Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 421 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 44,002
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 159,086
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 530,983
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 28,993
  19-04-2013, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 33,548
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 58,360
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 48,391
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 48,348
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 74,577
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 192
  11-04-2017, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 95
  10-04-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 112
  06-04-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  04-03-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 08:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  15-02-2017, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,907
  07-02-2017, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 434
  22-01-2017, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 11:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 175
  08-01-2017, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 218
  05-01-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 09:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 216
  02-01-2017, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 08:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 337
  28-12-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 212
  01-12-2016, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 16:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 82,840
  01-12-2016, 00:49 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 08:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 204
  13-11-2016, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 09:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  11-11-2016, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 350
  06-11-2016, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 256
  23-10-2016, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249
  19-10-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 221
  17-10-2016, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 11:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 215
  16-10-2016, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 266
  13-10-2016, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 247
  09-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 05:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 261
  05-10-2016, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Speca te mbushur

  Hapur nga netflix, 26-09-2016 11:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 286
  26-09-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Spageta boloneze

  Hapur nga netflix, 14-09-2016 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 298
  14-09-2016, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Molten lave cake

  Hapur nga netflix, 06-09-2016 06:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 274
  06-09-2016, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Byrek

  Hapur nga netflix, 03-09-2016 05:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 295
  03-09-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Oriz me pulė ne furrė

  Hapur nga netflix, 20-08-2016 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 356
  20-08-2016, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 953
  05-08-2016, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pica shtėpie

  Hapur nga netflix, 01-08-2016 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 397
  02-08-2016, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Trileēe

  Hapur nga netflix, 20-07-2016 08:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  20-07-2016, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sytliaē (tamel me oriz)

  Hapur nga netflix, 01-05-2016 11:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,262
  20-07-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Bakllava shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-07-2016 02:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  01-07-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Gjelle me perime

  Hapur nga netflix, 18-06-2016 14:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  18-06-2016, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Musaka me mish te bluar dhe perime

  Hapur nga netflix, 22-05-2016 07:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 541
  22-05-2016, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Mantija me kos

  Hapur nga netflix, 30-04-2016 17:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 493
  30-04-2016, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kifle (kroasan)

  Hapur nga netflix, 10-04-2016 10:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 684
  10-04-2016, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Bukė Pogaēe

  Hapur nga netflix, 25-03-2016 18:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 594
  25-03-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Frutat mė tė shijshme

  Hapur nga dardajan, 25-09-2005 18:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 35,185
  23-03-2016, 03:47 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Gullash me mish viēi

  Hapur nga netflix, 18-03-2016 11:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 612
  19-03-2016, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Banana smoothie

  Hapur nga netflix, 17-03-2016 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 383
  17-03-2016, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Lakror me presh

  Hapur nga netflix, 16-03-2016 02:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 399
  16-03-2016, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Easy salty Muffins (receta shqiptare)

  Hapur nga netflix, 14-03-2016 14:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 401
  14-03-2016, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Byrek me mish & Byrek me patate

  Hapur nga netflix, 13-03-2016 09:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 456
  13-03-2016, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Recete akullore

  Hapur nga benseven11, 27-07-2015 16:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,791
  11-03-2016, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Si gatuhet / Ku mund te gjej bugace?

  Hapur nga sara500, 01-03-2016 16:28
  bugace, elbasan, gatime, nostalgji, pite
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,324
  02-03-2016, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Pėr ēfarė ju ka marrė malli?

  Hapur nga khena25, 21-01-2008 22:12
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 612
  • Lexime: 69,109
  07-01-2016, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Gjerat mė tė ēuditshme qė kini ngrėnė

  Hapur nga the admiral, 25-01-2011 07:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 15,667
  12-11-2015, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 958
  27-07-2015, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Bime domate lart, patate poshte.

  Hapur nga benseven11, 25-07-2015 20:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 505
  25-07-2015, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •