Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 447 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 31,816
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 54,409
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 173,227
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 559,404
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 36,803
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 64,875
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 52,015
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 48,883
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 79,642
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 10:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 86
  16-02-2018, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 07:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 205
  05-02-2018, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 259
  16-01-2018, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 203
  13-01-2018, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 70
  13-01-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 176
  01-01-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 07:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 197
  17-12-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 12:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154
  13-12-2017, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 303
  02-12-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,126
  25-11-2017, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 991
  24-11-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 281
  22-10-2017, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 144
  15-10-2017, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 246
  06-10-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 10:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 137
  04-10-2017, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 08:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 157
  01-10-2017, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 289
  01-09-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 08:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 396
  28-08-2017, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 14:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 186
  26-08-2017, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 08:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 431
  02-07-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 318
  27-06-2017, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 326
  21-06-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 06:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 241
  20-06-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 11:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 304
  09-06-2017, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 288
  07-06-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 646
  18-05-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 06:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  11-04-2017, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 322
  10-04-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 311
  06-04-2017, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 09:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 804
  04-03-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 09:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 683
  15-02-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 13:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 12,523
  07-02-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 615
  22-01-2017, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 12:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 393
  08-01-2017, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 439
  05-01-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 402
  02-01-2017, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 09:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 570
  28-12-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  01-12-2016, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 17:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 98,613
  01-12-2016, 01:49 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 09:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  13-11-2016, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 334
  11-11-2016, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 10:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 678
  06-11-2016, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 425
  23-10-2016, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 08:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 419
  19-10-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 09:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 409
  17-10-2016, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 12:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 378
  16-10-2016, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 452
  13-10-2016, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 08:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 430
  09-10-2016, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 06:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 443
  05-10-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Speca te mbushur

  Hapur nga netflix, 26-09-2016 12:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  26-09-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •