Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 451 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 34,028
  16-02-2018, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 57,525
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 178,195
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 567,041
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 38,455
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 68,910
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 54,080
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 49,583
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 81,794
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,951
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 713
  12-04-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 11:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,543
  06-04-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 243
  01-04-2018, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 174
  30-03-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 13:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 429
  26-02-2018, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 09:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 306
  16-02-2018, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 06:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 328
  05-02-2018, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 358
  16-01-2018, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 405
  13-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 136
  13-01-2018, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 311
  01-01-2018, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 06:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 283
  17-12-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 11:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 272
  13-12-2017, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 436
  02-12-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,293
  25-11-2017, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,140
  24-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 07:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 366
  22-10-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 10:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 230
  15-10-2017, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 342
  06-10-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 214
  04-10-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 239
  01-10-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  01-09-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 07:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 511
  28-08-2017, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 272
  26-08-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 543
  02-07-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 413
  27-06-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 422
  21-06-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 339
  20-06-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 10:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 387
  09-06-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 378
  07-06-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 820
  18-05-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 659
  11-04-2017, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  10-04-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 410
  06-04-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 943
  04-03-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 08:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 773
  15-02-2017, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 12,982
  07-02-2017, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 693
  22-01-2017, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 11:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 471
  08-01-2017, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 565
  05-01-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 09:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 487
  02-01-2017, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 08:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 700
  28-12-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 485
  01-12-2016, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 16:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 104,380
  01-12-2016, 00:49 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 08:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 471
  13-11-2016, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 09:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 410
  11-11-2016, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 812
  06-11-2016, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  23-10-2016, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 499
  19-10-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •