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 700
  03-02-2016, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up Marrė njė kredi pa sherr sot!

  Hapur nga uni111, 02-02-2016 02:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 564
  02-02-2016, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lightbulb Telenovele : ``Sfida Miliardere``

  Hapur nga REJDI, 06-01-2005 10:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 5,417
  03-01-2016, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kuponat

  Hapur nga Visi27, 14-12-2015 10:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 704
  14-12-2015, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,206
  16-11-2015, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Question Faturat e shit-blerjes se mallit!

  Hapur nga Traveling, 28-09-2015 04:37
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,882
  29-09-2015, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Matematike financiare

  Hapur nga caniforyou, 23-03-2011 14:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 13,194
  11-09-2015, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 798
  27-06-2015, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 723
  02-06-2015, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,022
  11-05-2015, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Debit Card

  Hapur nga Ina Ina, 20-04-2015 14:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 750
  20-04-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 832
  29-03-2015, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Do hap restorant....

  Hapur nga Tironsja, 25-02-2015 02:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,315
  25-02-2015, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 29. A e dini sa i bukur eshte kontabiliteti?

  Hapur nga Era1, 29-12-2004 20:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 26,486
  20-01-2015, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
 30. bisnes fason

  Hapur nga klau dio, 25-12-2014 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,637
  25-12-2014, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Norma baze e interesit ne Rusi shkon 17%!!!

  Hapur nga Kriseida, 17-12-2014 10:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 895
  17-12-2014, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Internship ne Deloitte, KPMG, PWC, etj

  Hapur nga vergodelvine, 12-12-2014 17:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,091
  17-12-2014, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,290
  08-12-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 13,523
  06-12-2014, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •