Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 448 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 32,228
  16-02-2018, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 54,548
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 173,755
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 560,356
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 36,923
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 65,221
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 52,166
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 48,937
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 79,859
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 13:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 272
  26-02-2018, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 09:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 230
  16-02-2018, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 06:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 245
  05-02-2018, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 286
  16-01-2018, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 243
  13-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 87
  13-01-2018, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 207
  01-01-2018, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 06:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 218
  17-12-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 11:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  13-12-2017, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 331
  02-12-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,155
  25-11-2017, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,014
  24-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 07:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 297
  22-10-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 10:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  15-10-2017, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 269
  06-10-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 151
  04-10-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 174
  01-10-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 311
  01-09-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 07:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 418
  28-08-2017, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 208
  26-08-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 454
  02-07-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 342
  27-06-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 347
  21-06-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 260
  20-06-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 10:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 318
  09-06-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 308
  07-06-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 689
  18-05-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 592
  11-04-2017, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 341
  10-04-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 331
  06-04-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 835
  04-03-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 08:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 706
  15-02-2017, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 12,619
  07-02-2017, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 637
  22-01-2017, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 11:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 409
  08-01-2017, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  05-01-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 09:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 422
  02-01-2017, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 08:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 598
  28-12-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 412
  01-12-2016, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 16:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 99,928
  01-12-2016, 00:49 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 08:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 410
  13-11-2016, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 09:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 359
  11-11-2016, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 710
  06-11-2016, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 443
  23-10-2016, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 436
  19-10-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 432
  17-10-2016, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 11:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  16-10-2016, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  13-10-2016, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 449
  09-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 05:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 467
  05-10-2016, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •