Close
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1116 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 18:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 50,359
  15-12-2016, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 11:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 57,355
  12-10-2016, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 08:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 33,807
  12-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 20:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 61,950
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 09:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 25,273
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,955
  29-10-2008, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,601
  29-08-2008, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Çfarë ju rënqeth më tepër?

  Hapur nga Kryeplaku, 26-09-2005 09:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 6,727
  10-02-2018, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thėnie tė ndryshme...

  Hapur nga Noellag, 08-10-2011 18:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 178
  • Lexime: 36,213
  10-02-2018, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Magjia!

  Hapur nga Mina, 08-01-2003 09:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 29,143
  19-11-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,344
  18-11-2017, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Efekti i dijes tek njeriu

  Hapur nga Albo, 04-11-2014 15:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,382
  18-11-2017, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,940
  18-11-2017, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Llojet e inteligjencave.

  Hapur nga Lazo, 10-03-2017 17:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 651
  18-11-2017, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sigmund Freud

  Hapur nga lediooo, 21-10-2008 15:11
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,488
  05-10-2017, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si ta dallojmė njė ****?

  Hapur nga Lazo, 07-02-2017 15:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 939
  05-10-2017, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tė dish apo tė kesh?

  Hapur nga AuGuSt_, 13-05-2006 07:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 8,732
  05-10-2017, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Question Si shpjegohen ėndrrat?

  Hapur nga Living in Vain, 01-04-2004 04:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 40,641
  01-08-2017, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Nė “kėrkim” tė unit

  Hapur nga Lazo, 06-04-2017 12:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 611
  12-06-2017, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 11. The lie we live

  Hapur nga Lazo, 18-02-2017 17:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 711
  18-02-2017, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pyetje ,lojra psikologjike

  Hapur nga teta, 07-02-2017 06:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 927
  07-02-2017, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 493
  10-01-2017, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 424
  10-01-2017, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Cfare eshte "JOGA"???

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 17:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,274
  18-10-2016, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Cfar mendoni se mund t'ju bente me te lumtur?

  Hapur nga AlieNation, 01-11-2002 21:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 15,229
  12-10-2016, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Vetmia

  Hapur nga Dito, 08-06-2005 19:45
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 47,821
  12-10-2016, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 16. C'eshte... Miqesia ??

  Hapur nga huggos, 27-12-2002 08:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 35,467
  12-10-2016, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Smile Lorelei

  Hapur nga inez, 26-10-2012 18:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,248
  12-10-2016, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Endrrat...

  Hapur nga Serioze, 01-12-2012 07:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 227
  • Lexime: 110,214
  10-09-2016, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ē'ėshtė "Perceptimi"

  Hapur nga Klevis2000, 31-10-2003 19:01
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 11,873
  05-07-2016, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post metodologjia jo eksperimentale

  Hapur nga enissss, 05-07-2016 17:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 723
  05-07-2016, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,262
  03-06-2016, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ē`ėshtė deja vu?

  Hapur nga KACAKU, 06-06-2002 13:53
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 100
  • Lexime: 18,593
  23-04-2016, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Zoti ka vdekur dhe ne e kemi vrare. Niēe

  Hapur nga Hipnotizuesssi, 29-07-2013 12:57
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 10,672
  23-04-2016, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kush jam une....?!

  Hapur nga tetovarja87, 20-10-2011 15:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 189
  • Lexime: 66,759
  02-04-2016, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,848
  14-03-2016, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Hapur nga Hipnotizuesssi, 29-07-2013 12:15
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 215
  • Lexime: 18,335
  11-03-2016, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,021
  11-03-2016, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,169
  11-03-2016, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Question Ēfarė qėllimesh ka qenia njerėzore nė kėtė planet?

  Hapur nga Lorenc-i, 07-05-2015 19:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 6,495
  11-03-2016, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,413
  11-03-2016, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Krijesat nė luftė dhe kaos !

  Hapur nga Wordless, 21-02-2014 15:44
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,671
  11-03-2016, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kahneman: tė predestinuar tė lajthisim

  Hapur nga Xhuxhumaku, 23-09-2014 13:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,311
  11-03-2016, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Question Cfare mendimi keni per vetvrasjen ?!

  Hapur nga Ingenuous, 21-06-2003 08:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 7,852
  11-03-2016, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Depresioni,me ndihmoni...

  Hapur nga atsok, 19-03-2015 16:14
  depresion
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,982
  11-03-2016, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ku qendron e keqja e homoseksualizmit?

  Hapur nga hof, 23-10-2013 14:27
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 185
  • Lexime: 17,796
  11-03-2016, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Burri apo Gruaja ???

  Hapur nga Failed Rapper, 25-06-2003 04:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 4,210
  23-02-2016, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ne dhe Koha..

  Hapur nga e panjohura, 02-04-2015 04:11
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,343
  23-02-2016, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pse kemi frike?

  Hapur nga Eda H, 29-06-2002 20:50
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 23,585
  23-02-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Question Cili eshte misteri me i madh?

  Hapur nga eRbLiNaA, 20-10-2014 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 5,797
  23-02-2016, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Natyra dhe njeriu !?

  Hapur nga Wordless, 16-01-2014 15:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,493
  23-02-2016, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sondazh Sondazh: A eshte trupi apo shpirti qe na komandon?

  Hapur nga Eda H, 22-06-2002 23:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 11,642
  23-02-2016, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Njė punė pėr pasion apo njė punė pėr para?!

  Hapur nga shela, 14-07-2003 09:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 4,448
  01-02-2016, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Ka njerėz qė i dinė tė gjitha...

  Hapur nga lulec, 15-01-2016 14:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,384
  30-01-2016, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Cfar mendoni per 'urine' njerezore?

  Hapur nga Lazo, 18-02-2015 14:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,093
  20-12-2015, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 40. C'eshte ndergjegja?

  Hapur nga arbereshi_niko, 07-02-2014 14:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,878
  20-12-2015, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 41. 25 theniet e Albert Einstein

  Hapur nga bilal jakupi, 20-02-2014 13:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,813
  20-12-2015, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •