Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 437 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 50,314
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 167,356
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 547,800
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 30,454
  19-04-2013, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 35,318
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 61,726
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 50,581
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 48,674
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 76,958
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 10:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 70
  15-10-2017, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 130
  06-10-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 81
  04-10-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 87
  01-10-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 209
  01-09-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 07:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 269
  28-08-2017, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 100
  26-08-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 343
  02-07-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 222
  27-06-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 237
  21-06-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 164
  20-06-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 10:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 218
  09-06-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 209
  07-06-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 465
  18-05-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 507
  11-04-2017, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 244
  10-04-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 243
  06-04-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 704
  04-03-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 08:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 602
  15-02-2017, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,752
  07-02-2017, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 538
  22-01-2017, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 11:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 293
  08-01-2017, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 341
  05-01-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 09:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 327
  02-01-2017, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 08:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 472
  28-12-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 306
  01-12-2016, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 16:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 92,227
  01-12-2016, 00:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 08:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 305
  13-11-2016, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 09:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  11-11-2016, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 520
  06-11-2016, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 357
  23-10-2016, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 341
  19-10-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 329
  17-10-2016, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 11:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 300
  16-10-2016, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 359
  13-10-2016, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  09-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 05:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 364
  05-10-2016, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Speca te mbushur

  Hapur nga netflix, 26-09-2016 11:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 385
  26-09-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Spageta boloneze

  Hapur nga netflix, 14-09-2016 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 403
  14-09-2016, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Molten lave cake

  Hapur nga netflix, 06-09-2016 06:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  06-09-2016, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Byrek

  Hapur nga netflix, 03-09-2016 05:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 399
  03-09-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Oriz me pulė ne furrė

  Hapur nga netflix, 20-08-2016 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 503
  20-08-2016, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,120
  05-08-2016, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Pica shtėpie

  Hapur nga netflix, 01-08-2016 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 551
  02-08-2016, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Trileēe

  Hapur nga netflix, 20-07-2016 08:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 555
  20-07-2016, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Sytliaē (tamel me oriz)

  Hapur nga netflix, 01-05-2016 11:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,603
  20-07-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Bakllava shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-07-2016 02:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 491
  01-07-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Gjelle me perime

  Hapur nga netflix, 18-06-2016 14:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 616
  18-06-2016, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Musaka me mish te bluar dhe perime

  Hapur nga netflix, 22-05-2016 07:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 649
  22-05-2016, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Mantija me kos

  Hapur nga netflix, 30-04-2016 17:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 638
  30-04-2016, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •