Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 438 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 51,341
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 168,882
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 550,672
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 30,777
  19-04-2013, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 35,625
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 62,401
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 50,885
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 48,715
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 77,474
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  22-10-2017, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 101
  15-10-2017, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  06-10-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 10:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 96
  04-10-2017, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 08:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 107
  01-10-2017, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  01-09-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 08:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 302
  28-08-2017, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 14:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 124
  26-08-2017, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 08:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 370
  02-07-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 245
  27-06-2017, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 260
  21-06-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 06:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 183
  20-06-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 11:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 238
  09-06-2017, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 229
  07-06-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 500
  18-05-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 06:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 516
  11-04-2017, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 264
  10-04-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 261
  06-04-2017, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 09:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 721
  04-03-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 09:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 624
  15-02-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 13:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,937
  07-02-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 558
  22-01-2017, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 12:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 318
  08-01-2017, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 366
  05-01-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  02-01-2017, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 09:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  28-12-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 325
  01-12-2016, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 17:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 93,925
  01-12-2016, 01:49 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 09:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 327
  13-11-2016, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 261
  11-11-2016, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 10:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 550
  06-11-2016, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 368
  23-10-2016, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 08:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 359
  19-10-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 09:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 346
  17-10-2016, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 12:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 320
  16-10-2016, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 379
  13-10-2016, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 08:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 371
  09-10-2016, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 06:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 384
  05-10-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Speca te mbushur

  Hapur nga netflix, 26-09-2016 12:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 400
  26-09-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Spageta boloneze

  Hapur nga netflix, 14-09-2016 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 422
  14-09-2016, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Molten lave cake

  Hapur nga netflix, 06-09-2016 07:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 414
  06-09-2016, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Byrek

  Hapur nga netflix, 03-09-2016 06:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 423
  03-09-2016, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Oriz me pulė ne furrė

  Hapur nga netflix, 20-08-2016 12:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 534
  20-08-2016, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,149
  05-08-2016, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Pica shtėpie

  Hapur nga netflix, 01-08-2016 11:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 587
  02-08-2016, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Trileēe

  Hapur nga netflix, 20-07-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  20-07-2016, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Sytliaē (tamel me oriz)

  Hapur nga netflix, 01-05-2016 12:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,651
  20-07-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Bakllava shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-07-2016 03:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 512
  01-07-2016, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Gjelle me perime

  Hapur nga netflix, 18-06-2016 15:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 636
  18-06-2016, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Musaka me mish te bluar dhe perime

  Hapur nga netflix, 22-05-2016 08:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  22-05-2016, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •